Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J.

Gryfów Śląski

Opinie o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J.

zadowolona 2015-01-29 00:03:18
Szanowana Firma,istniejąca na rynku od ćwierć wieku,Przestrzegająca procedur HACCP-to do czegos zobowiązuje.więc Każdy chetny do pracy w Tej Firmie powinien bardzo powaznie podejśc do obowiązków i zasad panujących,to nie jest firma kogucik potocznie mówiąc.Przyjęłam sie od niedawna do pracy i uwazam że dotychczas to ja nie pracuje lecz staram sie by móc pracowac w tej Firmie.uczynię wszystko ze swojej strony by udowodnić samej sobie ze jak się chce to mozna.to jest praca dla Ambitnych Ludzi.
Zadowolona 2015-03-08 20:33:14
Dawno już nie śledziłam opinii,ale dzisiaj znalazłam chwilke:))poczytałam i wyciągam wnioski-Osoby,które zioną goryczą w swoich komentarzach mając nadzieję żeby Inne Osoby nie chciały zainteresować sie pracą w Tej Cudownej Firmie,tak osobiście Ją oceniam.Jest to przykre,że Ktoś Kto miał chociaż raz styczność z tą pracą i nie potrafił zrozumieć na czym Ta praca polega.Utożsamiam się bardzo mocno z Tą Firmą i czuję się jak...(pierwszy człon Nazwiska w Nazwie Firmy)pozdrawiam Wszystkich i apeluję do Wszystkich Niezadowolonych-Dajcie szansę Innym nie odbierając złymi komentarzami:))
Zadowolona 2015-03-08 20:40:26
Dziękuję,nie zwracam uwagi na takie osoby,widzę że Potrafią wiele ale widzę też że się męczą bo muszą pracować a ja pokochałam Tę pracę i z pełnym zaangażowaniem wypełniam swoje obowiązki,robię swoje co do mnie należy albo i więcej.bardzo dobrze się z tym czuję.bardzo chętnie pomagam koleżankom kiedy tylko mogę:)pozdrawiam:))-Zadowolona:))
kibicka 2015-03-08 21:50:11
dziewczyny biezcie się za siebie i do roboty a nie sie czepiacie dziewczyn co pracują jak mróweczki i nie ma się o co przyczepić trzymam kciuki za was dziewczyny a szczególnie za te pracowite mało ich ale wieze ze będzie więcej niebieszczanscy gora pozdrawiam
piotr 2015-03-19 19:32:03
zaszokowało mnie to jak Pani Teresa szarga imię Pani Małgosi,jest cudowną osobą,zawsze mi doradzi i zawsze na coś naciągnie..Ma dziewczyna wielki talent i jest super sprzedawcą.A do tego bardzo piekną dziewczyną aż chce się przychodzić.w porównaniu do Nowej sprzedawczyni
gość 2015-07-15 13:33:28
Na stoisku w sklepie 57 obsada jest cały czas ta sama dziewczyny są super a jak się znajdzie jedna czarna owca to wypisuje bzdury (usunięte przez administratora) na forum trzeba droga koleżanko umieć życ z ludzmi a nie jezdzic po nich !!!! a w każdym sklepie życzę aby była taka załoga jak teraz powodzenia dla nie zadowolonych z życia dziewczyn :)
eptz 2015-09-28 22:59:55
A we LWÓWKU w rynku obsługa na najwyższym poziomie pani kierownic robi wszystko co sobie klient zażyczy dokładnie wszystko:):) jestem przynajmniej raz w miesiącu w tym sklepie bo wymieniam euro w kantorze obok (usunięte przez administratora)
olo 2015-10-15 17:12:10
najlepiej mają pracownicy z( nocnej zmiany ) od 17 do 7 rano
mart 2015-11-25 16:18:57
Moim zdaniem,firma jest źle prowadzona. Jest nieład nie można się z nikim dogadać. Regionalne zasypują towarem, cały czas wymagania zero potraw.
Woj 2016-06-28 23:53:39
Witam serdecznie.
Chciałem tylko napisać ,ze jest to duza firma,dużo stanowisk ,dużo miejsc pracy ,dużo miast wiec wypowiedzi apropo pojedynczych stanowisk są głupie.
Moja znajoma pracowała w Jaworze kiedyś i na poczatku chwaliła lecz później problemy z pieniędzmi się zaczęły.Oczywiście to wina jednostki nie kadr czy księgowości tylko pani regionalnej.
A pisze odnośnie sklepu w Złotoryi w netto,wiec zależy od obsługi kiedy jest mała czarna pani Ela( imię z plakietki) to aż strach .Druga rzeczą jest to ,iz sprzedaje po terminie produkty!!!! To jeszcze jest chamska ,arogancka i beszczelna.,a klienci rezygnuja !!!!!!!! I tu jest problem .w obsadzie ,podejrzewać ze w każdym mieście jest taka"pani"
Pozdrawiam Wojciech
Ania 2016-08-13 16:05:59
Ania
Nie jest tak zle, nie przesadzajcie .Weżcie się do pracy a wszsytko się poprawi.
klient incognito 2016-09-21 22:15:07
Witam .Na wstępie chciałbym zaznaczyć ,iż nie pracuje tam lecz informacje są prawdziwe pochodzą od osoby pracującej w sklepie , i widziałem kilka dowodów wykazujących iz nie są to pomówienia.
Więc jako pracodawca myślę ,iż jest godnym polecenia i Milo się pracuje ,nawet kasa normalna.Tzn.zależy od jakiej regionalnej
inka 2016-10-06 09:07:06
a jakie zarobki są na sklepach w Bolesławcu ?
obserwator 2016-11-23 20:19:25
zgode sie z opnia duzo zalezy od regionalnej w w lubuskim chyba jej nie ma
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J. - Gryfów Śląski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Niebieszczańscy Sp. J.