SKAREM Sp. z.o.o

Lublin

Opinie o SKAREM Sp. z.o.o

robcio 2012-04-16 20:02:38
nawiazujac jeszcze do skaremu chciałem tylko powiedziec ze trzeba byc głupim zeby tam pójsc pracowac za marne pieniadze a wykorzystuja na maxa a na grupie dosyc ze marne pieniadze to jeszcze robia wałki na kase ktora później sami sobie biora bo w koncu musze miec za co pic codziennie wiec podkreslajac skarem to chyba najgorsza firma w okolicach chociarz inne tez nie sa super ale podejrzewam ze nie robia takich wałków jak w skaremie
1223344 2013-02-03 10:48:17
najgorsza firma [usunięte przez moderatora] nie polecam
obo 2013-02-03 11:12:49
tak sie bawio[usunięte przez moderatora] jak sami sie pokazują banda [usunięte przez moderatora] aby cie wykorzystać i brać darmowe pieniądze z pefronu że państwo tego nie widzi jak firma na nich żeruje
dota 2016-04-21 18:45:46
cześć Wam. Jeśli chodzi o pracę w Skaremie to poszukują oni w tym momencie nowych osób do pracy w roli pracowników ochrony. robota z tego co wiedziałem jest w Iławie. Co do kasy to raczej nie będziecie wielce zachwyceni ale taki już urok tej branzy .
Zostaw swoją opinię o SKAREM Sp. z.o.o - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SKAREM Sp. z.o.o