Opinie o oponeo.pl - Oponeo.PL S.A. w Bydgoszcz

Sukces naszej firmy z pewnością w dużej mierze zawdzięczamy zgranej pracy zespołowej. Zatem można uznać, iż jedną z najważniejszych wartości w naszej firmie jest współpraca.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Oponeo w Bydgoszcz

Były (szczęśliwy) pracownik

Najlepsze co można zrobić w tej firmie to wydrukować wypowiedzenie na drukarce firmowej. Mowa o dziale IT. Zdecydowanie przytłaczająca większość firm dba o pracowników, stara się zatrzymać pracowników przy sobie. Tutaj nawet nie udają, że im na Tobie zależy. Generalnie wśród pracowników prawdopodobnie znajdziecie przyjaciół, którzy podzielą twoje cierpienie, więc przynajmniej będzie z kim marudzić, a to akurat bardzo dużo - przynajmniej pozbędziesz się chociaż złudzeń, że to z Tobą jest coś nie tak. Część drugą tej tyrady chciałbym poświęcić umowom lojalnościowym. Prawdopodobnie nie usłyszysz o tym na rozmowie kwalifikacyjnej (tudzież usłyszysz, że jest ona dobrowolna), ale złudzenia na bok - nie jest. Nie musisz nawet uczestniczyć w kursie. Najczęściej określana jako smycz, kaganiec, łańcuch. Nie łudź się również, że kurs jest coś wart - jest on finansowany (przez Ciebie) tylko po to, żeby utopić Cię w tej firmie przez następne 3 lata. Generalnie nie warto, bo na kursie nawet niczego się nie nauczysz. Kierownictwo to żart. Środowisko pracy w Oponeo zatrzymało się na 2010 roku. Technologie, płace, atmosfera, benefity, miejsca parkingowe i dojazd (polecam chociaż raz przyjechać samochodem i zobaczyć na jakim wygwizdowie znajduje się ta firma). Dodatkowo przyzwyczaj się do hałasu, bo samoloty będą Ci latały nad głową co chwilę. Jeżeli zdecydujesz się na pracę tutaj to pamiętaj, że prawdziwy świat nie wygląda w ten sposób.

@Były (szczęśliwy) pracownik

Pracowałem/łam 5 lat temu Nie przeszkadzały mi samoloty (może 1, 2 razy dziennie na tamten czas) Dojazd i parking do zniesienia Gorzej było z (usunięte przez administratora) i k w a s am i które wyszły po jakimś czasie pracy tam - szukanie haków, dziwna atmosfera, kierownik przez pół roku miły i kontaktowy, po czym zmiana o 180 stopni prawdopodobnie przez wpływ osób wyżej (dyrek), jak również przez "życzliwych inaczej" kolegów z zespołów scrumowch zaczęły się dziwne akcje i donoszenie. Obłęd jacy ludzie mogą być fałszywi , nie mają sumienia niszcząc czyjeś życie. Firma z potencjałem, a to co się tam działo - brak słów

Były / była

Wie ktoś co się stało z dyr. IT i dlaczego usunięto go z zarządu? (usunięte przez administratora) Kiedy nie ma już ochrony firmy nad sobą myślę, że łatwiej będzie można spotkać się z tym osobnikiem w sądzie w sprawach o (usunięte przez administratora)i niszczenie psychiki oraz zdrowia pracownikom Oponeo.

Pomidor

A czego Wy oczekujecie po firmie ,ktorej właściciel ma gdzieś pracowników, kierownicy różnych działów to ludzie z przypadku, a tak zwani managerowi maja stanowisko bo sa lizusami? To tonacy statek.

Na jakie benefity można liczyć w Oponeo?

@KlaudiaSmok

Czy to deklaracja, że tu w firmie angielski nie jest jakaś podstawa ani niczym w ten deseń? dacie mi proszę przy tym znać czego wymagają od ludzi obecnie? jakie jest typowe must have bez którego w ogóle lepiej nie wysyłać im papierów?

Czy jest tu może ktoś od kadr i by opisał jak się w nich teraz pracuje? wczoraj dodano ofertę dla specjalisty, mam doświadczenie i myślę, że zaaplikuje. Dla mnie akurat atmosfera jest dość istotna, to z jej powodu chce zmienić pracę, tutaj jaka jest na dziale?

Lolek Nowy wpis

Jeśli atmosfera jest dla Ciebie ważna to uderzaj do innej firmy. Problem polega na tym,że nawet jak masz fajnych ludzi na dziale to tak jak powiedział poprzednik czy to dział zagraniczny czy pl sprzedaż czy IT managerowie to porażka. Nie da się odratować tej mentalności. Oni plotkują,napuszczaja jednych na drugich. Z kadr sie nikt nie wypowie bo wiedzą jak jest.

Były Nowy wpis

Jak ktoś odchodzi z oponeo z własnej inicjatywy to raczej dlatego że trafił na lepszą ofertę a nie ze nie ogarnia tematów. Jak można w ogóle coś takiego napisać ????. Generalnie raczej każdy dąży do tego żeby było mu lepiej. Lepsza kasa, lepszy rozwój czy lepsza atmosfera. Więc gdy dostanie to w innej firmie to odchodzi. Co do wywalania osób, z moich obserwacji wynika że nie zawsze jest to podyktowane tym że dana osoba sobie nie radzi z obowiązkami, a zdarza się rezygnować z pracownika bo się go nie lubi.

O czyjej kasie teraz piszesz, kadrowych? Sam chciałbym się zorientować jakie zarobki przypadają specjalistom, zwłaszcza, że jednak tych trzech lat doświadczenia od kandydata się wymaga. Zabrakło mi tylko faktycznie tego przypisu o atrakcyjnym wynagrodzeniu, często go widuje w ofertach

Były Pracownik Nowy wpis

Ciężko opisać w pełni ta firmę, ale można powiedzieć kilka rzeczy: -Dyrektor całkowicie odklejony od rzeczywistości jeśli chodzi o wyobrażenie sobie jakim idealnym pracownikiem Oponeo powinieneś zostać. - Management leży jeśli chodzi o szacunek do pracownika. Spotkasz tam osobę która rozmawiam tylko z płcią piękną by mógł się dowartościować jaki to on nie jest (usunięte przez administratora) oraz Panią która uważa że zjadła wszystkie rozumy ze wzglkędu na posiadany staż w firmie, dlatego jak się jej nie spodobasz to będzie cię (usunięte przez administratora) do momentu aż samemu zrezygnujesz, albo sama cię wywali bo akurat znajdzie po cichu kogoś na twoje miejsce. I tu nie chodzi że zachowuje się tak tylko do swoich "podopiecznych" , ale też wobec innych działach co jest akceptowane. Na koniec powiesi twój indentyfikator na tablicy "poległych" jak to nie podołałeś standardom w firmie. - Jeśli chodzi o dział analityczny to z tego co się dowiedziałam i słyszałam, ludzie wydają się okej, ale gorzej jest z samymi obowiązkami których jest sporo, działy między sobą nie współpracują, oraz musisz posiadać wiedzę o całym oponeo w małym palcu, więc pewnie dlatego ciągle szukają kogoś na to stanowisko. - Budynek to labirynt bez dobrego oznaczenia, więc na początku nie raz się zgubiłam. - Posiadają stołówkę, ale ciężko trafić na jakieś dobre dania, można powiedzieć że są średniej jakości ( obiady za 12zl bez fajerwerków) - Godziny w większości zaczynasz 7-9 rano po 8h, no chyba ze "tworzą" cos nowego to nadgodzin jest sporo. - Dojazd do i z firmy to koszmar, a o parkingu szkoda strzępić sobie języka. - Rotacja pracowników w większości działów jest spora, i to nie dziwi. W większości juniorzy, dlatego jeśli ktoś postanowi tam pracować to max 1-2 lata, bo szkoda tracić więcej czasu.

Jak wygląda praca w IT po zmianach kadrowych (dr) warto przyjść na stanowisko .net dev?

Rubble
@Michał

To,że się coś zmieniło w kadrach nie znaczy,że ma to duży wpływ na pracowników. Właściciel firmy ten sam,polityka ta sama, bezpośredni przełożeni też... Jest wiele firm,w których można się sprawdzić. W oponeo skromnie z pensją a wymagania pod sufit. Wybierz tylko jeśli serio nie masz alternatywy lub masz małe ambicje.

Bzyczek
@Michał

Wydaje się, że nowy dyrektor jest zdecydowanie bardziej ludzki i empatyczny w swoim podejściu do pracowników, co stanowi ogromną zmianę w porównaniu z poprzednim dyrektorem. Jego pozytywne nastawienie i umiejętność budowania relacji sprawiają, że większość z nas odczuwa ulgę. Wierzę, że te pozytywne cechy nowego lidera przyczynią się do stworzenia bardziej przyjaznej i wspierającej atmosfery w naszej organizacji. Wreszcie czujemy się docenieni i zauważani jako ludzie, a nie tylko jako numery w systemie. Jestem pewien, że ta pozytywna zmiana w zarządzie będzie miała korzystny wpływ na naszą pracę i relacje z kolegami. Oczywiście, zrozumiałem, że każda zmiana wymaga czasu, aby przyniosła pełne efekty. Mimo to jestem pełen nadziei, że ta nowa era pod kierownictwem nowego dyrektora przyniesie nam wiele korzyści. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pomysły lub sugestie dotyczące tego, jak możemy jeszcze bardziej poprawić naszą sytuację w pracy, jestem przekonany, że warto się nimi podzielić. Otwarta komunikacja może tylko zacieśnić więzi w naszym zespole i uczynić naszą pracę jeszcze bardziej satysfakcjonującą dla nas wszystkich. Napisał to mi lepiej ChatGPT :P Dodam od siebie ze nowy Dyrektor pracuje juz dlugo w Oponeo i jest "lubiany"

Za chwilę były
@Bzyczek

To ten sam który nie wierzy ze praca zdalna to praca i kazał zainstalować apke szpiegująca? Albo chodzi po firmie w obstawie swoich kumpli? Albo zamienił paru dobrych programistów na jednego juniora bo tak jest taniej? Dobre czasy w IT to już były. Poprzedni dyrektor był dziwny, spotkałem go tylko raz ale mieliśmy dobrych kierowników i byla dobra atmosfera, chcialo sie przychodzić do pracy. Teraz są zatraszeni bo na naszych oczach polecial jeden z nich. Atmosfera jest grobowa.

Polecam
@Za chwilę były

Polecam by z uwagi na atmosferę wszyscy w IT poszli na L4. Ciekawe czy prezes Ferrari wie,ze bez zaplecza IT sklep internetowy nie istnieje :)

Za chwilę były
@Polecam

Za chwilę nie będzie potrzeby L4, większość bardziej doswiadczonych ludzi kolo mnie albo szuka sobie pracy albo jest już po pierwszych rozmowach.

@Michał

To zależy ;) jeśli to miałaby być Twoja pierwsza praca jako .net dev to jeśli nie ma innych alternatyw to warto po to by zdobyć jakieś doświadczenie i móc wpisać w cv ale nie należy oczekiwać jakiegoś dobrego wdrożenia w projekt. Dodatkowo jeśli polubi Cię jeden ze starszych stażem pracowników to masz szansę na uzyskanie odpowiedzi na pytania a jeśli nie .. to możesz liczyć na to że skomentuje na forum Twoje pytanie i ewentualny brak wiedzy. Trafi się na fajnych ludzi ale atmosfera jest bardzo średnia. Strach przed pytaniem i popełnianiem błędów. Brak wsparcia w tym co robisz. Generalnie myślę że o firmie dużo mówi to jak duża jest rotacja i ile jest osób z większym stażem pracy, którzy mogą w odpowiedni sposób wspomóc osobę która przychodzi do działu.

Atmosfera dziwna i traktowanie pracowników jako siła robocza a nie jak ludzi.. co powoduje niechęć do pracy i frustrację a w efekcie szukanie nowej pracy :D ale zdecydowanie nie warto kisić się w tym miejscu jeśli pojawia się możliwość zmiany firmy.

Koder23

A jakie są perspektywy finansowe po przepracowaniu roku lub dwóch?

@Koder23

Myślę że poniżej średniej rynkowej ale pewnie ktoś inny by odpisał że są ok ;) Generalnie dużo zależy. Są podwyżki ale jej wysokość zależy od wielu czynników i myślę że też zależy nie tylko od umiejętności ale też od tego czy lubią Cię odpowiednie osoby.

Do teraz nikt nie udzielił odpowiedzi czy warto iść na młodszego analityka IT? mnie już prócz zarobków, o które spytano interesuje styl pracy. co wraz z pierwszym dniem będę robić o ile uda mi się dostać? jaki podział zadań, w jakim czasie wzrasta exp? Są dość szybkie awanse? Nie ukrywam ze finanse teraz tez są dla mnie dość istotne

Alex

Nie polecam. Jeśli chodzi o mentoring to ze świecą szukać kogoś kto będzie miał czas i ochotę wprowadzić Ciebie. Kasa to najniższe widełki. Większość traktuję tę firmę jako odskocznie gdzieś dalej. Ogòlnie bardzo słabo bo firma ma potencjał,ale nie szanuje dobrych pracowników. Zasada jest prosta "nie podoba Ci sie,tam sa drzwi".

OHO

To zależy! Na tym stanowisku można się bardzo dużo nauczyć. Wdrożenie też całkiem fajne, ale mówię tu z perspektywy szkolania sprzed 2 lat. Od tego czasu bardzo wiele się zmieniło. Jeden z działów IT bardzo niegodny polecenia. Generalnie panuje kolesiostwo i lizusostwo. I takich ludzi się tam ceni. Jak Cię nie lubią to zaczynają po Tobie jeździć! Zauważyłam wyznaczonych kilka ofiar, kttórym nie zwracało się normalnie uwagi, ale na forum się je rugało. Nie należało też pytać o nic na głos, prosić o szkolenia itp, bo przecież powinno się wszystkie informacje wyssać z mlekiem matki. Komunikacja z kierownictwem żadna, a potem pretensje... Długo można byłoby opowiadać...

Cieszyłam się na zaproszenie do Oponeo, firma bardzo znana na rynku, niestety rekrutacje prowadził kierownik, który kompletnie się do tego nie nadawał. Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały. Sprawiał wrażenie wyższości... strasznie się rozczarowałam firmą.

Zadawał durne pytania, kompletnie niestandardowe które dezorientowały.

Leszno
Tamara

Czy na każdym stanowisku można odczuć to podejście, które ktoś niedawno przytoczył, że jeśli się nie podoba to można odejść? zastanawiam się jak teraz wygląda współpraca jako Copywriter. Czy treść jest zlecana na tyle jasno, że nie ma prawie miejsca na jakieś zbędne poprawki? Jak oceniacie współpracę?

Ex pracownik
@Tamara

Tak. Dokladnie jest takie podejście ,ponieważ jest to główna zasada prezesa, idzie to w dòł do korposzczuròw,ktorzy pracuja tam od lat i mentalność ich już sie nie zmieni. Omijać szerokim łukiem tę firmę.

Ex pracownik

Pracuje teraz w firmie, w ktorej zarabiam dwa razy więcej niz w dziadoneo. Zakres obowiązków ten sam. Ale najważniejsze jest to,że pracuję w normalnej atmosferze z normalnymi ludzmi a nie bandą plotkarzy,ktòrzy kopią pod sobą dołki byle by mieć raz na rok bonus w wysokości tysiaka.

Roma
@Ex pracownik

Ok a ten bonus w postaci tysiąca to za co dokładnie przysługuje? Bez kopania pod kimś dołków jest możliwość go pozyskać? W jakim okresie jest wypłacany?

CzaryMary

Hej. Czy firma szuka kogoś na pół lub 1/4 etatu na dowolne stanowisko ?

Kamdytat

Miałbym kilka pytań dotyczących pracy na stanowisku junior .net dev. Byłaby to moja pierwsza praca po studiach i stąd pytanie, czy na stanowisku nauczę się dobrych praktyk tworzenia kodu, pracy zespołowej w scrum i współczesnych technologii. Jak to jest z must have jeżeli chodzi o wiedzę teoretyczną praktyczną? Czy rozmowa kwalifikacyjna odzwierciedla w jakiś sposób przyszłe obowiązki? Jak pracownicy określają mentoring osoby na powiedzmy enter levelu, mając na myśli absolwenta bez komercyjnego doświadczenia? Około 2 lata temu na znanym agregatorze ogłoszeń o pracę byly podane widełki dla juniora, obecnie już tego nie ma. Jak obecnie wyglądają warunki finansowe na tle branży i miasta Bydgoszcz? Pozdrawiam

Gdzieś w komentarzach widziałem wzmianki o stanowisku Managera IT, nie wiecie przypadkiem jakie teraz warunki będą oferowane na tym stanowisku? prócz zarobków interesuje mnie tez sytuacja na dziale i ogólne relacje z zespołem, jak przyjmowane są teraz osoby całkiem nowe?

Zaiteresowany

Warto aplikować na Młodszego Analityka IT? Jakie zarobki na start i jak atmosfera firmie. i czy jest możliwa praca zdalna?

Były

DL manager it

Jaka jest teraz sytuacja grafików? Na stronie są oferty i właśnie ta dla juniora mnie interesuje. Zastanawiam się jak duże maja tu zapotrzebowanie teraz? kiedyś jak szukali to dodawali tez oferty na taki portal, a teraz jest tam pusto. Napiszecie tez czy warto aplikować?

Jak w Oponeo gratyfikowane są dobre wyniki? Czy można liczyć na jakąś premię?

Z jakich przyczyn „nie”? ktoś się orientuje? Tak poza tym o jakie wyniki mogło komuś chodzić? One nie są przypadkiem zależne od stanowiska / działu? Ktoś w ogóle je mierzy? Tabelki i tym podobne występują?

Flak

Czy warto się zgłosić na rynek polski do sprzedaży opon czy felg? Jak praca, zarobek, atmosfera?

Na jakie benefity można liczyć w Oponeo?

Jesli benefitami nazwiemy niezdrową atmosferę, kiepską pensję, przepracowanie i kontakt z przełożonymi,ktorzy lubia napuszczać jednych na drugich i wymagač 300 procent normy to tak dostaniesz te "benefity"

Oponeo

Darmowa siłownia i zajęcia fitness, zniżka na śniadania i obiady w kantynie, upusty na zakup i wymianę opon, opieka zdrowotna lux med albo worksmile, zniżki na bilety na wydarzenia kulturalne ( teatr, filharmonia) rabaty na zakupy w sklepach spółki

@Oponeo

A o tym,że L4 traktowane jest jak zbrodnia to nie wspominamy Oponeo?

@Robert

W obsłudze klienta na rynku polskim nie jest zbrodnia. Jesteś chory to masz l4- normalne . Lepsze to niż zarażanie innych. Może dopisz o jaki dział ci chodzi

@Oponeo

Wszystkie. Cale oponeo to żart jeśli chodzi o podejście do pracownika. Nawet paski płacowe nie sa automatycznie wysyłane tylko sie trzeba prosić w kadrach. Typowy Januszex. Kto ma jakieś ambicje i nie daje się wykorzystywać ucieka.

On
@Robert

Nie kłam. O nic nie trzeba się prosić bo każdy ma login do swojego systemu i ma wszystko paski urlopy itp

@On

To widocznie "nowosc" bo trzy razy musiałem sie prosic zanim odszedlem. Bardzo cywilizowana firma nie ma co. Dla mnie to cyrk i mam nadzieje,ze ludzie beda mieli okazje odejsc z niego a firma upadnie. Z opowieści,ktore slyszalem bylo jesscze gorzej. Istny wyścig szczurów zeby mieć 100 zl premii. Powodzenia

Robert

Poleciłbym sprawdzić wyniki finansowe. Placza Ci co dostaja marna pensje co miesiac w oponeo.

Lili
@Robert

Stanowisk jest tu trochę dużo jakby nie patrzeć, do którego te wspomniane marne pensje odnosisz? Jakie to w ujęciu sumarycznym wysokości i za jaki zakres zadań? Jaka będzie przy tym rotacja? Sprawdzam czy to mój obszar zainteresowania

Tomtom
@Lili

Jeśli Twoj obszar zainteresowania to 30 proc mniej niz srednia krajowa za dane stanowisko plus uzeranie się z przełozonymi, ktorzy zazwyczaj nie grzeszą wiedzą,taktem i w ogole rozumem to zapraszam do Oponeo.pl .

@Tomtom

Czemu twierdzisz, że przełożeni nie grzeszą wiedzą? A co gdyby tak awansować na takie stanowisko? byłoby to możliwe czy to przez ogłoszenie trzeba się wbić? Zastanawiam się czy jakaś zmiana struktury byłaby opcjonalna?

Usuń PLN

Osoba pisząca w imieniu Oponeo sądząc po plastyce języka chyba z zagranicy. Jaki poziom jezyka angielskiego jest wymagany na rynku francuskim?

KlaudiaSmok
@Usuń PLN

a jaki poziom umiejętności pilotazu samolotu potrzebny jest do kategorii B na prawo jazdy? Nie wiem co trzeba miec w glowie zeby pytac o angielski starajac sie do dzialu francuskiego.

Bo zeby...
@KlaudiaSmok

Bo zeby sie nie nudzic jak by było na francuskim malo zamowien bedziesz ogarniac rynek UK. W januszexie nie marnuje sie potencjału robisz za 3 ,pensja za pol osoby. No i dodatkowo gęsta atmosfera.

MartaBdg

Widze,ze szukaja z jezykiem niderlandzkim. Czy ktoś jest w stanie powiedzieć ile wynosi pensja, jaka jest atmosfera na dziale? Czy proces szkoleniowy jest profesjonalny?

mlodyadept

Jak wygląda sytuacja w dziale IT?

Radek
@mlodyadept

Jeśli cokolwiek umiesz to mozesz aplikować do wielu firm w regionie (nokia,atos). Oponeo omijal bym szerokim łukiem,no chyba,że jesteś po studiach i chcesz nabrać doswiadczenia i uciec.

Dorota
@Radek

akurat na IT nie aspiruję ale tak z ciekawości to napiszesz czego jako świeżak mogłabym się tu na dziale nauczyć? piszesz, że po studiach czyli z jaką wiedza przychodzę i po jakim czasie i z jaką wiedzą wyjdę?

It master
@Dorota

Wyjdziesz z wiedzą jak walczyć z (usunięte przez administratora) i jak napisac wypowiedzenie po tym jak dostaniesz milion tasków.

Marcin W
@mlodyadept

Lojalka na 14k na 3 lata, odejdziesz? placisz - lojalka za szkolenie, ktore jest nic nie warte. Mnostwo taskow, balagan, a jak zrobisz porzadek, to i tak rzuca tam kogos kto cala twoja prace zepsuje. Nie polecam, placa lepsze w biedronce na kasie.

Dorota
@Marcin W

jak ta lojalka się prezentuje w sytuacji gdy to firma zrezygnuje z pracownika? chodzi w niej o to, że do pracy przy IT nie możesz przystąpić przez ten okres czy jak? jaki konkretnie jest zakres obowiązków? jakie najczęstsze zadania do wykonania?

Marcin W
@Dorota

To wtedy nie płacisz. Tak. Musisz mieć lojalkę, albo się z Tobą żegnają. Jakie Taski? Zależy od działu, ale w BO to grzebanie w starym kodzie, gdzie 1 zmiana psuje połowe aplikacji. Na Webie to grzebanie w starym kodzie. W Wms, grzebanie w nowym kodzie, gdzie i tak już wygląda gorzej niż na BO, jedynie trafienie do Jastrzębia do szansa na lepszą przyszłość. Ogólnie w Wms, Bo, Jastrzab musisz umieć wszystko, SQL, .Net, DevOps, Administacja Bazami danych, Administracja Serwerami. Dostajesz te 4-5k i robisz za kilka osób. z Czego pamiętam w WMS jeszcze mają nadgodziny (w tygodniu są dobrowolne I DARMOWE) często pracują po 23 i do 24-1 w nocy, a potem od 6 dyżur(nie ma spania).. Ogólnie Kicha, WMS polecam unikac jak ognia.

Zapytanie
@Marcin W

Brzmi masakrycznie. Nie pracuje juz tam dlugo,ale widze,ze duzo sie nie zmieniło. WMS to był koszmar. Jesli pensja to 5k to mogę powiedzieć,ze znajomy w żabce zarabia 4k.

Raz

Team Manager IT to (usunięte przez administratora). Brak obiecanego feedbacku, choć padło zapewnienie, że takowy będzie, nawet w przypadku odrzucenia mojej kandydatury. Kompletny brak szacunku za poświęcony czas na rozmowy i zadania rekrutacyjne.

Robert

A moze czlowiek podajacy sie za rekrutera opowie jak to pieknie w dziale IT,ze wszyscy uciekaja albo ida na L4 bo psychika wysiada? Moze tez slowo o pozwach?

Byly_Pracownik_It
@Robert

Przepracowalem pare lat w dziale IT i nie zaobserwowałem jakichkolwiek L4 i ucieczek z powodu psychy

Jagna
@Byly_Pracownik_It

Z powodu psychy? A jakichś innych już tak? Czemu już w tym IT nie siedzisz po tylu latach? I jak warunki pracy przez ten okres mogły się rozwijać? Chodzi o szklany sufit? Jakie są opcje na rozwój?

Ksenia
@Byly_Pracownik_It

Co do tego rozwoju na IT to on u was występuje? Zauważyłam, że nie udzielono odpowiedzi Pani wyżej. Mnie ogólna atmosfera na dziale by interesowała, z jakich wszystkich stanowisk składa się aktualny zespól?

@Ksenia

Atmosfera beznadziejna, pensje żałosne, brak możliwości rozwoju chyba,że jesteś długonogą blondynką, (usunięte przez administratora) Odszedłem niedawno po 3 latach,żaluje,ze tyle zwlekałem. Pracuje teraz zdalnie,mam większe pieniadze i w pracy sa normalni managerowie a nie ludzie z przypadku.

@Paweł

Czekaj, odnośnie tego rozwoju nawiązujesz jedynie do awansów stanowiskowych? A jakieś kursy lub szkolenia na dziale? współpracownicy tez mnie interesują, trafiają się tacy, którzy mogą przekazać wartościową wiedzę?

DF feedback

Spokojnie . Jak Szefu z Ferrari zobaczy,ze jest "za normalnie" to przykręci śrubę. Nawet ostatnio dali sponsorowany artykuł do gazety żeby poprawić PR. I to jeszcze dali tam dział zagraniczny,w którym siedzą bierni,mierni,ale wierni. Jakkolwiek, tam sie nic nie zmieni. Dzieki Bogu już tam nie pracuje.

RAFAŁ

Opony nowe miały 5,9 mm bieżnika w oponie 195/65/15 .skandal powinny mieć 9 mm . Odpowiedzieli że teraz jest lepsza guma i dłużej wytrzymują . Zgłaszam od UOKIK (usunięte przez administratora) . W opisie nie podali głębokości bieżnika .

Pomidor

Były (szczęśliwy) pracownik

były
@Były (szczęśliwy) pracownik

To taki macie ruch samolotowy w Bydgoszczy, że samoloty, co chwila latały Ci nad głową?

;)
@Były (szczęśliwy) pracownik

Samoloty były super. Co do reszty mam wrażenie po opisie że razem pracowaliśmy w jednym zespole w IT. Na szczęście również od dawna jestem poza mimo kagańca

Rogal69
@Były (szczęśliwy) pracownik

To prawda, czekam rowniez na ten dzien kiedy wydrukuje te wypowiedzenie. Tylko obietnice, grozba lojalka i tyle.

Dr Guma
@Były (szczęśliwy) pracownik

Pracowałem tam wystarczająco długo, aby potwierdzić, że to prawda.

Dr Guma
@były

Wiecznie nie wiesz, że w Bydgoszczy są zakłady WZL, które testują myśliwce.

@Były (szczęśliwy) pracownik

Jakie godziny pracy obowiązują w Oponeo?

Zostaw merytoryczną opinię o Oponeo - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Oponeo?

Zobacz opinie na temat firmy Oponeo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 69.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Oponeo?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 46, z czego 2 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 12 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Oponeo?

Kandydaci do pracy w Oponeo napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.