Megastore.pl

Kielce

Opinie o Megastore.pl

życzliwy 2010-03-02 21:14:01
Niestety zbyt dużo dobrego nie mogę o tej spółce napisać. Byłem u nich na rozmowie na koordynatora i mimo obiecanego kontatku w sprawie ich decyzji, który miał nastąpić w ciągu 2 tygodni tak się nie stało. A że tak łatwo nie daję za wygraną, zadzwoniłem więc po kilku tygodniach do [usunięte przez moderatora] która jest tam jednym z [usunięte przez moderatora], z zapytaniem dlaczego nie otrzymałem odpowiedzi, na co usłyszałem, że mają małe problemy organizacyjne czy kadrowe i proszą o cierpliwość kolejny miesiąc. Oczywiście wcale mnie nie zdziwiło, że taki kontakt nigdy nie nastąpił. Uważam tą sytuację, za bynajmniej niepoważną, tym bardziej, że oferta dotyczyła stanowiska decyzyjnego, a nie sprzątaczki czy recepcjonistki... Stanowczo odradzam Megastore - jeśli ktoś aplikuje do tej firmy, to niech nie robi sobie zbyt duzo nadzieji, że nie zmarnuje czasu poświęconego na rozmowę kwalifikacyjną i finalnie zostanie potraktowany jak małe dziecko...

Z wyrazami braku szacunku dla firmy Megastore...!!!
anonim 2011-04-01 22:53:47
Potwierdzam. Dokładnie tak traktują ludzi. Nie polecam przyjeżdżać na rozmowę kwalifikacyjną - szkoda czasu.
anonim 2011-04-04 21:25:57
bo to klika Sołowowa jest..tam przyjmują tylko znajomków albo jak [usunięte przez moderatora] komuś [usunięte przez moderatora] !!! [usunięte przez moderatora]
Michał M 2012-10-02 15:16:19
Witam. Aplikowalem do firmy megastore. Zostalem polecony przez jedna firm zajmujacych sie doradztwem personalnym. Bylem na rozmowie z szefem dzialu sprzedazy [usunięte przez moderatora], a na drugim etapie z[usunięte przez moderatora] Firma konsultingowa zostala poinformowana ze zostane zatrudniony 12 sierpnia. 12 sierpnia sie dowiedzielem, ze nie wiedza czy chca mnie zatrudnic (bo sa zmiany w zarzadzie, tak jak u kolegi powyzej.) Bylem jeszcze zwodzony do 17 sierpnia i 1 wrzesnia(decyzji dalej brak). Firma konsultingowa bylem nabijana w butelke tak samo jak ja. Przykro mi, ze przez kilka osob ktore traktuja ludzi jak smieci cierpie ja i [usunięte przez moderatora] musi swiecic oczami przede mna. Nie polecam firmy megastore. Nie warto tracic czasu na zadne rozmowy kwalifikacyjne. Jakis czas temu chcialem kupic kosiarke spalinowa. Wybralem czat z konsultantem. Gdy zaczalem pytac o dane techniczne, przestal sie odzywac przez 15 minut, po czym stwierdzil ze rozmawia przez telefon. I przyznal sie tez do swojej glupoty ze na temat kosiarki nic mu nie wiadomo. Wiedzial tylko, tyle ile sam moglem przeczytac w podstawowych danych katologowych. Kosiarke kupilem w obi, bylem fachowo obsluzony, a kosztowala prawie 2 tys zlotych. Tak samo jak firma traktuje potencjalnych pracownikow, tak pracownicy traktuja klientow. DNOoOOOOOoooo !!!
Wika 2014-10-06 10:00:25
potwierdzam rozmowa obietnice zatrudnienia i cisza zero profesjonalizmu firma kiepska
Patryk 2015-01-05 08:55:27
Nie polecam zakupów w tym sklepie . Nie uznają gwarancji. Brak kultury.
eweulyna 2016-08-02 23:52:10
Nic dobrego o tej firmie powiedzieć nie mogę. Zarobki nijakie- na pewno za niskie w stosunku do obowiązków i ilości pracy.Można się nauczyć ale niewiele. Zależy pewnie do jakiego Działu się trafi- ja trafiłam do beznadziejnego- nie wiele się mogłam nauczyć od moich "koleżanek" a przyjmując się tutaj pytałam o szkolenie: tak, tak będzie. Do tej pory się nie doczekałam a pracuję już ho, ho długooo. Także jak się sam nie nauczysz to nie wszędzie Cię tam nauczą. Niektórzy Kierownicy Działów chyba trafili w złe miejsce bo nie mają pojęcia o swoich zadaniach wobec pracownika i nie umieją nimi zarządzać, aby nie zrobić bałaganu.
Czytałam już gdzieś że wielkim minusem tej firmy jest zamknięta klika starych pracowników i tak niestety jest. Jak nie będzie krakać jak oni to zawsze będziesz odczuwać ich "wyższość" nad sobą.
Jak chcesz tu pracować nastaw się na to, że decyzje wobec Ciebie są podejmowane za Twoimi plecami i jesteś ostatnią osobą która się o nich dowiaduje. Standardem jest tutaj wzrost obowiązków które nabywasz po innych zwolnionych czy wymienionych ale nie zauważasz adekwatnego wzrostu wynagrodzenia.

Ogólnie nie polecam.
Eweulyna 2016-08-07 00:01:01
Jedyny pozytyw to to że jest wypłata a gdy ma się dziecko ciężko odejść i zostać z niczym więc lepsze to niż nic. Ale będąc tu warto ciągle szukać dalej czegoś lepszego. Myślę że bez znaczenia na jakim stanowisku ktoś jest to ma prawo wiedzieć że np zostanie oddany do innego działu z którym jego praca nie miała nic wspólnego.
Aria 2016-08-07 10:40:59
Wiele dobrego słyszałem o Megastore.pl i nawet całkiem sporo minut poświęciłem na przeglądanie ich oferty na internetowej stronie, mam pytanie więc czy ktoś wie w jaki sposób dostać tam pracę i co trzeba wysłać i w jakie miejsce, czekam więc na odpowiedź
Zostaw swoją opinię o Megastore.pl - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Megastore.pl