Opinie o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa w Lubliniec

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa w Lubliniec

Mirka Nowy wpis

Dzień dobry, na stronie widoczna jest oferta dla pracownika drogowego. Po jej treści nie wiemy jednak z chłopakiem czy doświadczenie jest wymagane czy nie, może tu by ktoś nam napisał? on go nie ma więc nie wiemy czy jest sens by się zgłaszał

Anonim Nowy wpis

Kierownik budowy nie wywiązuje się ze swoich obowiązków, jest bezczelny. Panowie którzy kończą pracę nie sprzątają swojego stanowiska pracy. Zostawiają gruz na środku zamiast od razu go posprzątać. Firma długo zwleka z pracami. Nie polecam

Skąd kolega wziął 15 godzin dziennie? Jedyna liczba 15, którą kiedyś widziałem w postach wskazywała na stawkę w PLNach ale to chyba i tak o operatora chodziło? Co natomiast z kierowca? Na stronie jest też oferta na C+E. co się zazwyczaj przewozi i przede wszystkim dokąd?

Zenek Nowy wpis

Jak obecnie wygląda praca w firmie?Poprawiło się coś czy dalej po 15godzin dziennie?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa na stanowisko Logistyk? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Czy zarobki oferowane przez Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa są adekwatne do zakresu obowiązków?

siemka, widziałem właśnie, że na stronie WWW w zakładce z pracą są 3 oferty i jedna z nich skierowana została do operatora maszyn drogowych. Po pierwsze zastanawiam się co do ich aktualności, bo niby widnieje przypis z data 2018 r... To po prostu okres dodania posta na stronę? Przyjęcia dalej są opcjonalne? Jakie stawki oferuje się operatorom obecnie, ocenicie stan maszyny i to jak ogólnie się pracuje? warto by aplikował? Od roku nie ma opinii

Klonowy

Jakość wykonania prac średnia,tempo prac średnie terminy niby dotrzymane.

Czy pracodawca Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje?

aninom

NIE.

bandit

tak, w piciu piwa na czas podczas roboty drogowej w Niemodlinie. Żartuje. hehe. Płaca jak w kamieniołomie, wynagrodzenie 15zł/h na łąpę. Jak zrobisz 400h i masz tylko niedziele wolną, przy czym w sobotę wracasz wieczorem z jęzorem wywalonym na podłodze, to akurat uda Ci sie zarobić całe 6000żł. Podziękowałem. W Lublińcu NORMALNI pracodawcy potrafią zapłacić za pełny etat w wykopach ziemnych 4500zł. Wolę 160h i mieć zdrowie, niż taki wyzysk ponad siły. ODRADZAM TEGO JANUSZA BIZNESU. Niedługo emerytura, to zamkną i nikt już zdrowia nie straci w tej pseudo firmie.

@bandit

Czyli stawki zdecydowanie niekonkurencyjne? :/ Ciekawe czy 15 jest czy może zdążyli podwyższyć coś po Twoim odejściu. A warunki pracy prawie identyczne masz tam gdzie teraz robisz z tym co tu, że jedyne co to wynagrodzenie idzie porównać? Bo tu chyba nikt nie każe tych 400 h dobijać jak ktoś nie chce?

Morus
@Marzena

Marze na byłas tam na rozmowie o pracę? Warto?

@Morus

Nie, widzę, że odpisuję ze sporym opóźnieniem. A Ty byłeś? Może aktualnie warunki trochę się zmieliły odkąd tamto opisywali?

BYŁY PRACOWNIK

Firma liczy na zarobek nie ma pomoc pracownikom w doszkoleniu się.

Kuba

Szanować robotę ????

@Kuba

I to jest ten jeden jedyny czy jest ich więcej ale bez tego ani rusz? ;)

MiszaMasza652

W firmie panuje ogólny choas. Mało kto wie za co odpowiada. Wszystko wykonana po najmniejszej linii oporu. Firma słynie z tego że jej usługi są przeciętnej jakości a uczciwość właściciela hmmmm jakby to powiedzieć nikogo nie obrażając. Może tak nie powierzyłbym nic. Po prostu człowiek bez zasad. Liczy się tylko kasa i to aby pracownik turał jak wół. Takie sytuacje nie powinny mieć miejsca. Uważajcie na te miejsce pracy. To nie jest dobra droga.

Dariusz

@Diabeł i wszyscy pracownicy odchodzą z takim kłopotem?

Diabeł

Nie wypłacają pracuje się za darmo,nie polecam tam się zatrudniać!.

Luidzi

Firma z dobrymi opiniami, zgraną załogą która wie co ma robić, jest dobrze i dlatego polecam!

Wlodek

Czy kierownik w tej firmie ma choc skończoną zawodówkę bo na myślącego mi nie wyglada

Krystian

Totalne (usunięte przez administratora) jeśli chodzi o organizację pracy pracownicy opryskliwi i gburowaci ale jaki kramtaki kraj

Iza

@Dany a co byś poradził osobie która się wybiera na rozmowę rekrutacyjną? Jak się przygotować?

Sołtys

Idziesz zapytac o pracę, Wchodzisz do biura,ktos z Tobą rozmawia,niewiesz kto bo nikt sie nie przedstawia. Brak kultury. Jeżeli chcesz isc pracowac jako kierowca ciężarowy tam to odradzam Tobie! Naczepy tak zajechane,zmęczone,niesprawne stoją pod tym płotem! Odstawiasz na warsztat, kierownikowi warsztatu piszesz raport co jest do zrobienia i ten emerytowany wojskowy ignoruje to że hamulce były do zrobienia bo „inny kierowca powiedział że są dobre” no urwa! Co za lekceważący ignorujący typ. Najlepiej abys ciągł ten złom za sobą dopóki naczepa Ciebie nie wyprzedzi, kogoś niewinnego zabijesz na drodze przez takiego „kierownika” warsztatu! ignorują tam kierowce! Na warsztacie sie o wszystko musisz prosic,mają Ciebie i tak za nikogo. Jest tam na warsztacie taki jeden mechanik podśmiewny przemindrzalec... naprawde odradzam szanującym sie SZOFEROM tam isc ! No chyba że lubisz przyjsc o 21 do domu, zeżryć cos szybko,prysznic i spac bo o 6:00 trzeba zaś tym złomem ryzykować na drodze. Lub jesli masz język co lubi lizac to zrobisz tam kariere. Koledzy kierowcy, zaoszczędzicie sobie czasu, tam nie jesteś traktowany poważnie i z szacunkiem.

Dany

Firma działa już bardzo długo, ciągle się rozwija o nowe prace, fajnie się pracuje.

gosc1

Jak działa rekrutacja do żłobka skoro cv zbieraja do konca listopada,a kadra jest juz dawno skompletowana. Na czym to polega...na znajomosciach?

Doświadczony

Pracuję w tej firmie dobre paręnaście lat, praca ciężka i wymagająca. Wypłatę mamy zawsze na czas i to nie małe pieniądze. Atmosfera w brygadach w których się pracuję przez kilka lat jest jak druga rodzina. Każdy się w firmie zna i tworzymy sobie zgrane ekipy. Szefostwo może jeździ drogimi samochodami itp ale przecież jeżdżą za swoje pieniądze. Przed każdym wyjazdem pracownicy dostają swoje wypłat. Osobiście "bossa" bardzo szanuję, zaczynał od jednej koparki a teraz ma pod sobą setki ludzi. Jeśli komuś przeszkadza praca w słońcu po kilkanaście godzin to nie jest firma dla niego. Nikt tu siłą nie trzyma :)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa - Lubliniec

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa?

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Larix" Janusz Sowa
2.3/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Klonowa 11
    42-700 Lubliniec