brak logo

W.D.S.-u.s. Józef Długaszek

Kędzierzyn-Koźle

Opinie o W.D.S.-u.s. Józef Długaszek

spawacz 2016-01-02 14:35
Właściciel firmy w.d.s. jud - jest niekompetentny,nie słowny,a i cyniczny,chamski,w firmie prowadzone są przekręty finansowe,wynagrodzenia z pod lady,lewe papiery jako diety dojazdy do pracy.Firma w.d.s. u.s Józef Długaszek jest mało profesjonalna,brak fachowców,pracownicy jak spod Lidla.Ukraince,Uzbeki,najtańsza siła robocza.Warunki pracy fatalne-na hali słabe wyciągi,w szatni i jadalni woda śmierdzi zgnilizną.Przyjmując się do pracy trzeba bardzo uważać przy podpisywaniu każdego dokumentu poniewaz bez mrugnięcia okiem potrafi oskubać człowieka i nic z tym nie zrobisz!Znam tą firmę od lat,byłem tam zatrudniony,musiałem odejść bo przekręty właściciela stały się nie do zniesienia.Na marginesie dodam ze ma już kolejną sprawę w Sądzie więc szczerze NIE POLECAM !!!!!
4
spawacz 2016-09-03 11:24
Oszust..kretacz...kłamca....brak slow
3
Były pracownik 2016-10-23 14:56
Witam...tak jak moi przedmówcy potwierdzam opinie o firmie wds ..miałem zaszczyt pracować u dlugaszka...generalnie kombinowania z pensjiami dietami itd...cześć wynagrodzeń płacono pod stolem. .nie szanuje pracowników traktuje ich jak dojedziesz krowy...choć przyznam nie frezy inteligencja . ..gburowaty. ...panowie spawacze nie polecam tej firmy...szanujmy się. ..
2
zwolennik 2017-06-21 08:38
A może by tak zrobic liste pracowników-opierdalaczy i pijaków, któym nie chce sie pracowac. Najpepiej obrzucic błotem pracodawce bo wymaga . Niestety w tym kraju gdzie składki i podatki zabijaja małych przedsiębiorców trudno jest prowadzić firme.
Firma WDS jest na rynku juz bardzo długo i ma wiecej przyjaciół niż wrogów, no chyba ze jakiś "niezadowolony pracownik" który szczelał bumele chce obsmarowac właścicielowi tyłek, Tylko dlaczego zmienia prace non stop???
pracownik 2017-07-25 17:31
to chyba sam wielki bos Dlugaszek napisał sobie te opinie....
Zostaw swoją opinię o W.D.S.-u.s. Józef Długaszek - Kędzierzyn-Koźle
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W.D.S.-u.s. Józef Długaszek