HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR

Kraków

Opinie o HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR

Klient 2012-08-18 20:03:43
Dnia. 17.08.2012r. pracownik tej firmy najpierw na przywitanie ordynarnie i nieuprzejmie z \"buzia\" stwierdził że godzinę do dwóch zajmie mu ucięcie 4 profili i 17 rurek i za usługę cięcia będzie mnie kosztować 170zł za godzinę!! następnie gdy zaczął ciąć, ja rozmyśliłem się, nie zamierzałem płacić za towar 140zł i drugie tyle za cięcie, zdarzył uciąć 3 rurki - z czego ŻADEN nie miał wymaganego przez mnie wymiaru, a profil 2,3 m uciął jako 203 cm.. Przez co jestem narażony na starty! jestem zmuszony znów jechać ponad 50km w jedną stronę po nowy profil, jednak dobrze że jest inna alternatywa w postaci firmy posiadającej metale kolorowe. Będę omijać szerokim łukiem tą firmę i wam też radzę omijać to pełne c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] stwa i prostactwa i nieuprzejmości miejsce.
PS. Ceny maja w dodatku najdroższe w mieście, niestety cena nie odbija się na jakości.. nawet obsługi!!! ODRADZAM, masz wroga? nielubianego kolegę który potrzebuje metali kolorowych? wyślij go do tej firmy!
Tomek 2013-03-23 09:14:49
Potwierdzam w stu procentach. Firma beznadziejna. Nieprawdopodobnie chamska obsługa. Robią człowiekowi wielką łaskę. Omijać szerokim łukiem.
Miś 2014-09-02 23:17:09
Przez miesiąc nie potrafią wysłać kawałka profilu aluminiowego i czterech plastikowych zaślepek. A wszystko jest na stanie.
Żenada. Omijajcie szerokim łukiem, bo szkoda czasu i nerwów.
shadow 2015-03-16 08:52:25
Sklep internetowy zero przyjacielski dla klijenta. Ingerencja telefoniczna dala tyle ze po kilku dniach dostalem nr konta do wplaty. Po nastepnym tel 3 dni puzniej slysze paczka wyslana. Tel w czwartek paczka wychodzi w piotek o 16.30.ogulem kurier dostarczyl paczke w pon. Wyszlo 10 dni z zamowienia kilku rurek.wdodatku 2 szt nie wtym wymiaze. Porazka radze kupowac gdzie unndziej.
DB 2015-09-29 14:42:59
Witam,
Myślałem, że tylko ja mam problem z tą firmą HART Metale. Szok 1 miesiąc ściemniania i informacja telefoniczna, że nie mogą zrealizować wysyłki. Zamówienie na 1300 zł zero zainteresowania zrealizowaniem go. Zastanawiam się czy za 100 zł nie założyć im sprawy cywilnej i pociągnąć za koszty opóźnienia w projekcie. W głowie mi się nie mieści, że można tak prowadzić sprzedaż internetową.
czarny 2016-08-02 12:34:41
towar nigdy nie dociera kompletny, zawsze czegoś brakuje w paczkach wymiary np. 1metr profia to jest u nich 98cm abo 99 lub 101 cm nie polecam...
monsieur 2016-10-18 22:10:03
Widocznie nie poawiają się żadne oferty pracy, bo nie muszą przeprowadzać żadnej rotacji wśród pracowników. Ciekawi mnie tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Zależy mi na tym, żeby zadbać o to, żeby wszystko pokazywało się u nich na czas. Pozdrawiam
Zostaw swoją opinię o HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie HART CENTRUM METALI NIEŻELAZNYCH JANCZUR