Ankris P H U Andrzej Kurzak Zakład Pracy Chronionej

Słupsk

Opinie o Ankris P H U Andrzej Kurzak Zakład Pracy Chronionej

była 2012-08-14 13:59:23
Synuś lub synowa miłościwie panujących państwa (usunięte przez administratora) są fikcyjnie zatrudnieni,a cała reszta zasuwa na ich nie małe pensje. Pierwszym krokiem jak już się tam zatrudnisz jest wyrobienie Ci grupy inwalidzkiej, cała reszta to już sielanka (mobbing, wyzwiska w obecności klientów,\\\"oszukiwanie\\\" na kasę to tylko z niektóre z atrakcji jakie Was tam mogą spotkać.wystarczy śledzić ogłoszenia w prasie... Szefostwo samo nie wie czego ma oczekiwać od pracowników. Nie mają w ogóle pojęcie jak prowadzić firmę. \\\"Łacina\\\" na porządku dziennym.Tylko Ankris ma taki przesiew wśród załogi... Nikt tego nie wytrzymuje dłużej jak pól roku. "Zakład Pracy Chronionej" śmie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] warte. Chyba, że chronionej dla Państwa Kurzak
jan 2015-02-02 13:18:32
prawda jest taka,ze była już hurtownia piwa to jedno wielkie szambo,a pracująca tam kobieta z Dębnicy Kaszubskiej,niejaka Lucyna to głąb do potęgi entej,to samo salon samochodowy.
Zostaw swoją opinię o Ankris P H U Andrzej Kurzak Zakład Pracy Chronionej - Słupsk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ankris P H U Andrzej Kurzak Zakład Pracy Chronionej