Opinie o ADRIAN Fabryka Rajstop w Zgierz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ADRIAN Fabryka Rajstop. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ADRIAN Fabryka Rajstop na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Odzież - produkcja wyrobów pończoszniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ADRIAN Fabryka Rajstop w Zgierz

Rafał Gołębowski Nowy wpis

Przepraszam P. Małgorzatę Rosołowską-Pomorską właścicielkę Fabryki Rajstop Adrian za nieprawdziwe opinie pod Jej adresem oraz Firmy na portalu GoWork. Opinie były pisane pod Nick- Aleks

Rafał Gołębowski Nowy wpis

Przepraszam P. Małgorzatę Rosołowską-Pomorską właścicielkę Fabryki Rajstop Adrian za negatywne opinie pod Jej adresem oraz Firmy na portalu GoWork .

Szok Nowy wpis

Czytam te komentarze i jestem w szoku a dlaczego ? Dlatego że ludzie sami sobie są winni takiego traktowania...nie wyobrażam sobie siedzieć 12 h przy maszynie ,nie wyobrażam sobie nie mieć 15 minut przerwy która należy się jak psu buda!!! Ludzie są porypani pozwalając sobie na takie traktowanie !!! Nikt by mnie nie zmusił siedzieć 12 h przy maszynie ! A jeżeli bym została zwolniona to bardzo dobrze bo pracować w takim zakładzie to masakra ! To jaką macie atmosferę w zakładzie to tylko wina pracowników! Skoro sama się nie szanujesz to nikt Cię nie poszanuje ot i cała filozfia

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w ADRIAN Fabryka Rajstop? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Jerzy Popiełuszko

Adrian, mój miły Adrian. Ile mam do opowiedzenia. Mobing na każdym kroku, (usunięte przez administratora) i niemiła atmosfera. Wprost wszyscy mili, za plecami o tobie bajki puszczają. Pakownia to gniazdo owadów Sylwia, Gosia pozdrawiam i życzę mocnych nerwów. Szefowa miła dopóki jej wygodnie, a potem nawet nie odpowiada na dzień dobry, kłamią wszyscy , prezes to wspiera. W biurze są kilka zbędnych osób praca których tylko wydaje czymś korzystnym. W rzeczywistości ochroniarz pełni więcej korzyści. Magazynierze to poprostu tragedia. W zakładzie lubią wódkę. Majster chyba co dzień zamiast herbatki wali ją Przepakowanie towaru w inne opakowanie, co konsument powie na to jak dowie się że kupując rajstopy za 25 złotych dostaje jakieś (usunięte przez administratora) za 10 zł ponieważ towar z farby nie przywieźli. A co szefowa powie na to? Ile osób już zwolniła za nic, ile osób okłamała, ile osób trzyma w napięciu. Nie polecam pracę w tym zakładzie chyba że jesteś jedną znich.

@Jerzy Popiełuszko

To jest fabryka , w której ludzie wykonują bardziej lub mniej złożone czynności, To za tą pracę otrzymują wynagrodzenie. Większość pracowników pracuje tutaj latami . Opinię negatywna o współpracownikach i pracy w zakładzie wypowiada pracownik , który ma praktycznie zerową wiedzę o zakładzie w którym zdecydował się pracować.

jusia
@Jerzy Popiełuszko

dokładnie tak !!

jusia

Nie polecam nikomu pracy w tej firmie, wyzysk za marne grosze ...Dziewczyny na pakowni ,szczerze podziwiam ,że dajecie się tak wykorzystywać ...siedzieć po 12h w pracy od rana do wieczora żeby tylko zarobić ... do tego na marnych umowach(najlepiej zatrudnić na czarno ) ,WSTYD ! Żadnych premii ,benefitów ... totalnie nic dla pracowników ... Atmosferka między pracownikami też nieciekawa ,niby każdy dla każdego miły a poźniej nawzajem obrabiają sobie du...pe ... :) JEDEN WIELKI DRAMAT !! Pani Szefowa powinna bardziej docenić swoich pracowników ,ponieważ to dzieki nim ma to co ma .. OMIJAJCIE SZEROKIM ŁUKIEM ...

Aleks

(usunięte przez administratora)nie ma gdzie zjeść tylko przy maszynie i to ukradkiem bo doniosą ,nie ma przerw . (usunięte przez administratora) donosiciele donoszą jeden na drugiego .(usunięte przez administratora)

Jakie wartości ceni się w adrianie ???????????????? Żadnych

Wódka rządzi

Aleks

Ci co mają ciut lepsze stanowisko to im się styki popaliły od tej władzy i pomiatają ludźmi na prawo i lewo obwiniają o wszystkie błędy a sami są winni latają do biura i sieją pomówienia . (usunięte przez administratora)

Aleks

Zaplecze socjalne to wizytówka Adriana od razu widać jak traktuje się pracownika . Pełen szacun

Aleks

Panowie (usunięte przez administratora) nie mogą narzekać siedzą nic nie robią a zarabiają

TK

kobiety tutaj mogą zarabiać dobre pieniądze. z facetami tutaj inaczej. ci, którzy siedzą na dziewiarni, nie robią nic przez pół dnia lub w magazynie nie ma pracy, a jeden przychodzi godzinę lub dwie wcześniej na magazyn i nic nie robi . Czefowa nie wie o tym.

Czy pani (usunięte przez administratora)Zaczeła juz uczciwie pracować czy w dalszym ciągu zajmuje sie plotkami??

100 %

Dodo

Zamieszczam swoja opinie ponownie, jakiś czas temu GoWork ją usunął... Zobaczymy czy zrobią to ponownie. Dobrze napisal ktoś wcześniej - firmą rządzi rodzinka Adamsów, to czyste zło - takich podłych i prostych ludzi wolę omijać szerokim łukiem... Najgorsze jest to, że szefowa tak im ufa i nie widzi tej manipulacji lub nie chce jej widzieć... Ale nie ukrywajmy ..skoro ktoś pozwala siedzieć i piep#&@yć przez cały dzień głupoty i kocopoły, to sam nie jest na tyle inteligentną osobą , żeby zrobić z tym porządek. Trudno. Nie polecam pracy w tej firmie - plotki, wchodzenie w dupę, cały czas narzekanie na wszystko i szukanie winy w każdym innym i we wszystkim. Dramat, porażka i brak kompetencji!!!! A przede wszystkim totalny brak szacunku do ludzi! :(

TK

Brakuje mi słów. Ktoś musze pracować do nocy żeby zarobić 90 zł. Ktoś przyjdzie na do pracy i cały dzień siedzi nic nie zrobi w koncu dostanie swoją kasę i będzie zadowolony. Ktoś przyjdzie o 5:30 zrobie sobie sztuczne nadgodziny i też dostanie swoją kasę. A ty musisz szyć czy pakować 12 godzin. Nikt tego nie kontroluje, bo te osoby biurowe ktore miały to kontrolować nic nie robią. A w całości to porządna firma. Szefowa dobrze rządzi ludźmi tylko za plecami nie ma oczy.

SS

Adrian kocha koronawirusa bo ma co szyć ????

Domi

Rozczarowana posłuchaj kochana, pewnie opaski na uda jak pisałaś były kiepskiej jakości i się nie sprzwdały wiec zrobili z nich maseczki. Potwierdzam twoja opinie że towar tej firmy jest bardzo złej jakości, doświadczyłam tego 2-3 razy i omijam już artykuły Adriana!

Aleks

W Adrianie nie ma czegoś takiego jak awans wszystkie stołki są zajęte

Zostaw merytoryczną opinię o ADRIAN Fabryka Rajstop - Zgierz

• Jak się pracuje w ADRIAN Fabryka Rajstop?

Zobacz opinie na temat firmy ADRIAN Fabryka Rajstop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ADRIAN Fabryka Rajstop?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

ADRIAN Fabryka Rajstop
2.1/5 Na podstawie 29 ocen.

ADRIAN Fabryka Rajstop