PC Lotus

Wrocław

Opinie o PC Lotus

markosow 2009-09-05 07:40:28
ostrzegam przed oszustami i [usunięte przez admina] z pc lothus!!!!!!!!!!! jak się nie znasz na komputerach to te oszuści wcisną ci najgorszy szmelc za super wygórowaną cenę.nigdy u tych oszustów nie kupuj komputera bo zepsuje ci się góra po pół roku. [usunięte przez admina] [usunięte przez moderatora] Z PC LOTUS!!!!!!!!!
gość 2011-03-26 18:02:25
Muszę potwierdzić pierwszą opinie o tym sklepie. Bylem to obejrzeć laptopa (całe szczęście że nie kupiłem przez allegro, ufff...) który miał być w świetnym stanie, niby "refurbished". W rzeczywistości okazał się "serviced in garage": nie oryginalne śrubki, obudowa poniszczona śrubokrętem przez zapewne ich ...............(na pewno tego pracownika nie można nazwać serwisantem). Muszę zaznaczyć że to podobno był najlepszy egzemplarz. Totalna amatorka, lepiej się nie zbliżać.
mamba 2013-04-23 14:56:53
Również potwierdzam!!!!!!! Biorą 150zł za wymiane gniazda (bo wygląda na uszkodzone). Po czym okazuje sie, że to zasilacz był zepsuty (ten sam problem po odbiorze z serwisu) (nieoryginalny zasilacz sie zepsuł, na oryginalnym śmiga jak należy) , a gniazdo OK! Chociaż sprawdzali PODOBNO zasilacz i było ok! Jakaś KPINA. Skończy się zwrotem kasy albo UOKiK!
Bzyk 2016-02-18 22:50:38
Zakupiłem kiedyś nowy komputer w tej firmie. Porażka totalna, notorycznie wywalał się system operacyjny. Wielokrotnie reklamowany, bez powodzenia. Powód usterki - ignorancja obsługi, dysk twardy połączona nie właściwa taśmą, która nie była w stanie zapewnić właściwej komunikacji dysku z płytą. Zdecydowanie odradzam !!!!
emres 2016-04-23 17:36:27
Kupowałem w ich sklepie różne produkty, czy to myszkę czy też laptopa i nie miałem nigdy problemów, ceny niskie
Zostaw swoją opinię o PC Lotus - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PC Lotus