Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa

Lubliniec

Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa

tomek 2011-02-11 16:24
hyba nigdy tam nie pracowałes kolego( usunięte przez administratora )ale został jeszcze ten ( usunięte przez administratora )Wiec pytam czy tam nadal jest super idzcie sprubójcie a zobaczycie jak jest pięknie
Luki 2012-04-24 22:26
Zgadzam się z tobą. Larix to [usunięte przez moderatora], nikomu nie polecam pracy w tej firmie. Zarobki owszem są ok, ale za taką pracę to chyba i tak mało. Pracując tam można zapomnieć o prywatnym życiu, bo po przyjściu do domu po prostu nie ma się siły i czasu na to (11 godzin dziennie niewolniczej pracy robi swoje).
Michał Kania 2014-07-12 11:22
Hej, mam tam kumpla w marketingu i może uda mu się mnie wkręcić. Generalnie bardzo chciałbym tam pracować, bo mam już jakieś doświadczenie także i kasa nie będzie mała a wiem, że atmosfera jest tam super no i praca przy fajnych markach.
gość 2015-04-15 13:11
Larix to przykład typowego obozu pracy ! Dupisz jak wół za marne grosze ! Zgadzam sie z kolega powyżej ! Niema życia prywatnego a o urlopie możesz myslec dopiero w grudniu jak dobrze pojdzie ! Za niedługo nie beda mieli wogole kierowcow,bo ich nie szjnuja ! Traktuja jak śmieci !!!!!!!!!!!
rimei 2016-04-23 12:56
na pewno opłaca się u nich pracowac na stanowisku zwiazanym z kierowca, bo masz realny wpływ na trasy no i to jest na pewno na plus dla nich, bo i można spokojnie wybrać długość takiej trasy na pewno.
lou 2016-11-22 19:51
Do niedawna bylem pracownikiem tej firmy I jedyne co mozna powiedziec to totalna porazka pod kazdym wzgledem ,organizacji ,przygotowania I samego wykonania , zarobki byly 10 lat temu od tamtej pory nie wiele sie zmienilo , pracujesz 320 godzin w miesiacu za 3500 smiech ale to zeczywistosc firmy larix . No I szlaszta ktorej nigdy nie ma bo prezes tak ich rozpuscil ze jeszcze trohe I bedzie sam zapierdzielal na nich . Podsumowujac hyba lepiej dac sobie spokoj I isc do pracy za 2000 tys miesiecznie przy normalnych godzinach pracy.
Muminek 2017-03-01 21:27
Zgadzam się z LOU. Żadnej organizacji, rządzą przydupasy szefa. Brak kultury i szacunku dla pracowników.
Zarobki....sprzed 10 lat.
Pracowałem tam przez kilka lat.
Jeśli nie masz szacunku dla siebie i lubisz być pomiatanym za brak humoru szefa i przydupasów, to jest to idealne miejsce dla ciebie.
oburzony 2017-08-13 14:01
Skoro tak, to dlaczego jeszcze PIP tam nie działa?
Zostaw swoją opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa - Lubliniec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa