Zakład Mechaniki Maszyn S.C.

Wrocław

Opinie o Zakład Mechaniki Maszyn S.C.

luko 177 2014-02-24 20:42:17
Powiem tak jeżeli jesteście normalni psychicznie i chcecie aby tak zostało to omijajcie tą firme szerokim łukiem.(usunięte przez administratora)Rotacja niesamowita tak jak i całkowity brak szacunku do pracownika ze strony szefostwa .Ciągłe krzyki oraz awantury to normalka w tej firmie.Ocena jak najbardziej niedostateczna
ddfd 2014-06-17 22:17:59
dzęki bo zastanawiałem się nad aplikacją, a te ogłoszenia pojawiają się stamtąd dość często i zastanawiało mnie czym to jest spowodowane, a teraz wiem że trzeba unikać takich psycholi z daleka hahaa:D
pozdro
nick 2015-08-03 11:05:34
bylem i widzialem straszni sa tam.. oferta pracy wisi juz dwa lata za 2000 brutto smieszni sa... tylko jakis frajer pojdzie pracowac za taka stawke szefostwo to poprostu zwykle smiecie i tyle mysla ze sa lepsi od nas pracownikow fizycznych ale jak by wszyscy wyszli nagle z chali to ciekaw jestem kto w tedy jest debesciak... poprostu firma nie godna uwagi mlodzi i starzy
Ghk 2016-08-11 18:02:28
Finansowo nie jest jakoś tragicznie, ale szału tez nie ma. Stawka dla operatora CNC - ~2000-2400 zł. Natomiast atmosfera panująca w tej firmie nie jest tego warta. Jak pisali poprzednicy - awantury, wrzaski i poniżanie (wszystko ze strony właściciela oczywiście) są na porządku dziennym. O warunkach socjalnych nawet nie wspomnę bo jest to absolutne minimum jakie pracodawca musi spełnić, niczego ponad nie należy sie spodziewać. Zreszta ogłoszenie z tej firmy wisi w necie non stop - zastanówcie sie skąd taka rotacja i wnioski wyciągnijcie sami.

Szczerze odradzam.
Elo-benc 2016-11-24 12:40:58
Super praca, z takich ważniejszych plusów wymienię kilka:
- bezpłatne szkolenia ( o tym niżej )
- wynagrodzenie na czas
- możliwość skorzystania z toalety
- przydział 1 rolki papieru toaletowego na miesiąc ( taki szary cienki, starcza max na jedno sranie )

To tyle, mam nadzieje ze nic nie pominąłem.

Co do bezpłatnych szkoleń to nie dajcie sie nabrać, bo jest to zwykły opierdol słowny od pana hehe Janusza. Szkolenie takie można otrzymać na wiele sposobów: np. Jak coś spierdolisz (bo szybko) lub jak robisz za wolno bo np. jebiesz sie z ustawianiem pierwszej sztuki żeby nie spierdolic.

Jelsi chodzi o wynagrodzenie to jest tak sobie. Dla kogoś z niewielkim doświadczeniem może być w sam raz, za to jeśli coś wiecej potrafisz to jednak nie warto. A i dorobić tez nie bardzo sie da bo za nadgodziny płaci podstawowa stawkę .

Z takich jeszcze ciekawostek - rozmowę o prace miałem na korytarzu. Na wstępie pokazują gdzie jest miejsce pracownik.

To tyle mam nadzieje ze pomogłem
Zostaw swoją opinię o Zakład Mechaniki Maszyn S.C. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Mechaniki Maszyn S.C.