F.U.H. Adam-Tours

Kraków

Opinie o F.U.H. Adam-Tours

jana85 2012-07-02 22:58:02
Takiego cyrku jeszcze nie widziałam! Szczerze odradzam tego przewożnika.Do cen uzgodnionych telefonicznie,[usunięte przez moderatora] dolicz sobie dodatkowe euro, w moim przypadku bylo to az 90!!!!Po odmowie wystawił moje bagaże na jednym z postoju i zagroził pozostawieniem. Czy tak postepuje solidna ,szanujaca sie firma??? prosze sami sobie odpowiedzcie!!! Pasazerowie byli oburzeni, byla wielka awantura. Za poskladane pieniadze dotarłam do domu.
PANIE [usunięte przez moderatora] WSTYD I ZENADA!!!!!!!!!!
kociara7 2013-08-22 21:13:00
Nie polecamy! Jaka cena taki autokar. Ogólnie nie nadaje się do jazdy dalszej niż 100 km. Porażka! Syf, wszystko się trzęsie, siedzenia praktycznie się nie rozkładają i nie mają sprawnych pasów bezpieczeństwa - w razie wypadku wszyscy latają po autokarze. Firma niepoważna - ludzi traktuje jak bydło. Klimatyzacja w skali 0-10 6 pkt. Torebki na śmieci z odzysku, toaleta tylko awaryjnie dla dzieci i nie do końca sprawna. Brak rzetelnych informacji dla pasażerów - ogólnie chaos i dezorganizacja. Kilkanaście razy jechałam już do Grecji autokarem, ale takie coś widziałam pierwszy raz.Firma nie zważała na zmęczenie pasażerów 30 godzinną podróżą i po Polsce dostaliśmy miejsca w międzymiastowym autobusie bez klimatyzacji! To się nie mieści w głowie. Właściciel powinien się wstydzić a kierowca zmienić pracodawcę bo tylko on był w porządku.
Rodzic 2015-05-28 10:28:21
Dzieci wyjeżdżające na wycieczkę musiały czekać 3 godziny, ponieważ wezwana Inspekcja Transportu Drogowego po kontroli czasu pracy kierowcy stwierdziła,że kierowca ma zbyt krótka przerwę w pracy przez co jazda jest niebezpieczna.Właściciel firmy stwierdził,iż za opóźnienie wycieczki odpowiedzialna jest dyrekcja szkoły,ponieważ wezwała Inspekcje Transportu Drogowego.Nie padło nawet słowo przepraszam,chociaż narażał nasze dzieci.
Angelina 2015-11-05 12:09:14
Okropny przewoźnik! Nigdy więcej nie zakupię biletu w tej firmie! W ostatniej chwili odwołał wyjazd do Grecji i nie raczył mnie poinformować tłumacząc się o braku możliwości kontaktu. Zdecydowanie odradzam i przestrzegam współpracy z tą firmą.
Ax 2016-04-21 17:53:10
Generalnie to powiem Wam tak, że bardzo fajnie próbować szukać roboty w tej firmie, ogólnie od kiedy nie ma Baśki to całkiem nieźle się sprawy potoczyły, jest lepiej, pozytywniej, weselej teraz. Fajnie
Zostaw swoją opinię o F.U.H. Adam-Tours - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.H. Adam-Tours