CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN

Świebodzin

Opinie o CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN

august1954 2014-10-17 10:43:55
Nic pozytywnego napisać nie można..Niskie zarobki, płaca minimalna za normę czasu pracy, zeby przeżyć trzeba wypracować ponad 300 godzin w miesiacu..Ponad to pracodawca zalega z wypłatami..Podsumowując wielkie wymagania za minimalną pensję i jeszcze bez gwarancji wypłaty. .
miki1302 2014-10-21 15:23:05
Z dniem dzisiejszym firma stała się NIEWYPŁACALNA. Kompletny brak poszanowania dla pracowników . Nikt nie śmiał się stawić i przedstawić sytuację w firmie. Mydlili oczy do ostatniego dnia.Co więcej- kierownik już od miesiąca pracował w innej firmie. Zwiał jak szczur :P
jaxxx 2014-10-21 21:36:50
Moge tylko potwierdzic powyzsze opinie. Do dzis brak wynagrodzenia,a szanse na wyplate znikome. Brak slow na caly zarząd. Pozostaje tylko zbiorowy pozew do sądu złozyc. ..
pery 2016-04-19 19:22:42
Firma z pewnoscia posiada duże doświadczenie w usługach transporotowych, tym bardziej, że istnieją trochę już, szkoda tylko ,że jednka panuje tam brak szacunku dla ludzi, z tego co piszecie,
Zostaw swoją opinię o CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN - Świebodzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CARE TRANS STANISŁAW KUCY ŚWIEBODZIN