Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Lol

Jeżeli chcesz mieć jeden weekend tylko wolny w miesiącu, nie lubisz znajomych i nie chcesz mieć rodziny to praca dla Ciebie.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Słyszałem sporo dobrego.

potencjalny pracownik
@Zainteresowany

Biegnij szybko i się zatrudnij. W poczekalni do pracy taki tłok że przyjmują tylko najlepszych i tych co chcą j...ć za najniższą krajową.

Sezon przedświąteczny ruszył, zaczynają pracować ludzie z agencji. No i widać efekty, pod zakładem czasami stoi aż 6 tirów na załadunek, toż to szok, słupki na wykresie w szklanej klatce podskoczą aż miło. A jeszcze po imprezie integracyjnej to już wszyscy są zintegrowani i zdopingowani do pracy, bo może za rok znów coś nam kapną na jakąś imprezę.

Pracownik2
@pracownik

Takie imprezy powinny być częściej a i wyniki będą lepsze. Dyro pokazał klasę.

@Pracownik2

WIADOMO, PAN mIREK TO KLASA GOŚĆ, TROCHĘ LĘKLIWY ALE SPRAWIEDLIWY

Bag
@Pracownik2

To moja pierwsza impreza w tej firmie było zajefajnie. Dyro naprawde był spoko wszyscy sie super bawili, oby więcej takich imprez

ten ze Ślemienia (pracujący w Kętach)

A rozmowy rekrutacyjne prowadzi ta chuda ruda? Nawet sympatyczna wiejska dziołcha. Ale to jeden z nielicznych przypadków w refresco gdzie jest ktoś sympatyczny. Jest takich więcej ale to są obłudnicy i lizusy. Oni za uścisk rąsi Darusia lub Jarusia gotowi wylizać im śmierdzące buciory z tego gówna po którym łażą. Wsiowe matoły które są zerem intelektualnym. Owcopasy i świniopasy z Żywca. No nie wszyscy z Żywca to owco i świniopasy, zupełnie kulturalnym facetem jest pan Kazek informatyk

@ten ze Ślemienia (pracujący w Kętach)

Nie wiem kto to jest Jaruś, bo z Darkiem w szklanej klatce pracuje Sławek, natomiast informatyk pan Kazek z Żywca już odszedł chyba z 10 m-cy temu do jakiejś normalnej firmy, a jak piszesz ta "ruda chuda" to faktycznie sympatyczna Pani. Poza tymi małymi uwagami to reszta by się zgadzała.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
Produkcja

Minął rok od ogłoszenia zamknięcia Nieszawy. Wszystkiego dobrego dla byłych pracowników ale tylko z dołu.

Kentpol-owiec
@Produkcja

Chyba dobre to juz was spotkalo. Czekamy az ta dobroc dotrze do nas. Ci z gory moze zfinansuja porzadne odprawy jakie sami otrzymuja

Produkcja bis
@Produkcja

Podobno nie ma tego złego co by... No właśnie niestety... trzeba podziękować "górze" za lepszą pracę, stanowisko, wynagrodzenie.... Szkoda tylko ludzi którzy stworzyli tam świetną atmosferę. Teraz pozostał tylko sentyment i nierefundowalna arytmia.

Wierny

A może zaczniemy temat (usunięte przez administratora) bez szkoły co tu pracują i (usunięte przez administratora) dajá tak jak pani U.P.

@pracownik dla jasności, nie jestem pracownikiem firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jestem moderatorem forum GoWork.pl. Pozostawione informacje na forum są pomocne dla osób zatrudniających się do firmy, dlatego chciałam dowiedzieć się o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jak na razie nie napisałeś nic konkretnego na temat pracy w tej firmie.

@Marta

Przeanalizuj wszystkie posty i wszystko już będzie dla Ciebie jasne. Jeżeli jak piszesz jesteś moderatorką forum to elastyczność myślenia powinna być Twoją cechą. Pozdrawiam

a dlaczego chcesz tych informacji ode mnie, już ci pisałem że ściemniasz. A jak chcesz to idź do źródła i tam się wszystkiego dowiesz. Ja jak się przyjmowałem to wpierw poszedłem zapytać o pracę, złożyłem cv i w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej dowiedziałem się to co chciałem wiedzieć. I tak samo było z Tobą, tylko nadal się wygłupiasz i udajesz że nic nie wiesz. Nie chcę ze względów etycznych wymienić Twojego nazwiska, bo i po co.

@pracownik to forum dotyczy firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) i nie jestem pracownikiem tej firmy. @franc czy powiesz coś o swoich doświadczeniach związanych z pracą w tej firmie? Czy polecasz pracę w firmie?

franc

Myślę, że firma Refresco stoi dziś nad przepaścią, ale jutro zrobi duży krok na przód ;)

@franc

I wpadnie do dziury jak Nieszawa. ????

@Wieśniak z produkcji @emig II na forum nie można nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed pozostawieniem komentarza. @pracownik czy rozmawiałeś z pracodawcą o warunkach jakie panują? Co powiedział? Jak zareagował? Czy zasugerowałeś zmiany w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

@Marta

A o kogo tobie chodzi, o Refresco Poland Sp.z o.o czy o Refresco Sp. z o.o? Chyba nie wiesz gdzie pracujesz. Jeżeli chodzi o Refresco Poland Sp. z o.o. to się na tym nie znam, a jeżeli o zmiany w Refresco Sp. z o.o to też powinnaś wiedzieć co tam się dzieje, wszak w dużym stopniu do tego przykładasz rękę. Pozdrawiam

produkcja

Ćwiećmiarek był w pracy, ale faktycznie jakiś blady, chyba miał bóle brzucha. Przy tablicy mało co mówił, ciekawe co mu za ten dzień wyjdzie w słupkach na szybie w kantorku. Leaderzy z produkcji też obcierają czółka z potu bo nie mogą patrzeć jak cierpi ich idol.

gorol

Jutro moze nie być Darusia Ćwierćmiarka w pracy bo widziałem jak dzisiaj ugniatał w Zywcu duzego oscypka i popijał zentycom. Sracka murowana, więc nie moze pracować bo haacap i kierownicka od systemów cystości nie pozwolom robic ze srackom. I znow refresco ma dzien roboty w plecy, a tiry cekajom. Ciekawy kiedy ich w zarzadzie chyci tako sracka az zamknom tom bude. A jak zentyce jesce popijom kokakolom to sie bydzie działo ze hejjjjj! A jak daruś krzesoł hołupce jak grały Piecarki, oj było na co patrzeć, a jak piyknie prześwicała mu glaca w reflektorak to az było widać fabryke w Ślemiyniu. Hej!!!!!

Chciałem zapytać czy są przyjęcia do pracy na linii produkcyjnej i to może być nawet w Kozietułach bo każdy pracownik mający więcej jak 100 km do pracy to distaje auto służbowe i pokój w hotelu. Prawda to? A ile można wyciągnąć na rękę za 164 godzinh plus premia. Byłem na rozmowie w Kętach ale taki grubas nic konkretnego nie powiedział tylko co$ si€ jąkał. A ja chcępracować. Mam doświadczenie, 4 lata w Wosanie.i

produkcja

Wielka sprzedaż wód w Refresco. Sezon, a dzisiaj (23.06),o godzinie 9.36 na załadunek czeka aż 7 tirów, szok, jak oni naprodukują tyle wody żeby załadować aż tyle tirów?

produkcja

Coś kiepsko idzie sprzedaż tego chłamu który produkuje ćwierćmiarek ze wspólnikami. Poniedziałek 19.06, godzina 10.00, a przy zakładzie cztery samochody czekają na załadunek. Pamiętam w poprzednich latach to się tiry nie mieściły na wszystkich możliwych miejscach wokół zakładu. Przecież sezon ruszył, a ćwierćmiarkowi wszystko się zgadza na wykresach, a gdzie rzeczywistość?

zdziwiony

Heh... Cudowne źródła? Chodzi o te ścieki z okolicznych wsi wokół zakładu? Dziwne, że auditorzy z największych sieci udają, że tego nie widzą. Bo chyba nie są przekupni...?!

Macocha -rzeczka przy Refresco
@zdziwiony

Woda, woda, woda naturalna, źródlana, gazowana lub nie. Ważne, że interes się kręci. Reszta jest niczym. Tym bardziej, po deszczach.

emig II

Ależ oni trzymają rękę na pulsie, jak się ukaże opinia która im nie pasuje to od razu idzie do kosza (przykładem moja opinia z dnia 07.06) gdzie pisałem że mogą kraść wszyscy, bo jak nie dostaną na wypłatę to coś ukradną i bilans dla nich będzie na plus. A czym szybciej rozkradną tym szybciej wykopią koryta spod ryja wszystkim coca colom, cwierćmiarkom, szpetnej audytorce, karolkowi, pani z nieszawy i tym podobnym pasożytom.

franc
@emig II

z tego co widzę to sam jesteś jednym z pasożytów ;)

@franc

Śmieszny jesteś franc.

edekzfabryki

a pan marek kradnie dalej i nikt i nic go nie ruszy bo to pan marek ;)

Wodzianka
@edekzfabryki

Ci z poprzednich "zarządów" odpowiednio są ustawieni. Wiedzą co mówić i jak działać żeby na minimum dwie pensje w miesiącu zarobić. Nie wiem czy podziwiać, zazdrościć czy współczuć.

emig II

W tej nędzy wszystko jest postawione na głowie, nic mnie już nie dziwi. Kozietuły to już zupełnie inna sprawa. Dla nich wszystko. Ale podejrzewam że przy tych "prezesach" to i niedługo Kęty, Kozietuły pójdą pod młotek. I oby jak najszybciej to się stało.

Kelner
@emig II

A bal trwa... Jak na pewnym statku.

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)