Opinie o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy VORWERK AUTOTEC POLSKA. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja wyrobów z gumy i kauczuku

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o VORWERK AUTOTEC POLSKA w Brodnica

Operator

Wyrażę swoją opinię na temat zakładu Vorwerk.Pracujac na produkcji ,ciężko zresztą jak reszta Polaków robimy można powiedzieć za pół darmo . Po 1-Ten nacisk na to żeby nie było odpadów, wręcz nie możliwe bo maszyny są w takim stanie że nie da się zrobić tak jak chce Góra. Po 2 praca w stresie a dlaczego a dlatego ze na bde wyskoczy Ci na czerwono to bam zje... dostaniesz a żeby wszystko było sprawdzone i ustawione tak jak powinno to by tego nie było, a to operator musi mieć oczy wokół głowy Po 3 zastanawiam się kto wymyślą to że na 150 s 16 kaliber trzeba robić samemu .Nie dość że krótki czas to trzeba podajnik nałożyć, obrać,na wagę do kartonów czy giba i jeszcze liczyć, naklejać etykiety ja się tylko chciałam zapytać czy ta osoba to co wymyśliła to praktykowała na sobie czy raczej żeby utrudnić drugiemu człowieku życie. Potem są zatrzymania ,bo czasem obróbka jest taka ze nie da się wyrobić w czasie cyklu ... Jeśli tak dalej będzie to wszyscy uciekną z tego zakładu

Nix

To są aktualne warunki pracy w biurze, od wielu lat nic się nie zmieniło

Mloda

Czy firma oferuje paczki dla dzieci pracowników?

@QG

A co jest powodem? Znacie go? Lub czy stawiany jest jakiś solidny argument przeciwko tym wspomnianym premiom? Zastanawiam się czy do teraz pracują wcześniejsi pracownicy, którzy pamiętają jeszcze tamte dawniejsze czasy? Chyba, że większość już odeszła?

Warto iść na te logistykę czy nie? po opiniach już wiem ze cos z kursami językowymi bywa tak, że jedni na nie chodzą inni nie. ale bardziej niż te dodatki interesuje mnie pensja. Widzę, że ktoś o podwyżki pyta. Nie wiem czy będą teraz ale przed nimi jak w logistyce się zarabia? Kandydat z wyższym wyksztalceniem ile może mieć zaproponowane?

Karolina Nowy wpis

Pensje bardzo niskie, lekko wyższe niż najniższa krajowa.

Honorka Nowy wpis
@Karolina

Jeśli lekko to w jaka kwotę można celować? Takie 200 pln maksymalnie? Nie wiem na ile można to zestawić z zakresem obowiązków, bo nie mam pojęcia jak w praktyce wygląda, ale czy praca zdaje się luźniejsza?

Mloda

Czy firma oferuje paczki dla dzieci pracowników?

XYZ
@Mloda

Dla dzieci są paczki,a dla pracowników 400 zł na gwiazdkę.

@XYZ

W wśród tych takich dodatkowych benefitów co jeszcze jest oferowane pracownikom w formie premii lub upominku? Jedynie na święta mogą się czegoś konkretnego spodziewać? Jak jest oferta dla referenta na stronie to głównie o pakiecie socjalnym piszą bez szczegółów

W biurze, niezależnie od stanowiska (nie licząc kierownictwa) zarobisz może 2 stówki więcej niż najniższa krajowa. Benefitów nie ma praktycznie w ogóle. Na święta dają marne 400zł, na wakacje 400zł i na Wielkanoc 200zł. Wymagania, zakres obowiązków i odpowiedzialność ogromny, a podwyżki raz w roku 2-3%. Po macierzyńskim kobiety nie otrzymują zaległych i przysługujących im zgodnie z prawem podwyżek. Z benefitów jest jeszcze ubezpieczanie grupowe, za które i tak trzeba zapłacić część kwoty. Pracy zdalnej nie ma. Elastycznych godzin pracy nie ma. Rozliczanie czasu pracy jest również na niekorzyść pracownika - spóźnisz się minutę i musisz odrobić całe pół godziny, natomiast jeśli zostaniesz 15 minut dłużej, już się nie liczy, bo co 30 min liczą się nadgodziny. Przy wyjściu z zakładu przeszukiwanie torebek przez ochronę. Zakaz otwierania okien, zakaz samodzielnego używania klimatyzacji. Jak się jest chorym, najlepiej wziąć urlop bo na L4 krzywo patrzą i wykorzystują to jako argument przy każdym potknięciu. Ogólnie są lepsze miejsca pracy, niż ten (usunięte przez administratora)

Były

Kurs angielskiego również jest tylko dla WYBRANYCH ????

Ten kurs z angielskiego o którym wyżej jest mowa? a z jakiego programu się składa, ile to zajęć tak w ogóle? ze odrobić to swoja droga ale o których stanowiskach teraz piszecie? Każdy może sobie na niego pójść? Produkcja nadrabia nadgodzinami?

Xyz

Kurs jest tylko dla osob pracujacych na stanowiskach biurowych

K
@Xyz

przecież automatycy, elektrycy też chodzą

@Xyz

Znam osoby pracujące w biurze co w ogóle nie maja możliwości chodzenia na angielski, bo niby im nie przysługuje. To od czego to zależy ?

Ssss
@Andrzej

To prawda, nie wszyscy z biura mogą chodzić. Wszystko zależy komu zgodę wyrazi kierownik i dyrektor finansowy. A to już raczej bazuje na podejściu - Ciebie lubię to pójdziesz, Ciebie nie lubię to nie pójdziesz.

Larysa
@Ssss

I poważnie ludzie maja do tego takie podejście? Że się im odmawia i tyle czy o co chodzi? ciekawi mnie czy nikt nie upomina się o swoje skoro kursy są darmowe i przysługują. Nie dopłacasz do nich, prawda? I czy jeszcze z jakichś innych obszarów niż angielski je prowadza?

QG Nowy wpis
@Larysa

Oczywiście, ze ludzie się upominają, ale nie maja na to kompletnie wpływu. Jeśli chodzi o jakiekolwiek inne szkolenia to nie ma mowy. Kiedyś były, ale od kilku lat nie godzą się na nic.

@QG

Mrx

Wiadomo coś o podwyżkach?

Bili
@Operator

Widzę że jest jeszcze gorzej niż kiedy ja pracowałam . to jest wyzysk człowieka przez człowieka

@Bili

Wyzysk mało powiedziane ,101 %wydajności a oni zapłacą Ci od 2100 do max 2500 ,jeśli wyskoczy Ci na bde na czerwono stosują kary ale przy okazji dostaniesz zje...że co niektórzy nawet się popłaczą, czy to nasza wina że maszyny są w takim stanie a Góra wymaga cudów, my pracując 7,5 h mamy jedna przerwę czasem wogóle a patrząc jak z góry spacerują się w tą i z powrotem pogaduszki na hali ,a my jak woły robimy żeby oni mogli mieć większe wypłaty i czas na pogawędki, czy nikt tego nie widzi że coraz więcej ludzi odchodzi bo kto będzie robił za takie pieniądze.....

Bili
@Operator

Te 2500 to z premia o ile ona była bo jak wydajności 100% nie było czy zatrzymania były to premi nie było ale kiedyś były nadgodziny a teraz nic z tego co słyszę. Dobrze że w moim zakładzie gdzie teraz pracuje nie ma takiego czegoś .

@Bili

Te 2500 zł to z premia bo na rękę się tyle dostaje zależy od miesiąca bo i nawet mniej się dostaje, Góra tyle wymaga (usunięte przez administratora)płaci to wyzysk w biały dzień. Za (usunięte przez administratora) nas mają i tyle na temat

Olo
@Bili

To powiedz gdzie pracujesz pójdziemy za tobą... Bo nie wiem gdzie tak bardzo dobrze płacą

Jojo
@Operator

Tak samo na obróbce pupile mają lajtowe roboty z 2 - 3 godz przed czasem norma jest, a potem tylko telefony a inni (usunięte przez administratora) każdy co dzień powinien mieć inna robotę a nie co niektórzy od lat tylko na stołach a na maszyny wogole. .. Gdzie sprawiedliwość... Niech się ktoś temu przyjzy..

@Jojo

A myślisz że operatorzy mają inaczej ,jak ktoś komuś (usunięte przez administratora)to ma ściemy a ten co cicho siedzi ma takie roboty że czasem fizycznie nie daje rady ale wszyscy mają to gdzieś ,a o pomocy innych lub trenerów można pomarzyć, chyba że kogoś poprosisz to z łaska przyjdzie i Ci pomoże.

BOS

Gdzie są te operatory:)

Saminex
@Operator

Jedni uciekną to przyjdą inni, pracowałam tam jakieś 13 lat temu, rotacja ludzi ciągła,i te same słowa , które tu czytam słyszałam od wielu. A zakład jak był tak jest i biuro nigdy nie zejdzie na produkcję pracować jedynie się zwolni jak przy (usunięte przez administratora) będzie się paliło.A wogole jacy tam są teraz kierownicy,bo moim bossem ???? był Semeniuk ????

Stary operator
@BOS

Gdzie są te operatory?Widzę Stary operator.Pozdrawiam!!!

@Operator

Ja uciekłem 4 lata temu wyjechałem do Niemiec tu chociaż mnie szanują I praca o wiele lżejsza jak w Vorwerku Pracuje 4 dni w tygodniu 38 godzin tygodniowo weekend w domu

A tu wiadomo jak z warunkami teraz stoją? Odnosisz się w tym momencie do opinii sprzed dwóch lat dlatego pytam. Zaszły wiec może jakieś większe zmiany? Czy ktoś śledzi agencje i jej własne oferty? kadra się zmieniła lub cokolwiek?

Nix

To są aktualne warunki pracy w biurze, od wielu lat nic się nie zmieniło

@Pracownik 12345

A gdzie premie kwartalne ? Nawet tych groszy nie wypłacą ludziom ?

@@Pracownik 12345

a podwyżki inflacyjne od lipca będą ?

b
@@Pracownik 12345

ciągle to samo..kwartał się skończył i co czekamy...normalnie takie duuuże pieniądze ...

@b

Ale mimo wszystko czekacie? Czy to oznacza, że jest na co? Ostatnio coś konkretnego już zapowiadali? W ogóle kogo bezpośrednio pytacie? Z kim tu się gada o takich sprawach? Widziałem ze mechanika niedawno do was szukali, mam jeszcze się wstrzymać przed słaniem cv?

Jak dużo osób pracuje na stanowisku Specjalista ds. Marketingu w firmie VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Czy w VORWERK AUTOTEC POLSKA występują paczki/bony świąteczne?

Agata

Może pyta z wyprzedzeniem, żeby zdążyć na nie zapracować? Liczą się wyniki z całego roku? A co z tegoroczną premią miesięczną, jest przyznawana? Parę lat temu w jednym z wątków było to poruszane

Lola

Paczki tak , bony nie ale zawsze jest dodatkowa kasa na święta.

Ala
@Lola

Paczki są ale o wartości 100zł. Pieniądze na święta to marne 400zł i z roku na rok to samo dają, nie patrzą, że inflacja jest ogromna…

Operatorka

W tym zakładzie to coraz gorzej jest ,Polacy uciekają jak najdalej bo za te pieniądze mało kto chce pracować!Operatorzy z gwiazdkami robią ściemy a Ci co nie mają gwiazdek odwalają najgorsze roboty ,widać że ktoś komuś w du..palec trzyma ...Pójdziesz powiesz ze nie dajesz rady to Cię olewają, bo każdy ma gdzieś że jest Ci ciężko ważne że przydupniki mają dobrze

Dorota
@Operatorka

A co się gorszego zaczyna dziać niż było to wcześniej?

Rafi
@Operatorka

Kiedy będą podwyżki? Kredyty tak wzrosły że wypłaty brakuje, żywność co tydzień droższa, nadgodzin nie ma a jak są to tylko dla Ukrainy

@Dorota

Pytasz dlaczego jest coraz gorzej? Jednym z powodów jest brak podwyżek , 3 % które dostaliśmy na starcie zjadła inflacja , realnie patrząc to nasze pensje poszły w dół , lista osób które żegnają się z firmą robi się coraz dłuższa, to nie wróży dla firmy nic dobrego , niestety.

W tym burdelu nigdy nie traktowano pracowników jak ludzi, szwaby mają gdzieś, że wasze kredyty poszły w górę:) inflacja w niemczech wynosi ok.7% u nas ok. 15% - ich to aż tak nie dotyka. dyrektory czy inne pachoły po stronie polskiej nie mają nic do gadania, bo to nie są ich pieniądze i sami sie o swoje kupry boją - no i im mniej wydają na was - DRODZY pracownicy, tym większe premie dostają. lepiej jak przejrzycie na oczy szybciej niż później. Jak możecie dawać się tak poniżać? NIE polecam, cwaniactwo i manipulacja to cechy które cechują vorwerk w brodnicy. każdy co bardziej kumaty jak widzi co tam się odwala to ucieka czy to za granice, czy do konkurencji.

Ja nawet tych śmiesznych 3 % podwyżki nie dostałem bo w lutym zrobiłem "gwiazdkę" i uznali że podwyżkę już miałem i mi starczy ????????

Izabela
@Rafi

nadgodziny sa dobrze płatne ze tak bys chetnie na nie chodził ?

Ciekawy
@Izabela

Mam pytanie,a bez nadgodzin ile można zarobić w tym zakładzie?Mam rodzinę i chcę spędzać z nimi sobotę i niedziele

Operatorka

Ja z zapytaniem dlaczego panie z Obróbki z gwiazdkami siedzą cały czas na stołach, czapek wogóle nie noszą na hale bo po co przecież mają wtyki u zmianowej więc się nie przerobią, na palarni siedzą po 20 min bo im wolna a zarabiają więcej niż te co harują na maszynach ,dlaczego nikt tego nie widzi .Pracownicy bez gwiazdek (usunięte przez administratora) a Te Gwiazdy siedzą i nic nie robią i praktycznie 1.5 h przed końcem zmiany spacerują sobie po hali niech ktoś wreszcie tego przypilnuje bo jak wszyscy to wszyscy a nie są jakieś wyjątki...

VORWERK AUTOTEC POLSKA prowadzi rekrutację na na stanowisko Pracownik Produkcji. Średnie wynagrodzenie na rynku na tym stanowisku to 6100 . Czy Waszym zdaniem to uczciwa stawka?

6100? Chyba za dwa miesiące.

Rafi
@Paweł

Chyba że takie podwyżki będą od stycznia :-)

Agata

Piszecie to już pod koniec stycznia, chyba że o przyszły rok teraz chodzi? ;) i naprawdę za 2 miesiące czy może chociaż 1,5? ile tak realnie max da radę wyciągnąć racjonalnym nakładem pracy?

3100 może wyciągniesz

Agata

O dzięki, chociaż mimo Wszystko to “może” zastanawia... więc za jaką konkretnie pracę taka kwota? tutaj coś jeszcze jest doliczone?

kk

Na obróbce z nadgodzinami 4000-4200 netto

Misia
@kk

Ciekawe z jaka stawką i z iloma nadgodzinami...malo realna ta wyplata co napisalas...nawet po 15 latach pracy...

Bezimienna

Cześć, mam pytanie. Ma ktoś może adres pocztowy do kadr ?

XYZ

Czy świeta są wolne w tej firmie ..

@XYZ

które masz na myśli? np., Wielkanoc skoro i tak się zbliża? Czy tu do firmy z tego okazji przychodzi zajączek czy jedynie Boże narodzenie tu uwzględniają?

Adrianka

Witam, Czy ktoś wie, kiedy będą wydawane paczki?

Teresa
@Adrianka

Jakie paczki? Pracownicy dostają jakieś? Jak tak to jakie? Dasz znać?

Adrianka
@Teresa

No jak to jakie? Świąteczne.

@Adrianka

i w sumie to kiedy je wydali? i co przede wszystkim znalazło się w środku? każdy miał to samo? :)

Małgorzata

Czy kto wie coś o pracy jako Specjalista ds zakupów? Jaką umowę oferuję i na jaki czas? I co oznacza ten benefit w postaci pakietu socjalnego z ogłoszenia?

Moi drodzy jak wygląda praca w utrzymaniu ruchu? Dokładniej precyzując to jaka jest atmosfera ? Czy kierownictwo stąpa twardo po ziemi? Czy jest dostępność części? Jaka płaca jest przewidziana dla Automatyka/Elektryka ? Jakie jest podejście produkcji do pracowników UR? Czy pracownicy produkcyjni mają wyższe mniemanie o sobie niż fachowiec z danej dziedziny i wiedzą wszystko lepiej jak naprawić maszynę ? Co należy do zakresu ww stanowiska? Jak często można ubiegać się o podwyżkę ? Jak wygląda droga awansu zawodowego ?

Pracownikk

Zapowiadają się jakieś podwyżki czy jak zwykle kryzys??? Dodatki świąteczne też powinny być już większe w końcu ze względu na inflację a nie od X lat słyszy się to samo

Produkcjaa
@Pracownikk

Nie będą wyższe, ponieważ będzie organizowana Wigilia, podobno hala nalegała????

@Produkcjaa

Lepiej by bylo by zwieksxyli dofinansowanie do świąt niz ta wigilia zakladowa....no tak biuro musi sie zadowolic....a juz nie wspomne o dofinansowaniu za urlop takie same od x lat...na co komu wycieczki. W tych czasach...

Tak to prawda na byle co mają kase a wypłaty od X lat takie same

Jak to jest

Czy warto przyjść do tego zakładu do pracy?jakieś argumenty za?

Marzena
@Jak to jest

Ale na jakie stanowisko chcesz tu przyjsc?

@Marzena

Produkcja

Operator

Ciepło jest, a zima idzie.

Marzena
@Operator

Czyli nie ma mrozów na zakładzie w zimę?

@Marzena

Chyba ze na obrobke zimna pojdziesz to bedzie walil po plerach ze az nerke wysrasz, ale tak to spoko cieplutko

Kropka
@Agata

Nie przesadzaj...jesli popracujesz 10 lat to dopiero sie wypowiadaj a nie fermezony siejesz....

@Kropka

widze ze jakas stara pracownica sie wypowiada, same najlepsze roboty od zmianowej dostajesz to ci najlepiej komentowac

Kropka
@Agata

Jak Tobie tak zle to sie zwolnij...i tyle w temacie....a o pracy to Pani malo wie pewnie bo niby skad? Pracy w brodnicy jest pełno proszę sobie wybierać jak w ulegalce...!

@Agata

A po co tak niemiło od razu do niej uderzasz? Podczas pracy też się tak tu do siebie odzywacie? Czemu niby lepsze dostaje tak właściwie?

Xxxxx

Tyle ludzi się zwalnia góra nic z tym nie robi może otworzą oczy jak sami będą musieli schodzić i robić za te śmieszne stawki

Przemek

Dzień dobry, mój tata szuka pracy jako mechanik. Wcześniej pracował w jednej z brodnickich firm jaki brygadzista/mechanik - naprawiał maszyny produkcyjne, taśmociągi i wszelkie urządzenia z linii produkcyjnej. Pomagam tacie coś załapać, żeby nie musiał za granicę wyjeżdzać. Widziałem na OLX ogłoszenie, i wspominają że konkurencyjna stawka (jednak nie aż tak konkurencyjna, żeby się ją pochwalić). Czy znajdzie się dobra duszyczka która wspomni choć trochę o samej pracy w vorwerk jako mechanik? Czy da się godziwie zarobić?

Bronisław

Dzień dobry, Czy mógłbym prosić o przybliżenie warunków pracy na stanowisku pracownika produkcji? Jak wygląda system czterobrygadowy i na jakie wynagrodzenie można liczyć? w ogłoszeniu widzę, że oferowany jest bogaty pakiet socjalny. Co wchodzi w jego skład? Bedę wdzięczny za każdą informację.

szambu
@Bronisław

W skład pakietu wchodzi klimat jak na tężni w Ciechocinku :))))))))

Misi
@Bronisław

Niech pan znajdzie inna prace . Ja pracuje w tym zakładzie bo gdzieś trzeba . Ale nie polecam tego zakładu .

Hans
@Bronisław

w skład wchodzi ,skoki gdy mieszanka się urywa ,zupka o 7 rano gdy sklepik jest zamknięty ,klimatyczne filtry wymieniają co chwilę ?podobno jest czyste powietrze ,bigi gdy dojeżdzasz busem do pracy ,

Wiq
@szambu

A wspomniał ktoś o tym że w trakcie jest montaż nowej wentylacji na hali? Potraficie tylko narzekać..

@Wiq

To tak jak byś dostał na zimę sandały w prezencie

Nipi
@Wiq

Co to za wentylacja a jak będzie lato to bedzie tosamo co w tym roku gorącz nie do wytrzymania

Tabaluga
@Nipi

A jest jakaś firma produkcyjna w której w lato jesst zimno?

Misi
@Tabaluga

Pracowałam też w innych zakladach nie powiem było ciepło ale żeby aż tak to nie było w żadnym zakladzie a tutaj szkoda słów . Wiatraki są na każdej maszynie ale nic nie dają.

@Nipi

masz zdolności wróżenia? chętnie bym się umówił na tarota czy coś.... ? co to za wentylacja, to się okaże jak już będzie działała! po co takie komentarze na rok przed latem ?? czasami mam wrażenie, że pracownicy specjalnie piszą tu negatywne komentarze, żeby nikt nowy nie przychodził i żeby mogli dorabiać sobie na nadgodzinach ... pensja 1800zł ...a reszta to dodatki? napisz ile tych dodatków i co trzeba zrobić, żeby ich NIE dostać, bo ja zawsze dostaję i nie narzekam. Mam wrażenie, że wszystkie negatywne komentarze piszą tu osoby, które mają smutne życie - jak ci się tak nie podoba w tej pracy, to dlaczego tu siedzisz ? są pracownicy, którzy pracują tu po 10 i 20-kilka lat .... jakoś nie widzę ich narzekania.

@Misi

"ja pracuję ale innym nie polecam" ? hahaha a słodycze też Pan je i innym nie poleca.... bo nie zdrowe? jeśli byłoby faktycznie tak źle, to ludzie by tu nie pracowali - na rynku jest duża konkurencja i można wybierać w firmach...

@Janek

A ilu się zwolniło co pracowali po 10, 15 lat nawet obszarowi się zwalniali ,tak że miodu niema w firmie Vorwerk i >>>>>>>> inaczej tego nie można nazwać Jak umiesz liczyć Nowy pracownik 13,80 x168 GODZIN 2318,40 MINUS ZUS PODATEK

xyz
@Janek

Oto najlepszy sposób na zachęcanie do pracy nowych pracowników - zakaz wyrażania negatywnych opinii i propozycja zmiany pracy dla myślących inaczej. Jeśli masz wesołe życie bo być może też lepszą fuchę to mniej szacunek dla tych , którzy mają mniej szczęścia i smutne życie. W firmie są pozytywy (np. dowóz pracowników, w miarę stabilna praca) ale jest też dużo negatywów i każdy ma prawo o tym pisać nie drwiąc z innych jak właśnie to robisz.

@xyz

Ja nie zakazuje, też pracuje na produkcji i mam swoje zdanie i prawo do opinii...pracuje tu bo tak wybrałem, świadomy!warunki są jakie są, jak mi się przestaną podobać to poszukam innej pracy ale skoro nie szukam to znaczy, że mi się podoba! Mam też prawo do napisania co myślę o osobach narzekających-nie lubię ich i nie rozumiem-skoro Ci źle to szukaj czegoś lepszego... Smutne masz życie? To je zmień zamiast narzekać! Odradzasz innym pracę a sam w niej siedzisz.... Za cierpiętnika robisz? Ludzie zastanówcie się, nikt was łańcuchami nie przywiązał. Ja lubie darmowe dojazdy, zupę za zeta, i latem lody dają, to chyba znaczy że się trochę nami interesują, a jak klimatyzacja zadziała to wogole będzie fajno I co to za teksty o braku szacunku? Są różni ludzie w każdej robocie, raz (usunięte przez administratora) raz nie... Z (usunięte przez administratora) nie zaczynam a z resztą trzymam-prosta zasada.

@henri

Żeby był miód musi być praca... Pszczołom z nieba nic nie spada, a tu nie wymagają żadnych kwalifikacji, robota prosta a tylko narzekanie słychać. Jak było bezrobocie to każdy się cieszył z obojętnie jakiej pracy i nie narzekał.

Smok
@henri

jestem nowym pracowniukiem, do tego co piszesz dostaję 400zł premii i 200zł dodatku za 4 brygady. To jest jakieś 3 tys minus zus i podatek. Jak na produkcję to nie jest źle.

Guru
@henri

+ 20 % premii + dodatek za nocki 20 % + dodatek czterobrygadowy - stawka x 15 co nam daje około ~ 800 zł dodatków

tomek
@henri

...może kolorowo na hali to nie jest bo śmierdzi i duszno ale uczciwie mówiąc to sory ale ja rok tu jestem i moja ostania wypłata za sierpien to prawie 2300na ręke. jak bym mial nadgodziny to byloby wiecej

@Smok

Zapytaj tatę jak to było za komuny ,pracuj pracuj i w sobotę ,gdy na pralkę masz ochotę ,gdy w niedzielę po pracujesz to na kolor za pracujesz . tak było z górnikami Wiesz co to są dodatki ,premię za system 4brygadowy 200 zł to jest kasa którą powinni Ci zapłacić za normalną pracę w tygodniu ,Za komuny płacili 300% za soboty jak musieli okraść pracownika w tygodniu żeby mu dać 300% za sobotę .

Smok
@henri

z tego co wiem to możesz pracować w piatej grupie i wtedy nie masz tych dodatków, wiec za coś to jest

Nadmiar słodkości bywa mdły

Luli

UNIFREZE pracowałam tam kiedyś masakra moja praca zakończyla sie zwolnieniem L4 i wyladowaniu w szpitalu ze zapaleniem płuc moglam dalej pracować ale nie chciałam .Teraz pracuje w vorverku i jest lepiej niż tam wiadomo luksusu nie ma ale jest całkiem całkiem .

Bardzo stary pracownik
@Wiq

Ten zakład powinni zamknac.Uczyłem sie troche o wulkanizacji gumy i żeby powatała guma musi zachodzić reakcja z siarka, która jest szkodliwa dla zdrowia.Troche sie tez znam na produkcji w tym obozie i wystarczy wykrecic weże od wakum i wydmuchac zawartosc weża i podpalić,to zodaczycie że sie zapali.Pozdrawiam

Czester
@Tabaluga

Bliżej niż myślisz,hale klimatyzowane.

Hhaa

Chłodnia

@Hhaa

To co tam jest cztery brygady?

Zostaw merytoryczną opinię o VORWERK AUTOTEC POLSKA - Brodnica

• Jak się pracuje w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Zobacz opinie na temat firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 99.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 85, z czego 16 to opinie pozytywne, 35 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VORWERK AUTOTEC POLSKA?

Kandydaci do pracy w VORWERK AUTOTEC POLSKA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VORWERK AUTOTEC POLSKA
2.2/5 Na podstawie 203 ocen.
  • Podgórna 100
    87-300 Brodnica