ELDROB

Świebodzin

Opinie o ELDROB

anonim 2009-06-14 13:24:48
[usunięte przez moderatora]. i jak do Niemiec to dobre ładne a dla Polaków ..śmiecie to co spływa da scieków .. teraz to pewno nabór do pracy mają .. jak co roku ..ze wsi biorą i urżedy czarują .. BRUD ŚWINSTWO tak jecie Polacy .. !!!
anonim 2010-02-15 17:14:07
PRACOWAÅ�EM TAM MIÅ�O SIE PRACOWA ALE MISTRZOWIE [usunięte przez moderatora] A TAK TO OK??????????????????????/
amd12 2011-01-19 10:36:16
Pracowałem tam wiele lat na roznych stanowiskach robotniczych.Poznałem wielu wartosciowych ludzi z róznych szczebli w zakładzie.Przepracowałem w roznych okresach dla zakladu , lepsze i gorsze .Odszedlem 4 lata temu i uwazam ze zbyt pozno,jest wiele miejsc gdzie pracuje sie spokojniej za to samo wynagrodzenie.
Spedzilem tam jednak prawie polowe zycia i nie moge powiedziec zbyt wiele zlego.
Zarzadzanie firma oparte na znajomkach,podgryzanie jeden drugiego i niezdrowa atmosfera,zwlaszcza w latach ostatnich mojej pracy.
Na koniec po 3 latach od zwolnienia oskarzyli mnie o [usunięte przez moderatora] z funduszu socjalnego, sprawa szybko sie wyjasnila i dotyczyla bardzo wielu osob.
Mimo wszystko firma utrzymuje sie na rynku ,choc bardzo w ograniczonym zakresie,zycze dalszego rozwoju ,bardzo wielu ludzi tam pracowalo.
Anonom 2016-05-07 20:22:03
Ile osób w sumie pracuje w Eldrobie?
Zostaw swoją opinię o ELDROB - Świebodzin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ELDROB