Opinie o Komandor w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Komandor. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Komandor na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Komandor w Gdańsk

adam

Widzę że firma od kilku lat rekrutuje na to samo stanowisko administratora IT. Byłem tam na rozmowie te kilka lat temu, na spotkaniu był obecny tylko kierownik punktu, zero wiedzy o stanie informatycznym firmy, nie zadawał żadnych pytań związanych z zakresem obowiązków. Godzina zmarnowana. Nie można było poruszyć rzeczywistego zakresu pracy na tym stanowisku bo ten pan nie wiedział niczego, nawet nie pamiętał zakresu wypisanego na ogłoszeniu, totalne lekceważenie kandydatów, mogli na czas rekrutacji sprowadzić kogoś z innej miejscowości przecież to nie jest mała indyjska firma. Imiona zostały zmienione.

WK
@Rekrutacja IT

Od lat pracuje jedna i ta sama osoba z którą współpraca jest niemożliwa... hasła ma, haseł nie da. Haseł nie posiada nawet kierownictwo firmy - co czyni niemożliwym wykonanie najprostszych czynności. Ciekawe, co się zdarzy jak ta osoba domagać się będzie dwu-trzykrotnej podwyżki? Wszystko do formatu i reinstalacji i zatrzymanie pracy zakładu?

Król Maciuś Pierwszy

Komandor Pomorze jest w likwidacji. Prezes zwija interes i otwiera następny - sposób na zrobione dlugi? Ciężko u nich z kasą - ja czekam w kolejce na swoje wynagrodzenie ... Pracowników w firmie coraz mniej. Było tak dobrze! Tylu klientów... Przykro się patrzy na upadek firmy...

@Książe

Co tu pisać... Pieniądze poszły "bokiem" i trzeba zamknąć jeden interes żeby wejść w drugi... Widziałem u nich likwidatora który sprzedaje wszystko...można kupić nawet maszyny! Długi mają wszędzie, to żadna tajemnica. Wystarczy podjechać do "konkurencji" i huczy o nich - ich klienci sami opowiadają więc nie jest to wyssane z palca.

Czy w Komandor poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Dodatkowe świadczenia Komandor Nowy wpis

Pracując z klientem w roli Konsultanta Projektu lub Projektanta poza wynagrodzeniem podstawowym przewidziane jest również wynagrodzenie premiowe.

Praca w Komandor Nowy wpis

Czy firma Komandor Smart Dom aktualnie poszukuje pracowników?

Ile jest zmian w Komandor?

Wszystkie zmiany są na PLUS Nowy wpis

Firma powoli wychodzi z dołka. Kroki, które zostały podjęte wydają się być słusznym kierunkiem. @Pracodawca daje radę! Klientów zaczyna przybywać :)

Oki

Spoko firma. Dobre meble

logo firmy Specjalista ds. Rachunkowości (praca zdalna)
Speedxceo Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Książe
@Król Maciuś Pierwszy

Z tego, co słyszałem, to Komandor Pomorze idzie w kierunku projektu "KOMANDOR SMART DOM". Mają nowy wypasiony punkt sprzedaży w Rumi. Firma, która się zawija nie otwierałaby nowego miejsca sprzedaży. Cały czas funkcjonuje też salon sprzedaży i biuro przy ul. Sandomierskiej. Nie neguję Twoich informacji, jednak z jednej strony mówisz o tym, że się zawijają a z drugiej strony firma cały czas funkcjonuje :) Piszę to z perspektywy klienta, który dosłownie kilka dni temu robił u nich wyceny.

@Książe

Na Sandomierskiej jeszcze funkcjonuje? Tam już nie ma klientów i ludzi do pracy... Kto Ci wyceny robi? Jak dziewczyny które tam pracowały kupe lat, odeszły? Kiedyś to może i tam coś się działo... W Rumii to raczej produkcji nie ma ???? skoro firma jest w likwidacji a na na mieście huczy o ich problemach finansowych to z nikąd się to raczej nie urodziło... Mi jest tylko żal że "ktoś" doprowadził taką firmę do ruiny... O to na pewno nie dlatego że zabrakło klientów ????

Książe
@Król Maciuś Pierwszy

W punkcie sprzedaży normalnie wycenę i projekt mebli zrobiła mi ich projektantka. Pisałem o 2 punktach sprzedaży a nie produkcji. Kurcze… zmartwiłes mnie. Nie wiem teraz czy wpłacać zaliczkę na poczet mebli czy tez nie… możesz coś więcej o tych problemach napisać? Nie jest wtajemniczony. Z góry dziękuję

adam

Izabela
@adam

Czyli od kilku lat nie mogliby znaleźć kogoś na to stanowisko? A mówili coś wtedy o zarobkach i warunkach pracy? Co proponowali?

ala
@Izabela

Może znajdowali i po paru miesiącach ktoś rezygnował i znowu musieli szukać. Niezbyt dobrze to o firmie świadczy. Albo niekompetentnie rekrutują i ciągle wybierają złe osoby albo praca u nich jest na tak niskim poziomie że każdy kolejny pracownik po kilku miesiącach rezygnuje.

@adam

Panie Adamie, skoro był Pan kilka lat temu na rozmowie, to skąd może Pan wiedzieć jak sytuacja w firmie wygląda obecnie? Każdy zgodzi się z tym, iż mało profesjonalna rozmowa rzutuje na subiektywne postrzeganie danej firmy po procesie rekrutacji, jednak nie można na podstawie jednej rozmowy odbytej X lat wstecz wyciągać tak daleko idących wniosków i zestawiać własnych opinii z tym, co dzieje się w Komandorze obecnie. W Pana wypowiedzi jest zasadnicza nieścisłość. W firmie Komandor Pomorze od początku istnienia obowiązuje proces rekrutacji i wiążą się z nim pewne procedury. Nie ma więc opcji, aby rekrutację na jakiekolwiek stanowisko (szczególnie IT) prowadził kierownik punktu, który w żaden sposób nie jest powiązany z działem IT. Obecnie rekrutacjami zajmuje się dział HR i jeden z Dyrektorów zajmujący się danym obszarem (sprzedaż, produkcja itd.). Na finalnym etapie rozmów może pojawić się również Prezes Zarządu.

Ryszard
@adam

Pracuje w tej firmie i wiem,że od kilku lat działem IT, zajmuje się ciągle ta sama osoba. Jest bardzo dobrym informatykiem i super poukładał cały system.

@Ryszard

Potwierdzam. Stanowisko IT od lat obsadzone tą samą osobą

@Ryszard

Jeśli jest obsadzone ta sama osoba to dlaczego co pół roku wisi ogłoszenie na stanowisko administratora na portalach. Jesli ta osoba była zatrudniona od lat to dlaczego nie pojawiła się na rozmowie rekrutacyjnej. Coś tu śmierdzi w waszych wypowiedziach pracownicy.

Rekrutacja IT
@Kasia

Chętnie odpowiem. To prawda, że w dziale IT od lat pracuje jedna i ta sama osoba. Faktycznie jakiś czasu temu była poszukiwana dodatkowa osoba do wsparcia działu IT. Po kilku rozmowach z potencjalnymi kandydatami nie zdecydowaliśmy się na nowe stanowisko. Zmieniliśmy więc kierunek działań. Finalnie firma postanowiła zostać przy jednym stanowisku i skupić się na najważniejszych obszarach IT. Pierwszy etap rozmów rekrutacyjnych tuż po selekcji CV zgodnie z przyjętą procedurą prowadzi osoba reprezentująca dział HR.

WK
@Rekrutacja IT

Jakie godziny pracy obowiązują w Komandor?

8.00-16.00 w siedzibie. W punktach sprzedaży różnie. Wszystkie informacje są na wizytówkach Google

Jest OK

W Komandor jestem od niedawna i muszę stwierdzić, że mi się tu dobrze pracuje. Trochę obawiałam się współpracy patrząc na wcześniejsze komentarze. Fakt jest taki, że moim zdaniem wiele się w firmie musiało zmienić, bo teraz jest OK. Niektórzy narzekają na wynagrodzenie... Pracuję w obsłudze klienta. Podstawa + schodkowa prowizja. Jak się człowiek przyłoży do codziennych zadań, to jest w stanie otrzymać naprawdę solidny bonus. Wielu osobom to może nie odpowiadać, ale... to już ich opinia. Na klientów i ich ilość nie narzekam! Mam, co robić. Świetny kierunek na start kariery jak ktoś w przyszłości myśli o projektowaniu wnętrz :) Pracę można połączyć z innymi zajęciami!

Szukam pracy

Na jakie stanowiska obecnie szuka Komandor? Jak wygląda atmosfera w pracy?

HR
@Szukam pracy

Cześć! Aktualne oferty są dostępne na naszej firmowej wizytówce na witrynie zaprzyjaźnionego serwisu (usunięte przez administratora) Aktualnie szukamy: * Pracownika Produkcji - dział stolarni - 2 wakaty * Specjalisty ds. obsługi klienta * Doradcy Klienta - Projektanta - 2 wakaty * Architekt - Doradca Klienta Zapraszamy do przesyłania CV na adres: pomorze@komandor.pl

Zadowolona

Polecam firmę, meble może nie są najtańsze lecz na pewno są warte swojej ceny!

Rekrutacja

Czy w Komandor jest szansa zatrudnia dla pracownika z Ukrainy?

@Rekrutacja

Oczywiście. Firma Komandor Pomorze na co dzień współpracuje z osobami z Ukrainy. Pracownicy z Ukrainy zajmują się u nas obsługą klientów, pracą na produkcji czy montażem mebli na wymiar. Bardzo cenimy sobie ich fachowość oraz dokładność.

Czy w Komandor pracuje się na open space?

W centrali każdy ma swoje biuro: od HR, przez księgowość, dyrektorów, na dziale marketingu kończąc. Ważniejsze firmowe spotkania odbywają się na salce konferencyjnej.

Czy firma Komandor Pomorze poszukuje obecnie pracowników?

Tak, szukają
@Kandydat

Caly czas szukają grup monterskich do współpracy - widać, że mino problemów na rynku mebli na wymiar dają sobie radę. Poza tym na Trójmiasto.pl są ogłoszenia na Koordynatora Magazynu w Gdańsku oraz Doradcę Klienta/Projektanta w Rumi.

Zadowolony klient

Zadanie bojowe, czyli nowy prysznic w domu. Zacząłem badanie rynku... Znalazłem promocję Komandor. Prysznic na wymiar jako nowość - 15% od ceny podstawowej. Firmę kojarzę głównie z szaf, więc nie byłem przekonany, jednak nie mając żadnej innej zadowalającej opcji zdecydowałem się na Komandora... i była to najlepsza możliwa decyzja! Prysznic jest duży i wygodny. Cena była akceptowalna patrząc na komfort oraz przewagi na standardowymi gotowymi rozwiązaniami. Polecam!

Ostatnio Komandor szukał pracownika na stanowisko pracownika produkcji do działu stolarni. Może ktoś coś więcej napisać o tym stanowisku? Jakie są wymagania? Jakie warunki?

Bylem na rozmowie rekrutacyjnej. Wymagania i stanowisko takie jakie zostaly napisane w ogloszeniu. Warunki też wstepnie OK. Z tego co mowili zespol caly czas ten sam i maja nowy park maszynowy. Wyjezdzalo troche mebli jak wchodzilem na rozmowe. Zaproponowałem swoja stawke i czekam na info. Rozmowa bardzo OK. Konkretnie i na temat.

Łucja
@Kandydat

Ty teraz to na okresie próbnym jakimś będziesz? Pytam, bo ciekawa właśnie jestem tej stawki, którą dadzą. Po przedłużeniu podwyższą coś czy nie ma gwarancji?

@Łucja

wszystko skończyło się na pierwszym etapie. Dostałem info, że szukają osoby o większym doświadczeniu w branży.

super szafa

jestem bardzo zadowolona z szafy! Pozdrawiam Panią z Sandomierskiej :)

Polecam Komandor

Byłam w punkcie sprzedaży Komandor w Gdyni. Polecam fachową obsługę Doradcy Klienta. Meble zrobione szybko (2 szafy w 20 dni) i tak jak chciałam. Cenowo wyszło podobnie jak u stolarza - finalnie wybrałam Komandor, gdyż daje on na swoje realizacje gwarancję, której żaden stolarz nie chciał zapewnić. Tu mam umowę na zakupione meble a dwóch stolarzy, z którymi wcześniej rozmawiałam nie chciało słyszeć o żadnej umowie...

Zadowolona

Dopiero teraz natrafiłam na opinie o Komandorze i portal gowork. Muszę przyznać, że w moim przypadku zadanie zostało zrealizowane pomyślnie. Miałam nietypową potrzebę. Najpierw podziękowało mi 3 stolarzy, bo nie chcieli wykonać szafy ze względu na skos. Komandor od razu podjął się zadania. Miła Pani fachowo mi doradziła w wyborze płyty oraz akcesoriów. Zaprojektowała mi szafę w trakcie jednego spotkania. Później wszystkim zajął się projektant i naniósł zasugerowane przeze mnie zmiany na projekt. Ekipa monterska szybko, sprawnie i bez zastrzeżeń. Panowie posprzątali po sobie i od razu mogłam korzystać z szafy. Ja firmę Komandor szczerze polecam

Czy w Komandor możliwa jest praca na podstawie B2B?

Odpowiedź

Tak, możliwa jest współpraca na zasadzie umowy B2B

Łucja
@Odpowiedź

witam, co z umową w przypadku okresu próbnego? czy podczas podejmowania się współpracy b2b występuje taki? ile mógłby trwać?

Odpowiedź
@Łucja

Na start zawsze jest szkolenie i wdrożenie, co ułatwia płynne wejście na dane stanowisko. Szkolenie zazwyczaj dwuetapowe. Niektóre osoby rozpoczynają od innej formy niż B2B i przechodzą na B2B, gdy czują się na siłach (w sensie obeznały się z firmą, znają dobrze produkt, usystematyzowały wiedzę na temat procesu obsługi klienta oraz dopasowały ja pod siebie, dzięki czemu mają wysoką skuteczność i kolejnych zadowolonych klientów) oraz mają odpowiednie obroty w ujęciu miesięcznym, dzięki którym przejście na B2B nabiera realnego sensu. Moim zdaniem brzmi to sensownie i jest korzystne dla obu stron. Firma naprawdę poczyniła duży postęp, jeśli chodzi o dbanie oraz rozwój swoich pracowników - w końcu to najważniejszy zasób, bo to my przynosimy pieniądze do firmy i do własnych kieszeni :)

To co firma oferuje to kpina. Lepszą stawkę dostaniecie na zmywaku w kebabie :p. Godziny pracy dla ludzi którzy nie mają życia. 11 godzin dziennie od pn do so co jest niezgodne z prawem. Szkoda że w ogóle aplikowałem i że odebrałem od nich telefon bo szkoda mi czasu.

Franciszek
@Kandydat

Czego jeszcze dowiedziałeś się prócz stawki na rekrutacji? Powiedzieli ci jaką umowę dadzą albo czy po okresie próbnym jest podwyżka i wtedy stawka już nie będzie taka słaba?

Ktoś tu ściemnia :)
@Kandydat

Nikt w Komandorze nie pracuje 11h przez 6 dni w tygodniu. Każdy punkt ekspozycyjny jest miejscem, w którym pracuje od 2 do 3 osób. Poza tym zawsze można liczyć na wsparcie w zastępstwie, gdy coś wypadnie i nie można zjawiać się w pracy. Dlaczego ta opinia mija się z prawdą? Godziny otwarcia: Auchan - od 9 do 21 od pn do pt (na stałe pracują dwie osoby, dodatkowo trzecia osoba zawsze może się pojawić) City Meble - od 10 do 20 od pn do pt, sob od 10 do 18 (na stałe pracują dwie osoby, jest wsparcie osoby trzeciej) Punkt na ul. Sandomierskiej w Gdańsku - od 9 do 17 od pn do pt (jedna osoba na pełen etat) Nowe Orlowo - od pn do pt od 10 do 19, sob od 10 do 15 (dwie osoby na stałe, możliwe jest wsparcie osoby nr 3) Osoba która nazwałam na potrzeby wpisu osoba "nr 3", to nasz Grafik, który poza pracą jako grafik jest bardzo dobrym fachowcem od zabudów i wnętrz. Wspiera nas w obsłudze klientów na kilku punktach. Ktoś tu pisze niesprawdzone informacje :) pracuję w tej firmie sama od kilku miesięcy i w kwestii godzin oraz grafiku można się zawsze dogadać. Trochę martwiły mnie opinie tutaj zanim podjęłam pracę - wiadomo wszędzie są minusy, jednak tutaj nie jest tak źle jak niektórzy piszą

Zostaw merytoryczną opinię o Komandor - Gdańsk

• Jak się pracuje w Komandor?

Zobacz opinie na temat firmy Komandor tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Komandor?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Komandor?

Kandydaci do pracy w Komandor napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Komandor