SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o

Wielkanoc

Opinie o SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o

pracownik 2015-09-09 09:45
Stawki głodowe w stosunku do wymogów i charakteru pracy... Nie polecam.
gość 2015-09-09 09:51
Chory zakład, chore kierownictwo... Syf kiła i mogiła. Powodzenia w karierze w tej firmie :)
pracownik 2015-09-25 10:12
Praca w tym Zakładzie to masakra. Zatrudnili jakiegoś nowego dyrektorka, który nie ma pojęcia o branży i wszystko rozpiernicza. Pozwalniał ludzi, którzy pracowali dla tej firmy od rana do nocy i budowali miłą atmosferę. Aż się chciało przychodzic jak Cię ktoś pochwalił, docenił lub nawet z tobą porozmawiał. Teraz nie ma kto kierowac. Poprzednia kierowniczka trzymała wszystko w ryzach. Teraz nie ma kierownika, przyjeżdza tylko jakiś z innego oddziału i nie potrafi nawet załatwic naprawy auta przez 5 miesięcy. Ponadto obniżyli stawki zmieniając charakter firmy o około 600-700 zł na rekę więc długo już tu nie popracuje. Nie polecam
quick_nick 2015-10-28 15:07
Poprzednia kierowniczka zatrudniła jako podwykonawcę swojego partnera i ........resztę kto temat zna to wie o co chodzi.
Aga 2015-12-22 17:34
Jako była klientka firmy stanowczo odradzam współpracy z tą firmą. Jeżeli chodzi o podpisanie umowy wszystko super. Bardzo miły Pan obsługujący teren Małopolski, kolejnego dnia po telefonie zjawił się podpisać umowę i tu wszystko co dobre się niestety kończy.
Na pojemnik czekałam 3 MIESIĄCE (finalnie nie dostarczono go, a FV spływały)! Nieustanne reklamacje, telefony - zero odzewu, dział obsługi przełącza po 5 razy do kolejnych działów ale nikt nie może stwierdzić gdzie popełniono błąd!! CYRK!

Całą współpracę pozostawię to bez komentarza. Zatrudniają kolejnych kierowników, których nie ma kto szkolić bo obecni pracownicy mają swoje obowiązki i finalnie traci na tym klient który nie jest w ogóle obsłużony a sanepid nie interesuje się takimi wyjaśnieniami. Serdecznie nie polecam i miejmy nadzieję że ktoś w końcu przejrzy na oczy!

PS. Pozdrawiam Pana Pawła, bo jako jedyny sprawiał wizerunek konkretnego w tej firmie, cała reszta - klapa.
Jeszcze\pracownik 2016-01-06 11:04
Praca bardzo odpowiedziana. Brak programu szkolen, w ogóle brak jakichkolwiek szkoleń i wdrożeń nowych pracowników. Na prośbę o wyjaśnień uslyszalam, że nie ma takiej szkoły w Polsce, która przygotowała by cię do pracy, nie denerwuje się z dnia na dzień się wszystkiego nauczysz. Pozdrawiam
myk 2016-07-07 09:14
Pytanie ma następujące, jakie stawki w tej firmie są dla Przedstawicieli Handlowych?
ktoś 2016-07-26 08:19
Bla,bla,bla. Pisać to można-papier wszystko przyjmie...
Jeszcze kierowca 2016-07-26 08:25
Czasy, w których zarabiało się godne pieniądze w tej firmie minęły bezpowrotnie...
Dlatego-żegnaj Saria!!!!!!!
pracownik 2016-08-04 07:55
Jakie stawki dla przedstawiciela? Zdecydowanie za niskie!
zainteresowany 2016-09-15 14:49
Zostałem zaproszony na rozmowe na przedstawiciela , móglby ktoś napisać ile można zarobić ?
jak z samochodem , czy jest do użytku prywatnego ?
są jakies dodatkowe benefity ?
michał 2016-09-15 14:55
Też zostałem zaproszony na rozmowe kwalifikacyjną ...
a ktoś wie jakie warunki dla przedstawiciela , jaka kasa mniej wiecej ?jakie auto czy można do również używać go weeeknd ?
jakies dodatkowe benefity ?
mam spore doświadczenie w sprzedaży i kawałek na rozmowę nie wiem czy jest sens na nich tracić czas ?
dzieki za pomoc
Pozdrawiam
akfda 2016-09-19 11:12
no czyli brak odpowiedzi
pracownik(?) 2016-10-08 12:13
Zarobki przedstawiciela są takie, że wszyscy szanujący się przedstawiciele odeszli z pracy-łącznie z przedstawicielem w samej centrali w Warszawie....
Były klient 2016-10-17 15:59
Odkąd odszedł od nich kierowca, który "od zawsze" do mnie podjeżdżał, moja współpraca z tą firmą zmieniła się nie do poznania! Odbiory nieregularne-nie można się doprosić o podjazd i zabranie odpadów, nie ma kontaktu z firmą, a jak już ktoś odbierze to i tak nie ma z kim gadać! Straszne, aby w tych czasach taka firma nie wywiązywała się z umowy. Wytłumacz Sanepidowi, dlaczego odpady zalegają, ludzie się skarżą na smród itp. Na szczęście znalazłem inną firmę w okolicy. I to z miłą niespodzianką. Pozdrawiam K.!
zainteresowany 2016-10-26 11:45
A jaką firmę polecasz?
były 2016-11-06 15:33
Bajka o pracowitej mrówce ( w SARIA POLSKA)

Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała wykonywanie swoich obowiązków. Produkowała dużo, a to co robiła dawało jej satysfakcję.

Szef lew był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał więc, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę?!
Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów.
Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował także sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty oraz pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych.

Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie dodatkowych wykresów, w celu opisania tempa produkcji i przeanalizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać w prezentacji na zebraniach Zarządu.
Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnić muchę do prowadzenia działu informatyki.

Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu.
Lew doszedł zatem do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka.
Stanowisko dał więc cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik cykada, również potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomógł jej przygotować Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu.

Dział w którym pracowała mrówka stał się smutnym miejscem, gdzie nikt się już nie śmiał, za to wszyscy byli nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania środowiska pracy.

Po przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki lew stwierdził, że efektywność uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania.
Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: “W dziale jest przerost zatrudnienia”.

Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego?
Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała „brak motywacji i negatywną postawę”.
jeszcze obecny 2016-11-30 22:50
Jakże prawdziwe. I niestety na jednym "karaluchu" się nie skończyło...
Były klient 2017-02-08 08:43
Polecam firmę z Danielowa :)
Współpracuję z nimi od ok. pół roku i jest ok. Przede wszystkim kontakt z przedstawicielem handlowym, który co jakiś czas dzwoni do mnie lub odwiedza pytając, czy są jakieś problemy ze współpracą, czy jakieś zastrzeżenia. Doradzi, podpowie. Dla mnie rewelacja, czego nie było w Sarii :(
Też zmieniam 2017-02-15 19:22
Potwierdzam opinię ' Byłego klienta'. Też zmieniłam :-)
Kolega 2017-05-05 10:33
12 ton noszenia dziennie. Podpisujesz umowę na kierowcę a dzwigasz jak tragasz do tego smród nie do opisania polecam dla chorych psychicznie. Pan kierowniczek obiecuje gruszki na wierzbie. Pinokio , kłamca.
mrówka;) 2017-06-06 08:59
Prawda to... Dlatego już tam nie pracuję i nie polecam!
kierowca 2017-07-17 21:56
nie polecam pracy w tej firmie o/Wielkanoc.. atmosfera rolnikow ktorzy pracowali by tam za 1000zł i mowili ze jest [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Kluczewski 2017-07-27 22:20
Chora firma, premia nawet za czystość samochodu.. Codziennie mycie a dyrektor przyjeżdża i zagląda czy w nadkolach czysto, ale czy dany samochód ma czym hamować to już nie sprawdzi. Wyjeżdżasz o 5rano po 10worków na biedronce musisz przenieść z rampy na auto na pojemniki położyć każdy jeden worek.. Praca jak w Oświęcimiu.. Musisz chodzić w białych strojach jak pogromcy duchów albo doktorzy.. Za normę godzin zarobisz 2400zł.. Żenada!!!!!!! Nie polecam!
Nowy 2017-08-14 10:40
ale teraz ostatnio zmienił sie dyrektor więc jest szansa że bedzie lepiej, stawki moze nie beda wieksze ale podejscie do ludzi może lepsze. Facet pnoć nie jest zły i dużo robi.
ciekawy 2017-08-18 21:36
Kogo wywalili???
Nowy 2017-08-25 12:37
nikogo, awansował ten gość co był tam kierownikiem a dyrektorka przenieśli i cos innego teraz robi.
Więc może będzie lepiej teraz.
trzyosoby 2017-09-11 00:19
Firma ma rozległe pomysły ale prawda jest taka, że każdy nowy pracownik bez wyjątku dostaje od starych pracowników wyższe wynagrodzenie.

Ja już nie pracuje w Saria Polska i jest to ostatnie miejsce, które mógłbym polecić.

Nie ważne czy to: Długi Borek, Stare Tarnowo, Wielkanoc, Modlin czy Warszawa.

Przedsiębiorstwo obiecuje cuda na kiju, a jak jest to każdy wie.

Zostaw swoją opinię o SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o - Wielkanoc
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SARIA MAŁOPOLSKA Sp. z.o.o