Opinie o MOKER w Czaniec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy MOKER. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie MOKER o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MOKER w Czaniec

Piotrek Nowy wpis

Bardzo dobre opinie o firmie, jak również dobry pracodawca więc nie ma zbyt wieli chętnych żeby zaglądać na to forum.

MKC

Do osób które zamierzają sie zatrudnić w firmie MOKER w Czańcu. Ci ludzie wymagają od ludzi do handlu przewoźnego tylko prawka. To jest najmniejszy problem ale.... od ludzi bez prawka wymagają własnego lokalu, często wrabiają ludzi w manka (tak by nie mogli wyjść z długów), nie płacą za lokal, nawet jak lokal należy do pracownika, ani za żadne rachunki. Po prostu żądają by osoba która sprzedawała w sklepie sama opłacała czynsz, prąd,itp. Mimo że dana osoba jest pracownikiem ich zakładu. Po prostu jak robią renamenty(osoby które sprzedają towar na targu) muszą do nich jechać to po prostu pewnie specjalnie kradną z auta pościele by udowodnić manko. (usunięte przez administratora)

Roz Nowy wpis
@MKC

Dlaczego miałby ktoś płacić mi za mój lokal? Chyba że go wynajmuje. Praca wymagająca_ jak wszędzie.Jak mam swoją działalność to sam musze wszystko płacić. Dają preferencyjne warunki dla sklepu.wspierają polaków.nie markety.

tre Nowy wpis

no uwazam ze nadgodziny powinny byc wszedzie dodatkowo platne

Anonim Nowy wpis

Praca w moker to jakas zenada. W sklepach czkowiek zapieprza po 200 godzin a wyplata jak za etat. Nie polecam...

Zostaw merytoryczną opinię o MOKER - Czaniec

MOKER