Centrum Motywacji COOLTURA

Poznań

Opinie o Centrum Motywacji COOLTURA

kryśka 2009-06-04 17:24:15
Pracowałam w tej szokle jak lektor j. angielskiego ok 4 miesięcy. Jestem bardzo zawiedziona podejściem do pracownika w tej firmie. Ani razu nie wypłacono mi pięniędzy zgodnie z terminem i za każdym razem musiałam dzwonić i wypraszać się o zarobione pieniądze. Zdecydowanie NIE polecam!
Barbara Gratkowska 2009-06-08 18:21:18
Pracuje jako lektorka angielskiego w Coolturze od dwoch lat. Moge polecic to miejsce wszystkim osobom ktore szukaja miejsca w ktorym mozna sie rozwijac. Sa rzetelni, placa na czas, umozliwiaja szkolenia. Mam nadzieje ze jeszcze tu popracuje
pilotka 2009-07-07 21:25:28
NIE NIE NIE!!!
NIE POLECAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Prowadziłam tam zajęcia, kasy do dzisiaj nie mam!
Dzwonię, proszę -zero JAKIEJKOLWIEK reakcji!
Z panią dyrektor nie idzie się w ŻADEN sposób skontaktować!!!

OKROPNA FIRMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Anita Nowak 2009-10-12 20:32:35
Firma w porzadku. Pracuje od poltora roku i nie mam problemu z orzymywaniem kasy. Spokojnie polecam
Kornelia Janicka 2010-02-24 01:01:20
Firma w porzatku, placa na czas jesli odda sie rozliczenie godzin w terminie, w innych fakt -jest poslizg 2 tygdodniowy ale co sie dziwic...
Joanna Rysik 2010-06-28 09:40:14
Ja jestem zadowolona. Pracuje w Coolturze od 4 lat. Rozumiem ze jak od kogos wymaga sie ciezkiej pracy i zwalnia za oszustwo to pozniej musi sie gdzies wybluzgac ale uwazam ze to nie fair szkalowac pracodawce ktory w ciezkich czasach stara sie zapewnic nam prace.
była lektorka CMCOOLTURA 2011-02-25 19:04:28
jeśli ktoś do dzis nie otrzymał pieniedzy z COOLTURY - firma przeniosła się do pasażu Apollo w Poznaniu.
anonim 2011-11-19 20:03:05
Do wszystkich anonimów, zawistnikow i oszczercow i zwolnionych za lenistwo i oszustwa: dajcie spokoj! Firma jest w porzadku, po przejsciowych problemach wychodzi na prosta i to dzieki ciezkiej i sumiennej pracy calego obecnego zespolu.
anonim 2011-11-24 20:10:32
Firma bardzo dbajaca o rozwoj pracownikow. Mila atmosfera. Pracuje tam od ponad roku i wszystko jest ok
były pracownik 2011-12-04 15:03:38
a czym teraz zajmuje się COOLTURA?? kiedys to była firma posiadająca w ofercie zajęcia edukacyjne, dla kobieta w ciąży itd... a obecnie?? ktos wie??
merlin 2014-03-26 12:55:31
o to trzeba byłoby zapytać jakiegoś obecnego pracownika. O to i o wynagrodzenie przede wszystkim :)
gustaw 2014-04-10 18:54:10
wiecie gdzie w internecie mogę znaleźć o Coolturze trochę więcej informacji? mają jakąś swoją stronę?
wujek 2014-04-21 21:36:51
tak, pewnie, że mają. Wszystko wraz z ofertami pracy (szukają chyba programistów) znajdziesz na cdweb.pl
tomek 2015-01-22 18:47:51
taak, nawet ja widziałem to ogłoszenie odnośnie programistów, jest całkiem fajne, naprawdę tak uważam.. mam też nadzieje, że nowe zadania też będa i że to jest rozwiajająca praa tak naprawde, ale nie wiem już sam czy warto do nich iść? niby firma solidna i ma dobre opnie, ale nie wiem czy sobie poradze u nich.
pejka 2015-03-25 01:31:39
jestem pełen podziwu dla osoby prowadzącej centrum motywacji Cooltura w Poznaniu. Podoba mi się przede wszystkim to w jaki sposób firma działa na rynku. Widać , że z dnia na dzień się rozwijają i nic co dzieje się w firmie nie jest dziełem przypadku. Wszystko wydaje się być skrzętnie krok po kroku planowane
Petronella 2016-01-16 12:05:32
Nie polecam :( Pracowałam tam na szczęście krótko. Nie wypłacono mi za wszystkie godziny jakie przepracowałam, a praca ogólnie bardzo kiepsko płatna. Na początku Pani "dyrektor" jest miła, a potem się okazuje że chciałaby płacić ludziom jak najmniej, a najlepiej wcale.
M2 2016-05-20 20:05:07
Wiesz co no ich strona nie działa, mówiłem o tym kilka postów wczesniej, ale to też nie jest wielki problem bo mozna ich np. na fejsie odszukać i myślę, że to nawet szybsze niż grzebanie się z jakimś www, które to mało kiedy jest zwykle aktualizowane
Zostaw swoją opinię o Centrum Motywacji COOLTURA - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Motywacji COOLTURA