ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól

Nowa Sól

Opinie o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól

admin 2015-07-29 15:55
Twoim zdaniem firma ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól była złym czy dobrym pracodawcą? Wypowiedz się na naszym forum.
pracownik 2015-12-13 13:18
Radze omijac firme duzym łukiem,ciagle zabierane premie,zle warunki pracy.Psujace sie maszyny i utrzymanie ruchu ktore woli siedziec i udawac ze pracuje.Liderzy niekompetetni i leniwi.Od kilku lat placa minimalna idzie w gore a tu czas sie zatrzymal.Brak socjalu i zaplecza socjalnego,zapylenie i hałas ponad normy.Oto obraz "niemieckiej"firmy w polsce.
admin2 2016-01-23 19:38
W pelni sie z tym zgadzam,socjalu zadnego,placa stoi w miejscu a normy sa podnoszone do gory.Dwa trzy lata wstecz pracownicy firmy dostawali po 200 zl.na swieta,a w 2015r.na swieta pracownicy dostali reczniki,autentycznie reczniki:-)PARODIA przez Duze P.
D 2016-05-02 17:46
Z perspektywy biura napewno nie wygląda to tak źle ;-)
wujo 2016-05-17 20:32
ciekawe czy zarzad wyciagnie jakies wnioski z ostrej rotacji nowych pracownikow?
honeker 2016-09-09 00:36
bałagan bałagan bałagan nasi niemieccy bracia po prostu doją polskiego robola na maksa wciskają same najgorsze roboty i wymagają cudów więcej i więcej i jakość ale musi być dużo i na już bo to pilne .zero planowych napraw i przeglądów a potem awarie i klnący pan niemiec bo to musi jechać a teraz nagle się okazuje że nikt nie chce tu przyjść do pracy a nawet niemal na pewno stare wygi dostali ciekawe oferty na inną robote może być jeszcze paskudniej niż jest .ciekawe czy niemiec każe im oddać r ęczniki
stary 2016-09-20 15:59
Czy tylko pracownicy widza ze pan elektryk nic nie robi calymi dniami?Ten czlowiek bierze pieniadze za siedzenie na d...e!On i jego koledzy ciagna z firmy pieniadze ktore mozna by wydac chocby na czesci do maszyn.Pani Mrowiec prosze sie obudzic bo starzy pracownicy maja juz dosc.
PIOTR N 2016-10-22 01:12
ja cały czas jestem ciekaw jaki plan ''opracował'' zarząd w kwestii pozyskania pracowników w związku z''planowaną rozbudową firmy'',bo nie da się ukryć faktu,iż inni pracodawcy znani szerzej w regionie z ciekawszych warunków pracy, jak również dający pracownikom możliwości rozwoju i awansu , mają problemy kadrowe.Póki co kierownictwo nie wykazuje starań nawet o zatrzymanie długoletnich i doświadczonych robotników , chyba że o czymś nie wiem. Wydaje mi się jednak iż kierownictwo ma świadomość nieuchronności podjęcia pewnych kroków,ponieważ zatrudnienie np. Ukraińców nie będzie skutecznym posunięciem ze względu na charakter pracy przy obr ręcznej i związaną z tym rotacją.Myli się bowiem ten ,kto myśli że ''oni''dadzą sobie lepiej radę, niż te mięśniaki którzy to postanowili wcześniej zmienić zajęcie.Mając komfort psychiczny, w związku z warunkami panującymi na lokalnym rynku pracy postanowiłem póki co poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.
Elektryk 2016-12-12 17:55
Premii świątecznej oczywiście nie ma ale mam dla was zagadkę na pocieszenie. Jak się nazywa samiec narzedziowca?... Rogacz.
piotr n 2016-12-21 08:35
Ileż jadu jakbyś coś z tego miał.Wstyd mi za ciebie.Może elektryku sprawdzisz czy w gniazdku jest prąd,to może przy okazji doładujesz pustawe akumulatory
Elektryk 2? 2016-12-21 11:51
Mnie również wstyd za osoby podszywające się pod kogoś innego i wylewające swoje zepsute myśli na forum Alu-Druckguss. Jestem pełen podziwu dla tej osoby, bo sam bym na to nie wpadł, żeby korespondować sam ze sobą w celu zepsucia atmosfery wśród pracowników. Chciałbym jednak dodać, że działanie takie nie przyniesie oczekiwanych rezultatów bo tak słabe i mało przyjemne żarty działają tylko na osoby mało rozwinięte (autor powyższych wpisów). Życzę tej osobie, aby nadchodzące święta przyniosły tej osobie dużo dobrego, aby napełniła się pozytywnym myśleniem i wzięła życie w swoje ręce, bo po co knuć i obrażać. Wesołych Świąt!!! :)
Piotr M. 2016-12-21 12:27
Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, najlepsze życzenia świąteczne dla wszystkich kolegów i koleżanek.
P.S.
Z wyłączeniem tych (odważnych Awatarów), którzy to incognito z powodu braku własnego życia, za wszelka cenę usiłują mieszać paluchami w życiu innych. Rozumiem, że pracując dla firmy zawsze znajdą się rzeczy z których nie jesteśmy w 100% zadowoleni, ale żeby z buciorami pchać się gdzieś gdzie nas nie chcą. Takiego chamstwa nie usprawiedliwia nic. Odwagi życzę.
P.S. 2016-12-21 19:30
Jeszcze za moich czasów tak się działo w tej firmie. Jeden drugiemu podkładal świnie, obgadywal a w oczy udawał przyjaciela.Ludzie fałszywi zawistni i zazdrosni. No i co ważne to to ze ci ludzie nadal tam pracują. To oni stwarzają tam taka atmosferę. Fajnie czasami poczytac jak ludzie sie osmieszaja piszac takie rzeczy o koledze z z ktorym co rano podaja sobie reke i klepia sie po plecach. Wstyd.Może nowi pracownicy czytając to będą mieli się na baczności. Widać przybyło wam elektryków. Kiedyś nie było żadnego. Wesołych Świat
q 2016-12-21 23:38
Cos mi sie wydaje ze komus bardzo zalezalo na tym stanowisku...
piotr n 2016-12-22 08:30
jedyny zysk z tego głupawego wpisu , to wyraźne ożywienie na forum . Teraz skoro strona jest popularna to może warto poświęcić troszkę uwagi naszej pracy , bowiem właśnie teraz jest jedyna okazja ,aby coś ugrać dla siebie . Wiem że wielu naszych kolegów wertuje oferty pracy , wiem że bywają nawet na rozmowach, bo ich tam spotykam, ale czy nie było by lepiej zostać na starych śmieciach , na ciekawszych warunkach. To jest temat ,któremu warto poświęcić uwagę. Jest dobry czas ,żeby spróbować porozmawiać o kasie z szefostwem ,jak nigdy dotąd .Odejść można na dzień dzisiejszy w każdej chwili.Jestem ciekaw co Wy na to.
q 2016-12-22 16:11
Piotrze ja szczerze nie wierze juz w nasza firme.Nie doceniają pracowników którzy się staraja,na których zawsze można liczyć.Myślę ze zdajesz sobie sprawę ze takich jest niewielu.Firma nie szanuje dobrego pracownika i stawia go na równi z obibokami, niestety ale takich nie brakuje.
utajony, a tym samym bezpieczny 2016-12-23 10:42
Cóż, proza życia. Nasz los,....w naszych rękach?
honeker 2016-12-30 19:39
Elektryk to nic .Tam nikt nie jest zbyt pracowity.Śpią umordowani albo internecik .Zachowanie liderów jest tak chamskie często że głowa boli.Z małymi wyjątkami nie nadają się do swojej pracy.Totalna niewiedza brak podejścia do ludzi , ale kierownictwo nie wnika dlaczego ludzie chcą zmienić zmiany albo odchodzą.To nie jest przypadek że nowo zatrudnieni myślą o odejściu.Każdy nowy jest skazany na pomoc kolegów bo woli nie słuchać wyklinania lidera albo uwag mechanika że to jego wina.W ogóle dobór liderów to parodia .Powiem tak ...gdyby do mojej żony tak ktoś warczał i sapał jak tutejsi liderzy to bym z nim zatańczył przy bramie na oczach innych.Kiedyś się doigrają,a wszyscy w biurze będą udawać że nie wiedzą o co chodzi
pod wrażeniem 2017-02-06 23:04
Czytali wszyscy ile dyplomów!!!!.No i takie takie zagraniczne słowa różne i te uczelnie takie lepsze chyba , co nie?????To tam uczą pewno ,że Polak to dobry robol i np. nie może mieć wody na stanowisku mimo zapylenia i oparów emulsji ,gdy na stanowisku ponad 40 st.C.....ale cóż ponoć każda władza pochodzi od Boga!!!!!
SZYBKI 2017-02-12 13:37
Witam,,kolegów " . Ja już nie jestem pracownikiem tej firmy. Po wieloletniej pracy odszedłem z powodu przede wszystkim niskich zarobków . Są nieadekwatne do wykonywanej pracy . Ale w 100 % zgodzę się z Panem że większość ludzi którzy tam pracują bądź pracowali są zawistni i fałszywi. Za przysłowiową złotówkę oczy by wydrapali. Oczywiście nie wszyscy . Nie można wszystkich mierzyć jedna miarą. Na święta były różne rzeczy....mikołaje z czekolady...koszulki firmowe itp....pozdrawiam wszystkich pracowników Alu i trzymam kciuki za was ...oby było lepiej ...
d 2017-03-01 14:59
Ludzie co my tu robimy?W biedronce czy lidlu placa srednio 1000 zł wiecej.Niech sobie biora nowych szkola ich i zobaczymy jak na tym wyjda .
Kto wpłaci za mnie ratę kredytu? 2017-03-10 19:05
Nowe ekspresy do kawy, bufet za szybką i siedzenie całe dnie na tyłku spowodowały że po raz kolejny nie mamy wypłaty w terminie! Ciekawe co na to inspekcja pracy?
Zostaw swoją opinię o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól