POLDREX P.P.H.U.

Kołobrzeg

Opinie o POLDREX P.P.H.U.

anonim 2015-03-20 21:28
NIE POLECAM. Zero szacunku do pracownika, kompletnie niekompetentny 'szef', pomimo jasno określonych zadań pretensje o wszystko i przerzucanie do zajęć kompletnie niezwiązanych ze stanowiskiem, brak przygotowanych stanowisk pracy, ciągłe podejrzenia o kradzież i oszustwo (wszystkich pracowników). Psychicznie nie do wytrzymania. Rotacja pracowników na najwyższym poziomie, ale... to pracownicy odchodzą.
fiskus 2015-12-23 19:00
UWAGA!!, firma ściema, umowy sieciowe, niewypłacalny, kryminał!! PRZESTRZEGAM!! Dystrybucja firm krzaków z pyrakowa!!!!!!
szukajcie na stronach PIP!!!!!!!
były kelner 2016-10-12 09:55
Kompletny brak szacunku do pracowników. Kompletna indolencja szefa i brak zdolności kierowniczych. Szef jest zapatrzonym w siebie narcyzem, który non-stop ma pretensje do pracowników. Od maja do września w jego restauracji "Sailor Port" przewinęło się 28 kelnerów, którzy odchodzili po max 3 miesiącach, niektórzy znerwicowani. Notoryczny problem z rozliczaniem napiwków dla kelnerów, częste zabieranie im napiwków pod pretekstem konieczności "inwestowania w reklamę lokalu". Brak konkretnych poleceń, rzucanie "ogólnikowych myśli", ale rozliczanie z niewykonania niewyartykułowanych poleceń. Zdarzają się także pogróżki karalne. Właściciel jest niesłowny i kłamie w sprawach umów o pracę. Do ostatniego dnia umowy zwodzi w kwestiach umów. Potrafi ostatniego dnia umowy zapewniać, że będzie nowa umowa, a następnego dnia poinformować, że jednak nie. Wymaga od pracowników kreatywności, ale wszystkie pomysły zawsze są gorsze od jego koncepcji. W firmie są permanentne problemy z płatnościami - spóźnienia wypłat to wręcz norma.
z łaski PUP 2017-02-05 20:29
I wiecznie na łasce PUP, które podsyła stażystów... dla niego to darmowa siła robocza do wszystkiego, a zdesperowani młodzi po studiach chwytają się nakarmieni kłamstwem z nadzieją, że w końcu się odbiją i zdobędą doświadczenie... Tak więc mając magistra marketingu, informatyki, rachunkowości, filologii angielksiej, germanistyki... lub ukończone egzaminy barmańskie i pełno certyfikatów, kończy się z mopem w kiblu, bo staż to darmowy robol do wszystkiego, i nieważne że umowa stażowa mówi o zupełnie innych obowiązkach, i do tego w innych miejscach a nie restauracji !!!! Kłamstwo, kłamstwo, kłamstwo. UCIEKAĆ JAK NAJDALEJ.
Zapomniałem dodać, że pracownik, stażysta, czy ktokolwiek kto tam trafia, jest prywatnym parbkiem na wyłączność - w każdej chwili burak szef zadecyduje o tym kiedy masz być w pracy, że dziś masz zostać na noc a przespisz się u ciotki, a jutro święto ale ty pracujesz. A wolne? Nie, nie można, nie teraz.

Pamiętam też sytuację, kiedy kelnerka została bardzo poniżona przez pijanego napalonego klienta, to jeszcze dostała [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od szefa buraka, że nie zna się na żartach i trzeba było się do klienta ładniej uśmiechać.
Zostaw swoją opinię o POLDREX P.P.H.U. - Kołobrzeg
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLDREX P.P.H.U.