Opinie o Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A. w Krapkowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A. w Krapkowice

Firma szuka osoby na stanowisko inspektora kontroli jakosci. Czego można się spodziewać na tym stanowisku? Warto aplikować?

@Szlifierz

Partaczenie roboty jak już, to zaczyna się głównie na samym początku, nie na końcu. Za jakość wyrobu odpowiedzialny jest każdy proces produkcji i jakość buduje się od samego początku. Od projektu, przez opracowanie technologiczne, przygotówkę (wycinanie, szczepianie ,montaż), spawanie malowanie i załadunek. Tak naprawdę za jakość odpowiedzialny jest każdy pracownik, a nie błędnie sądząc kontroler. Główne przyczyny, to nieznajomość rysunku i technologii wykonania przez samozwańczych fachowców, którzy i tutaj tylko narzekają. Spawacz spawa, tak jak mu przygotują wcześniej, malarz tak samo. Dział reklamacji nic nie da, jeżeli od początku zabraknie samokontroli. A z tym dzisiaj bardzo kiepsko, bo przecież sami fachowcy.

Jakie zarobki oferuje firma Zampap na stanowisku montera lub ślusarza/spawacza?

@Marek

Nie pytajcie publicznie o zarobki, bo to w dzisiejszych czasach nie jest informacja jawna. Zarobek na dzień dobry się ustala podczas rozmowy kwalifikacyjnej, a konkretny po sprawdzeniu umiejętności i kwalifikacji. Inaczej zarabia fachowiec ze znajomością rysunku itp., a inaczej taki który przyszedł się 'uczyć" i nie ma bladego pojęcia, co wychodzi w praniu.

Hela Nowy wpis

Czy faktycznie jest tak, że od ślusarza wymaga się minimum 2 lat doświadczenia ale od spawacza już nie? tak przynajmniej wygląda to po treści ofert teraz na stronie. interesuje mnie to ile może zarobić chłopak z rocznym stażem. Już wcześniej było tu napisane, że zarobki są dobre w porównaniu do konkurencji ale dla nie liczy się konkret

Czy zdarzają się nadgodziny w Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.?

stały Nowy wpis

Jak jesteś fachowcem i widać, że robota ubywa, to będziesz miał pewne nadgodziny.

stały Nowy wpis

Aktualna nazwa firmy, to ZAMPAP Krapkowice Sp. z o. o. Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A. to niektualna już od dawna nazwa

Warto! Atmosfera w pracy jest dobra, zarobki atrakcyjne. Polecam

Były

Chcesz być osądzany za każdy milimetr to idź. Ogólnie to biorą zbyt poważne roboty na "formę" załogi i sprzętu. Obróbka to głębokie ale na prawdę głębokie średniowiecze. Wymiarowanie w przestrzeni na "taśmę". No Panowie nie w tych czasach, nie ta dokładność. Swoją drogą chętnie zleciłbym robotę Zampapowi i ładnie skroił ich na reklamacjach i poprawkach.

Obecny
@Były

Forma jest dobra , robota też idzie dobrze jest git reklamacji nie ma bo robota jest dobra ogólnie jest git pozdrawiam wszystkich chłopaków jest git

Wincent
@Były

Przecież jak tutaj się pojawi reklamacja to „raz na ruski rok”. Zlecenia do firm zagranicznych wychodzą na okrągło. Robota przyjmowana jest na miarę możliwości i schodzi w terminie. Narzekają tutaj tylko osoby, które nigdy nogi poza Zampap nie postawiły. Ciekawe tylko dlaczego tak się go trzymają ;)))

@Wincent

To jest przy tym jakiś dział reklamacji czy coś skoro podobno tak nieczęsto się zdarzają? Co jeszcze byłoby tutaj ciekawego do porobienia w biurze? ;)

Szlifierz
@Dominika

Nie ma działu reklamacji a by się przydał moze w końcu ktoś by wyciągał konsekwencję za z partaczona robotę bo zawsze winni są ci którzy najmniej zarabiają a góra umywa ręce byle premi im nie zabrali

stały

Inspektor kontroli jakości w firmie ZAMPAP, to zadania głównie dla inspektorów-kontrolerów NDT z certyfikatami wg EN ISO 9712. Dział kontroli wykonuje wewnętrznie badania VT, PT, MT, UT, więc głównie chodzi o kandydatów z takimi uprawnieniami. Do tego dochodzi metrologia, antykorozja, identyfikacja materiałowa, atesty, dokumentacja jakościowa, walidacja narzędzi i sprzętu pomiarowego, protokoły z badań itp. Pracy w dziale KJ jest mnóstwo. Im bardziej kompetentna i osoba, tym lepsza pozycja startowa.

@Szlifierz

Jakie zarobki oferuje firma Zampap na stanowisku montera lub ślusarza/spawacza?

Łucja
@Marek

Jakbyś poguglał to byś widział ile było w ogłoszeniach na ślusarza przez urząd pracy. W 2017 roku 2500-2700. Ciekawe, jak w tym roku :)

Ślusarz
@Łucja

Dawno i nieprawda. Zarobki w porównaniu do konkurencji są naprawdę dobre, i co najważniejsze dobrze się pracuje.

@Ślusarz

O czyli stawki wyższe niż rynkowe? I to na każdym stanowisku tutaj? A z jakiego konkretnie powodu chwalisz, że tak dobrze się pracuje? ;)

Niechwalący
@Ślusarz

Chwali bo pisze to osoba do tego zatrudniona. Jakaś Pani z biura, która ma zbyt dużo czasu, lub jakiś fachowiec z kadry kierownicz

Nie chwaloncy
@Niechwalący

A żebyś wiedział że tak to wygląda... Albo pani z biura albo jakiś kierownik.nikt o zdrowych, zmysłach nie dał by takiej opini

@Nie chwaloncy

Skoro tak to uzasadnijcie do końca te własne opinie? bo tu z tego co było napisane to podobno zarobki są lepsze od konkurencji tak czy nie? możecie przybliżyć bieżące stawki po tylu miesiącach?

@Marek

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

Czy faktycznie można tu tak łatwo utracić premię jak już ktoś kiedyś pisał? Jak w praktyce przy dobrych wiatrach wychodzi? Czy ona jest jakaś uznaniowa czy coś? Występują przy tym do teraz jakieś kolejne dodatki płacowe albo poza?

Ziomek

Nie słyszałem o utracie premii. Tak, jest uznaniowa.

@Ziomek

Uznaniówka? Ale macie już przebadane jak mniej więcej działa? Ile jej teraz przydzielają tak na oko? Są jakieś średnie widełki żeby moc się zorientować? i czy z tego co piszesz nie ma się co o nią w zasadzie martwić?

Jestem zainteresowany pracą jak kontroler jakości badań NDT. Na jakie zarobki mogę liczyć?

Rojkor
@Adam

Na takim forum nie nikt się nie wypowie odnośnie zarobków. Musisz przyjść na rozmowę. Zapewne pod uwagę będzie brana: ilość certyfikatów NDT, dyplomów itp.

Zarobiony
@Adam

Myślę że nie więcej niz 4000 zł. Nie jest to firma sklonna płacić dobre pieniądze za fachofffcow

Ślusarz

Polecam prace w tej firmie. Ludzie narzekajacy na prace w Zampapie zapewne nie maja porównania z innymi firmami, JA MAM! I jest naprawde OK. Płaca bardzo dobra w porównaniu do konkurencji, kierownicy ok.

Spawacz
@Ślusarz

Zarobki bardzo dobre w porównaniu do konkurencji- lepszego żartu dziś nie przeczytam.

Ricardo

Po przepracowanym roku muszę stwierdzić, że dobrze trafiłem. Praca czasami wymaga przyspieszenia tempa, ale jest to normalne w tej branży, a pracodawca zawsze to docenia i odpowiednio wynagradza. Narzędzia i maszyny znajdujące się w zakładzie pozwalają na wykonanie wszystkich potrzebnych prac. Ludzie którzy tu pracują posiadają bogate doświadczenie w produkcji maszyn i konstrukcji stalowych. Firma ciągle inwestuje w sprzęt, który ułatwia produkcje. Kierownictwo zna się na rzeczy i potrafi dobrze poprowadzić zakład. Każdy z pracowników jest bardzo pomocny i chętnie dzieli się wiedzą jak i doświadczeniem. Swoje trzeba zrobić, ale zawsze się opłaca.

Luiz
@Ricardo

Jestem ciekawy który z kierowników to pisał albo na czyje polecenie. Załosna wypowiedz nie mająca nic do rzeczywistosci.

Znawca tematu
@Ricardo

Jacuś czy to Ty pisałeś XD Kierownictwo hmm...XD A może, któraś z "kreatywnych" Pań XD Serio, dajcie sobie spokój z tą robotą chyba, że chcecie być dyskryminowani choćby za poglądy. Jak umiesz czytać rysunek/tworzyć rysunek to jesteś za dobrym fachowcem na tą fabrykę reklamacji.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.?

Wygląda dobrze. Do tego są premie uznaniowe, świąteczne itd...

@Odpowiedz

Jak dobrze to się okaże. ;) Można prosić o jakieś widełki tych wartości?

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.?

Szlifierz

Na szilfierke. Jak zasłużysz to dostaniesz nawet młotek do ręki

@Szlifierz

Na własność? ;) Serio tak źle z wyposażeniem jest czy tak tylko piszesz?

elemelek

Pracodawca mało rozowojowy, powiedzmy taka pracka do emeryturki, panuje tam miła atmosferta w brygadach , z tym , że zarobki wręcz śmieszne. Nie jest to praktycznie niezależna firma tylko córka firmy TEST, zarobki są ograniczane, podywżki rzedu 1 zł na godzinę po lekkich szantażach typu "chce się zwolnić". Kierownictwo dobierane poprzez stopień koleżeństwa. Jak jesteś amitny to ok, możesz podziałać ale z czasem zaczniesz tracić zapał. Pracowałem tam dosyć długo aby poznać strukturę i panujące obyczaje. Niestety ale w biurze pranuje parę osób wzajemnie się zwalczających i podpierdzielających. Łatwo można być tam pomówionym itp. ale jak komuś nie zalezy na zarobkach a chce mieć po prostu spokój bez zbytniego angazowania się w prace to zachecam, reszta szukająca wyzwań, zarobków i mozliwosci realnego rozwoju powinna szukac pracy gdzieś indziej.

Achim
@elemelek

Czytam to w 2022 nie pracuję tam od 2018 i chłopie lepiej bym tego nie ują. Kierownik czuł się bogiem jak xerkses z 300

Sylwia
@Achim

A nadal ten sam kierownik tam działa czy się zmienił? A zarobki śmieszne nadal? Ile konkretnie można zarobić?

@Sylwia

Przeprowadzilem sie w okolice Krapkowic ze srodka Polski i znam troche branze konstrukcji, bylem na rozmowach we wszystkich zakaładach działajacych w konstrukcjach stalowych w okolicy, nawet w Opolu. Wybralem ZAMPAP, na rozmowie kwalifikacyjnej dwoch konkretnych ludzi z kierownictwa zrobilo na mnie dobre wrazenie. Zarobki sa pewnie uzależnione od doświadczenia i umiejetnosc jak wszedzie, idzie sie dogadac, ja nie narzekam jestem zadowolony wyplata jest dobra i zawsze w terminie czego nie moge powiedziec o starym pracodawcy.

Dominika

O prosze czyli tym razem wcale nie z deszczu pod rynnę? ;) A w ramach tego całego zadowolenia to jakie masz tu obowiązki?

@Dominika

Pracuje na hali, jestem ślusarzem-monterem.

Emilia

Czyli osoby które piszą o śmiesznych zarobkach nie do końca mają rację tak? A jak z umową, od razu jest szansa na umowę o prace? :)

Zofia

Mam pytanie dotyczące pracy w Zampapie w Krapkowicach: Czy wykształcenie średnie będzie wystarczające do pozytywnego przejścia procesu rekrutacji do firmy?

Rojkor
@Zofia

Tak, na pewno średnie wystarczy, aż nadto. Niektórzy kierownicy nie maja tam nawet średniego, a zachowują się jak profesorowie techniki.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A. - Krapkowice

• Jak się pracuje w Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.?

Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.
3.4/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Opolska 79 A
    47-300 Krapkowice

Zakłady Mechaniczne Zampap w Krapkowicach S.A.