BHP Protect System Sp. z o.o.

Opinie o BHP Protect System Sp. z o.o.

Lili Nowy wpis

Mam orzeczenie o niepełnosprawności i potrzebuję pilnie (usunięte przez administratora) trafiłam na ogłoszenie, w którym szukają sprzątaczki. Dotyczy to konkretnego obiektu w Gliwicach i mi zależy właśnie na tym, aby nie zmieniać ciągle lokalizacji. Nie ma takich sytuacji, gdzie nagle delegują pracowników np. na drugi koniec miasta? Ponoć akurat tam jest łatwy dojazd autobusami, a ciekawe czy dofinansowują bilety?

Ochrona Tychy Nowy wpis

Proponuję nie przyjmować się na ofertę Tychy Mikołowska wejście od Obywatelskiej ! Warunki gorzej niż nieciekawe, WC 500 m dalej, brak bieżącej wody, w sumie sanitarne mniej niż zero a wymagania 150 % Spadam z tego brudu bo mam nagraną robótkę na portierni full wypas. Ostrzegam wszystkich !

Jasnowidz Jackowski

Nazwa firmy czyli BHP protect i prestiż nie ma nic wspólnego ze znaczeniem tych słów. Lepiej brzmi Obraz Nędzy i Rozpaczy ! Przekonałem się osobiście ! Wasz wszystko widzący.

@Jasnowidz Jackowski

Takie opinie mogą być bardziej rozwijane? Nie wiem co o niej w zasadzie myśleć, bo nie znam okoliczności, do których się odwołuje, zwłaszcza ze od miesięcy opinie się nie pojawiały. Mnie to bardziej ciekawiło czy nastąpiły podwyżki na przełomie roku, ale o nich także nikt niczego nie pisze

Jasnowidz Jackowski Nowy wpis

Podwyżki w sferze marzeń,tylko nędzna najnowsza krajowa, no ewentualnie 20 % dodatek nocny o ile,, komputer '' nie zapomni doliczyć a zapominanie ma wpisane w pamięć. Kierownictwo mniej niż zero począwszy od Kadr po koordynatorów. Wyliczeń wypłat i dokumentów trzeba Pilnować! ! ! bo same pomyłki, oczywiście na niekorzyść pracownika ( piszę o sobie) bo wielu ma to samo ! Jednym zdaniem Obiecanki Cacanki a Głupiemu Radość . Niestety ten co myśli o liczyć umie niewygodny ! Spadam z tego Prestiżu :) Jak szybko zacząłem tak jeszcze szybciej kończę. Wasz Jasnowidz Jackowski

Czy jest możliwość pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. na część etatu?

Bardzo polecam firmę a szczególnie rekrutorom dzięki nim mam prace i jestem bardzo wdzięczny i mega zadowolony z pracy. Pozdrawiam

Jak by było dobrze to też by się ciągle nie ogłaszali i też te same firmy w (usunięte przez administratora) agencjach pracy gdzie dzwoniłem do Warszawy i pytam czemu w ogłoszeniu nie ma gdzie jest praca tylko po samej treści tego ogłoszenia i takie agencje jak Adecco kiedyś było inaczej szukając pracy

@Michał

Drogi Panie, Nie szukamy pracowników poprzez agencje pracy. W Warszawie nie mamy oddziału czy klientów których obsługujemy, także nie wiemy gdzie Pan dzwonił, ale na pewno nie rozmawiał Pan na temat naszej firmy. Tak, cały czas szukamy pracowników ponieważ zakres działalności naszej firmy ciągle rośnie, co chyba jest dobre, prawda?:) W każdym ogłoszeniu jest napisane jaki jest zakres obowiązków, jaka miejscowość i ulica. Nie do końca jesteśmy pewni czy rzeczywiście miał Pan na myśli naszą firmę? Tak czy siak: pozdrawiamy

cze, nie mam orzeczenia. I co teraz? na takiej stronie spośród 17stu ofert udało mi się odszukać taka „sezonową” gdzie w tytule nie było wzmianki o tym orzeczeniu. Jednak w opisie już się znalazła… chciałem sobie dorobić mieszkam dokładnie obok Modelarskiej a to jest zadeklarowane miejsce pracy. na 100% jestem przekreślony czy może warto się kontaktować?

Jeżeli chodzi o pracę sezonową pryz ulicy Modelarskiej jak najbardziej nie potrzeba orzeczenia. Jednakże proszę zwrócić uwagę iż jest to praca sezonowa.

Serdecznie witam, przyszłam tutaj po znalezieniu oferty na sprzątaczkę z orzeczeniem o niepełnosprawności, czy ktoś z Państwa pracował na tym stanowisku? Albo był na rozmowie chociaż. Wiadomo, czy jest dla nich istotne, jaką mam grupę? Bo nie każdemu pracodawcy to obojętne.

Coś nowego w temacie?

Kazimierz

Robisz tam teraz, czy co w tym sprzątaniu? Piszesz też, że umowa na miesiąc, jaka to więc umowa i co dalej po tym miesiącu? No i jaka stawka?

Mark
@Kazimierz

Umowa jest na 3miesiące i na dwie zmiany i obecnie jest najniższa krajowa ale nie jest to praca na produkcji gdzie swoje ruchy trzeba dostosować do maszyny

Joanna
@Mark

Bez premii ta stawka, czy może czasem się coś więcej trafia? I jak zmiany godzinowo wyglądają? Można mieć jakis wpływ na grafik czy raczej trzeba się dostosować nawet jak komuś coś nie pasuje?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydatka 18.07.2023.r.

Ogłoszenie,że szukają osób z orzeczeniem niepełnosprawnosci do pracy wyczytałam w internecie.Zadzwoniłam pod podany numer telefonu irozmawiając z rekruterką umówiłam się na spotkanie w Firmie.Rozmowa toczyła się na korytarzu i z informacji uzyskanych przez telefon na temat kandydatki starającej się o pracę przyjęła skrócone CV pytając kiedy mogę podjąć pracę.

Czy w BHP Protect System Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Lolo

POLECAM FIRMĘ MIŁA ATMOSFERA WYPŁATA NA CZAS SZEF JEST SUPER MOŻNA SIĘ DO GADAĆ PRACUJĘ JUŻ LATA TAM TAKŻE POLECAM

Szczera .

Powiedzmy trochę o tym co jest dobrego . Tylko wszystko źle ,źle i źle a jakie są plusy ? Zawsze regularne wypłaty . Urlop kiedy pracownikom pasuje , zawsze bez problemu . Kiedy brakuje pieniędzy zawsze można dostać zaliczkę . Kiedy coś się dzieje ,szef zawsze chętnie wysłucha, porozmawia i pomoże . Moja opinia nie jest wyssana z palca . Wszyscy piszą jak coś jest nie tak ale jak jest dobrze to nikt nic dobrego nie napiszę . Takie czasy i tacy ludzie .

Hanna
@Szczera .

dziękuję za taką obiektywną opinię :) długo tam pracujesz? może i ja się zdecyduję na pracę... jaki dział polecasz? pozostałych opinii nie chce czytać...

MIRKA
@Szczera .

Tu jedynie zgadza się wypłata o czasie reszta totalne kłamstwo.

Krystyna
@MIRKA

a duże chociaż te wypłaty u was?

Były
@Krystyna

Minimalne

Hanka w kartonach
@Hanna

Co to w ogóle ma być za komentarz...Najprawdopodobniej tak jak i ja zastanawiasz się nad pracą w tej firmie. Jeżeli nie miałaś(eś) zetknięcia z nią osobiście, to dlaczego od razu negujesz pozostałe opinie, te negatywne? Twój komentarz śmierdzi na kilometr przez co śmiem podejrzewać, że nawet nie jesteś kandydatem/kandydatką na stanowisko, tylko kimś z tej firmy... Jeżeli natomiast zgodnie z prawdą, chcesz podjąć się tej pracy to się zastanów dwa razy, bo raczej nikt dla sportu nie obrabia 4liter firmie, skoro jest tak kolorowo :)

@Były

I co się na nią składa?

Klaudia
@Krystyna

A skąd najniższa krajowa ,a roboty w (usunięte przez administratora) nie polecam zła atmosfera i wtrącają się w cudze życie plus do tego obgadują

Lidia
@Klaudia

Oj, a jakieś paczki dzieciom będziecie miały chociaż na święta do tej minimalnej? Teraz człowiek się każdej roboty chwyci, jeśli dodatek będzie...

Anessa
@Szczera .

Coś nie tak jest z tą firmą, ponieważ co chwilę są nowe rekrutacje. Na rozmowę o pracę byłam 2 lata temu z czego się nie dostałam, mam średnie wykształcenie ,kilka kursów , prawo jazdy i doświadczenie w sprzątaniu a po spotkaniu które odbyło się na korytarzu, pani po dwóch dniach zadzwoniła ,że niestety nie dostałam się. Tylko straciłam czas .A co ciekawe oferta pracy od mojego miejsca zamieszkania jest raptem z 700 m i wciąż widzę na Sosnowcu ofertę ul.Teatralna i ul.Żeromskiego to skoro co chwile sie pojawia to co jest nie tak? będąc na spotkaniu miałam już ze sobą zaswiadczenie o niekaralności bo wymagają ale co z tego osoba gotowa do podjęcia pracy może tylko porozmawiać o tym co umie , przy czym pracowała ,jakie ma doswiadczenie jak i tak szukają ideału na to wyglada.

Ilona
@Anessa

Dostałaś chociaż informacje dlaczego Cię nie zatrudnią? Może był ktoś tańszy? Ale faktycznie ciekawe skąd te ciągłe rekrutacje?

Ciekawa

Atmosfera jak w korporacji, wysokie wymagania i niska płaca. Według mnie pracownik jest tam tylko traktowany jak narzędzie, na wiele więcej nie ma co liczyć

@Ciekawa

skoro korpo to i wigilia pewnie była? taka wspólna dla wszystkich czy każdy w swoim dziale siedział? Co w tym roku wpadło, dasz znać?

Berka

Firma zatrudnia dużo pracowników, wszystko zalezy na jaki obiekt sie trafi np sądy sa duze kary za zle wykonane zlecenie. Wypłaty zawsze sa, w kadrach dużo spraw do wyjasnienia bo wiecznie sie tam kreca pracownicy. Szef szuka osoby ze specjalnym orzeczeniem. Jak dla mnie nie umi zarzadzac firma jest dość chaotyczny. Polecam osoba ktore chce pracowac.

Niestety, ale muszę wystawić negatywną opinię. Zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną (stanowisko biurowe), na której dostałem zapewnienie (od samego właściciela firmy), że do dwóch dni odezwą się z informacją zwrotną. Wtedu pomyślałem, że super, fajna firma, bo jaka to by nie była docezja, dobrze wiedzieć na czym się stoi. Niestety, minęło już kilka tygodni i zero odzewu. Sam nie rzucam słów na wiatr, więc wydawało mi się, że w tej firmie będą mieli podobnie, ale jak widać - przeliczyłem się. Nie polecam.

Beata Katowice

Nie mogę polecić. Niestety muszę się zgodzić z częścią niezbyt pochlebnych komentarzy. Jeśli ktoś pracował kiedyś w innej firmie szybko zrozumie, że to nie jest miejsce dla niego. Firma głownie poszukuje osób z orzeczeniem o niepełnosprawności ale oczekując od kandydatów pełnej sprawności. Zapewnienia kadry zarządzającej rozmijają się z rzeczywistością. Wiadomo opinia subiektywna ale nie tylko moja, część pracowników nie rezygnuje tylko na przywiązanie do miejsca pracy. Z pozytywów wypłata regularnie.

Bożena

Mówiąc krótko po prostu nie dali Ci feedbacku? :( A o jakie stanowisko chodzi i ciekawa jestem co Ci takiego opowiadali, że piszesz, że "nie z tej ziemi"

Szybka

Nie polecam tej firmy kłamcy oszuści. W tej firmie nie można mieć własnego zadania .Kordynatorzy to wogole porażka kłamcy kłamią prosto w oczy pracownikowi wykorzystują osoby niepełnosprawne Pefron musi się przyjrzeć tej firmie i ja się o to postaram oraz sąd pracy mobbing na porządku dziennym

Czekolada96
@Szybka

To prawda po wypełnieniu papierów i robieniu rzetelnie pracy mnie zwolnili. Pytałam dlaczego to że źle i niedokładnie a skąd mieli wiedzieć skoro firma 500 km od nich a pracownicy zadowoleni chwała. CCC Chamstwo i tyle lepiej na czarno gdziekolwiek pracować niż pracować u firmy która nie szanuje czasu, pracy i zdrowia pracowników.

Agnieszka
@Szybka

A czy w takim razie zgłosiłeś sytuację do PIPU? :) Może warto, skoro jest tak źle jak piszesz?

@Czekolada96

Nie dość że w tej firmie trzeba chodzić na zastępstwa to jeszcze nie płacą za to tylko się wyrzywaja

Bożena

Wyżywają aż? Ale z jakiego powodu niby i w jaki sposób? :(

Ona

Nie dostałam się do tej pracy,ale na to wygląda że dobrze bo non stop źle opinie.Nawet na rekrutacji beznadziejne,strata czasu i nerwów.

Janusz
@Ona

Co ci w trakcie rekrutacji nie pasowało? Widzę że narzekasz, ale nie wiem w sumie na co konkretnie ;d

Brr
@Janusz

Nie dała rady pewnie i narzeka :)

Zostaw merytoryczną opinię o BHP Protect System Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BHP Protect System Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BHP Protect System Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 3 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BHP Protect System Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w BHP Protect System Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BHP Protect System Sp. z o.o.