ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól

Nowa Sól

Opinie o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól

admin 2015-07-29 15:55:33
Twoim zdaniem firma ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól była złym czy dobrym pracodawcą? Wypowiedz się na naszym forum.
pracownik 2015-12-13 13:18:47
Radze omijac firme duzym łukiem,ciagle zabierane premie,zle warunki pracy.Psujace sie maszyny i utrzymanie ruchu ktore woli siedziec i udawac ze pracuje.Liderzy niekompetetni i leniwi.Od kilku lat placa minimalna idzie w gore a tu czas sie zatrzymal.Brak socjalu i zaplecza socjalnego,zapylenie i hałas ponad normy.Oto obraz "niemieckiej"firmy w polsce.
admin2 2016-01-23 19:38:19
W pelni sie z tym zgadzam,socjalu zadnego,placa stoi w miejscu a normy sa podnoszone do gory.Dwa trzy lata wstecz pracownicy firmy dostawali po 200 zl.na swieta,a w 2015r.na swieta pracownicy dostali reczniki,autentycznie reczniki:-)PARODIA przez Duze P.
D 2016-05-02 17:46:48
Z perspektywy biura napewno nie wygląda to tak źle ;-)
wujo 2016-05-17 20:32:02
ciekawe czy zarzad wyciagnie jakies wnioski z ostrej rotacji nowych pracownikow?
honeker 2016-09-09 00:36:59
bałagan bałagan bałagan nasi niemieccy bracia po prostu doją polskiego robola na maksa wciskają same najgorsze roboty i wymagają cudów więcej i więcej i jakość ale musi być dużo i na już bo to pilne .zero planowych napraw i przeglądów a potem awarie i klnący pan niemiec bo to musi jechać a teraz nagle się okazuje że nikt nie chce tu przyjść do pracy a nawet niemal na pewno stare wygi dostali ciekawe oferty na inną robote może być jeszcze paskudniej niż jest .ciekawe czy niemiec każe im oddać r ęczniki
stary 2016-09-20 15:59:26
Czy tylko pracownicy widza ze pan elektryk nic nie robi calymi dniami?Ten czlowiek bierze pieniadze za siedzenie na d...e!On i jego koledzy ciagna z firmy pieniadze ktore mozna by wydac chocby na czesci do maszyn.Pani Mrowiec prosze sie obudzic bo starzy pracownicy maja juz dosc.
PIOTR N 2016-10-22 01:12:54
ja cały czas jestem ciekaw jaki plan ''opracował'' zarząd w kwestii pozyskania pracowników w związku z''planowaną rozbudową firmy'',bo nie da się ukryć faktu,iż inni pracodawcy znani szerzej w regionie z ciekawszych warunków pracy, jak również dający pracownikom możliwości rozwoju i awansu , mają problemy kadrowe.Póki co kierownictwo nie wykazuje starań nawet o zatrzymanie długoletnich i doświadczonych robotników , chyba że o czymś nie wiem. Wydaje mi się jednak iż kierownictwo ma świadomość nieuchronności podjęcia pewnych kroków,ponieważ zatrudnienie np. Ukraińców nie będzie skutecznym posunięciem ze względu na charakter pracy przy obr ręcznej i związaną z tym rotacją.Myli się bowiem ten ,kto myśli że ''oni''dadzą sobie lepiej radę, niż te mięśniaki którzy to postanowili wcześniej zmienić zajęcie.Mając komfort psychiczny, w związku z warunkami panującymi na lokalnym rynku pracy postanowiłem póki co poczekać na dalszy rozwój wydarzeń.
Zostaw swoją opinię o ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól - Nowa Sól
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ALU-DRUCKGUSS Sp. z oo. Nowa Sól