Wydawnictwo Abrys

Poznań

Opinie o Wydawnictwo Abrys

prac-01 2014-01-27 21:15
Plusy:
Godziny pracy /mały wyjątek-patrz opinia/
Przyjemna atmosfera pracy między zwykłymi pracownikami.

Minusy:
Największym minusem jest totalny brak kontaktu na linii prezesostwo-pracownik. Jeśli nie jesteś dyrektorem lub kierownikiem będziesz traktowany (usunięte przez administratora)
Dość niskie zarobki, zerowe szanse na podwyżkę nawet po wykazaniu się czymś.
Żenujące stawki dla stażystów.
Brak otwartości wśród pracowników (usunięte przez administratora)
kokya 2014-03-11 17:01
Rozmowa kwalifikacyjna na wysokim poziomie, sprawdzane umiejętności językowe i psychologiczne potencjalnego kandydata, oferowane zarobki oscylują w granicach najniższej krajowej możliwość uzyskania premii (stanowisko ds. organizacji konferencji i szkoleń).
tronik 2016-05-05 16:02
Plusy:
-stale godziny pracy
-wyplata na czas
-ciekawe projekty jak coroczny kongres czy konferencje
-mili wspolpracownicy

Minusy:
-małe stawki w granicach krajowej
-umowa zlecenie wydluzana w nieskonczonosc dla nowych pracownikow
-brak szans na awans czy podwyzke - nawet po latach, stare struktury i zasiedziali pracownicy na stanowiskach
-odsuwanie w czasie decyzji, brak konsekwencji, kiepskie zarzadzanie
-nierozliczane nadgodziny
Mr Zoob 2016-05-12 22:19
Potwierdzam opinie poprzednika. Ciekawe projekty ale placa i zarzadzanie pozostawia wiele do życzenia.
Amy 2016-08-25 15:34
Rozczarowuje z miesiąca na miesiąc
prac-02 2016-11-06 22:45
Plusem jest wypłata na czas i ruchomy czas pracy. I to w zasadzie wszystko, a szkoda. Firma ma potencjał, ale trzeba się nią odpowiednio zająć.

Nie ma żadnych szans na jakiekolwiek profity, co utargujesz na starcie, tak z tym zostaniesz do końca. Motywowanie pracownika nie istnieje. Na błyskotliwą karierę też nie ma co liczyć. Zarządzanie kuleje, decyzje są odkładane, bo wszystko inne jest ważniejsze. Dużo by pisać, ale niektórych prawda w oczy kole, a w konsekwencji ponoszą nerwy.
nierentowny 2017-07-26 14:42
Firma zbudowana na solidnych fundamentach ŚP.Prezesa.Obecnie kierowana nieudolnie.
Zostaniesz przywitany z szeroko otwartymi ramionami. Usłyszysz, że Zarząd też jest ludźmi. Stopniowo, zacznie Ci się podobać coraz mniej, Ty przełożonym również. Właściwie , pomimo coraz bardziej żarliwych starań, będziesz coraz mniej rentowny, wydajny, efektywny. Jednym słowem wzbudzi się w Tobie potrzeba opuszczenia tego miejsca pracy. Poczucie straty z estrony przełożonych? Zapomnij.. przecież nie ma ludzi niezastąpionych. A jednak są i maja się dobrze,w firmach które doceniły ich kwalifikacje.
Przełożeni? -"Podać Pani/ Panu słomkę? Nie dziękuję, wyciągnę sobie z butów"
Omijać szerokim łukiem, nic dodać nic ująć.
Nie polecam
Zostaw swoją opinię o Wydawnictwo Abrys - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Wydawnictwo Abrys