Opinie o Szkoła Główna Handlowa w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Szkoła Główna Handlowa. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Szkoła Główna Handlowa o rekrutacji.

Branże: IT i telekomunikacja - doradcy techniczni

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Szkoła Główna Handlowa w Warszawa

Jola Nowy wpis

Chciałabym zapytać, jak pracuje się w Szkole Głównej Handlowej? Szczególnie interesuje mnie Dział rekrutacji. Jaka panuje tam atmosfera? I jakie są relacje między pracownikami? A także, osoba, która zarządza tym działem - jaki to człowiek? Jak się z nią/nim pracuje?

Wanda

Czy są tu jacyś pracownicy którzy zostali zatrudnieni nie przez "kolesiostwo"? W sensie nie znając nikogo z firmy, nie mając znajomości? Bo chcę obalić tę opinię, że tak jest, bo ktoś tak pisał :D

Sarah Nowy wpis
@Wanda

Tak, dostałam się bez znajomości, rozmowa była bardzo merytoryczna i ciekawa. Osoba , która ze mną rozmawiała miała bardzo dużą wiedzę w swojej dziedzinie, nie wspomnę o wysokiej kulturze osobistej.

Anna Nowy wpis
@Wanda

Zostalam zatrudniona, niestety bo mialam inne propozycje. W ogloszeniu mozliwosc pracy zdalnej, okazalo się ze nie dla wszystkich. Bardzo zla amosfera w zespole. Docinanie, zlosliwe uwagi. Szukam pracy.

Paweł Nowy wpis

Widziałem, że szkoła z chęcią zaprasza do siebie praktykantów. Szukam właśnie swojego pierwszego miejsca pracy. Doświadczenie zerowe i pomyślałem, że może zacznę od praktyk i czegoś się nauczę. Wiecie, czy tu po ich zakończeniu można na stałe zostać? Czy dalej jest tak, jak dawniej, co tu pisaliście, że szkoła jest wymagająca w stosunku do pracownika?

Zastanawiam się, czy SGH będzie udostępniał partnerom (np. z klubu, takim jak Makro Cash & Carry) dane o studentach, jakie to będą dane i kto z firm partnerskich będzie miał do nich dostęp. Z jedną z firm z Klubu mam bardzo złe wspomnienia, a wypytywano mnie tam o moje dzieci w sposób bardzo agresywny. Czy ktokolwiek weryfikuje, kto ma dostęp do danych o studentach?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Szkoła Główna Handlowa? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Wydział Informatyki jest nieprofesjonalny. Zdecydowanie nie polecam.

Martyna

Jakie trzeba spełniać wymagania aby starać się o prace w tej firmie? Jakie wykształcenie i jezyk?

Dariusz

Szkoła Główna Handlowa ma zawsze wysokie noty. Nic dziwnego, że zatrudniają ludzi z odpowiednim przygotowaniem.

Julita

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się informacjami na temat pracy w Szkole Głównej Handlowej? Czy SGH zatrudnia w tym momencie nowych pracowników?

oddo

Dosyć często pojawiają się ogłoszenia do SGH @wito, na tą chwilę poszukują specjalisty do spraw badań, jednak w tym przypadku mają dosyć wysokie wymagania, ponieważ wykształcenie tutaj jest bardzo ważne i musisz mieć co najmniej magistra, a także doświadczenie

byly pracownik

Powiem krótko; KOLESIOSTWO i nic więcej. Na niektorych stanowiskach osoby nieodpowiednie załatwione po znajomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Szkoła Główna Handlowa - Warszawa

• Jak się pracuje w Szkoła Główna Handlowa?

Zobacz opinie na temat firmy Szkoła Główna Handlowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Szkoła Główna Handlowa