Opinie o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) o rekrutacji.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) w Kęty

Też pracownik

To nie(usunięte przez administratora)? Oj to będzie owcopas zawiedziony.

Do refresco wrócił (usunięte przez administratora). I co teraz Ci którzy po jego odejściu wygłaszali o nim same negatywne opinie, a czapkowali mu jak był prezesem. Przyszedł na tych judaszy koniec. Pomogę prezesowi w tym kto jest taki fałszywy, myślę ze ci już czyścili klamki w jego biurze i będą mu mówić jaki to zły był (usunięte przez administratora)

Jarząbek

Łubu dubu, łubu dubu niech żyje nam prezes naszego klubu. Niech żyje nam! - To śpiewałem ja(usunięte przez administratora)

nik na siłe w Refresco nie pracuje jezeli sie nie podoba to sie zwolnij .....tylko szkoda ze przyjmuja terz takich pracownikow ze stara brygada mosi za nich pracowac i nic z tego nie ma........

@anonymous

Nik ci nie karze pracować jak nie chcerz robić za starych to nie mosisz za nik robić i terz się zwolnij.

Bogdan88
@pracownik

pierwsze ortografia a później praca a nie głupie teksty zwolnij sie jak ci nie pasuje

xXxS

Dziś dostałem telefon z agencji pracy! Żenada! Praca po 12h w systemie 4brygadowym! Za około 1800zl netto! Plus ewentualna premia do max. 500zl brutto! Zależna od kierownika. To kpina! Gdzie dodatek do 4brygadowki?! Na każdym zakładzie w Bielsku jest! Tragedia nie polecam nikomu!

@xXxS

To dojeżdżaj do Bielska a nie narzekaj. Po pierwszej wypłacie opublikuj kwitek na którym będziesz miał dodatek do czterobrygadówki to będziesz wiarygodny. A jak szukasz pracy a nawet nie wiadomo co potrafisz to zacznij od sprzedaży borówek

gość
@Marek

Puknij się w łeb tą swoją odpowiedzią. Jak jesteś z Rocyn, albo Inwałdu, a może z Żyk buraku to idź do lasu na borówki i sprzedaj na targu w Andrychowie. A może zaniesiesz (usunięte przez administratora) Sławosiowi to dostaniesz 2% premii i ci ulży.

Podziel się swoimi wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Jakich pytań powinien spodziewać się kandydat na stanowisko Koordynator Działu Planowania?
Jaro

No i zakład coraz bardziej idzie na dno. Ludzie się zwalniają bo ciężko wytrzymać tam. System robi swoje. Slawus powinien w nim popracować to może nie uważałby go za taki cudowny. Zarobki żenujące. Dali 3 procent podwyżki sobie pewnie z 10. I się dziwią że ludzie odchodzą.Ankieta wyszła (usunięte przez administratora) Ludzie pokazali że jest do niczego. A kadra zarządzająca? Uważa że jest cacy. Debile po prostu

gość
@Jaro

Idzie na dno, ale jakoś nie może zatonąć. Ludzie narzekają, ale dalej zasuwają jak mróweczki. Dziwię się że obecnie na rynku tyle wolnych miejsc pracy, a pracownicy refresco dają się wykorzystywać jak niczego nieświadome dzieci. Najwyższy czas zostawić tych 3 leaderów (lizod...w), dużego Sławka i niech sami pracują. A góra?, oni sobie poradzą, wystarczy że wezmą odprawy to sobie pożyją, a w między czasie znów się zahaczą w jakichś cocacolach czy philipsach przy żarówkach. Gorzej z lizo.....i majstrami. Te niedouki mogą startować jedynie do wosany, ale tylko do sprzątania. W maspeksie też nie znajdą pracy, tam trzeba ludzi mądrych. Kariery lizusów kończą się szybko i źle dla nich.

@gość

Zostają tylko mało ambitni i leniwi którym się nie chce szukać pracy. A klna po kątach na slawusia i resztę a jak trzeba sie odezwac to siedza cicho. zmiana pracy nie jest trudna bo sam zmieniłem i czuje że zyje. Wymagania w refresco mają absurdalne bo poza byciem operatorem masz umieć naprawić maszynę bo mechanicy są leniwi i pytają czemu sam nie naprawisz.... Tak wyremontowali maszyny po sezonie że... idą jeszcze gorzej. Fachowcy za 5 groszy. A nadgodzin nabili za nic. Zglaszasz problem górze. W odpowiedzi cisza. A potem dra ryja na operatorów że mała wydajność. A skąd ona ma się brać jak musisz robić na niesprawnych maszynach?

były operator

co do komentowania pracy mechaników to sie nie udzielaj bo jak sam nic nie potrafisz zrobić i masz 2lewe ręce to pretensje sam do siebie, mechanicy zrobili co mogli a części nie oni kupowali, zawsze możesz iść za mechanika i ciekawe jak długo byś wytrzymał hehe, dawniej każdy operator potrafił coś zrobić na maszynie a teraz stoją jak (usunięte przez administratora) a jak awaria to nie ma nikogo najłatwiej czepiać się równych sobie a nie kadry rządzącej to do nich możesz mieć pretensje a nie do innych

Nowak
@były operator

Mechanik jest od naprawiania a nie operator, po to chyba zatrudnili tych mechaników. A jak mechanik nie potrafi to niech szuka innej roboty

Andrew
@Nowak

Mechanicy to lenie. W nocy śpią jak któregoś obudzisz drze ryja. Kiedyś telefon. Odpowiedź mechanika: przyjdę jak pizze zjem:))))) co to za zakład? Specjalnej troski? Może to ktoś z zarządu przeczyta i coś z tym zrobi.

optymista

Początki zawsze są gorsze finansowo ale jak ktoś dobrze pracuje to i zarobi.

@optymista

Chyba żartujesz. Jak się rozchorujesz wezmą Ci premię i zarobisz może 1400 na rękę. Płaca zasadnicza jest żenujące niska. Zadnego socjalu nie ma. Na takich ludziach jak Ty bazują. Takich co chcą za gowniane pieniądze pracować. Zarobisz ale garb co najwyżej

aktualny pracownik

Socjal w firmie jest, tylko trzeba się zwrócić o pomoc a nie czekać na mannę z nieba.

@aktualny pracownik

Premia na święta koło 1000 brutto. A wczasy pod gruszą gdzie? Porównanie z grupą Kęty. Premia roczna koło 3500 brutto A grusza około 500. Cóż takiego oferuje refresco? Marne ochlapy które zadowalają takich jak Ty. Z innej beczki. Czy ktoś tam jeszcze pracuje

Kornus

Praca w tej firmie to jakaś pomyłka. Traktowanie ludzi jak tania siłę roboczą.. ludzie uciekajcie! (usunięte przez administratora) na każdym kroku i na tyle można liczyć. Ludzie zapieprzają za dwóch i jeszcze dokładne są kolejne obowiązki. Co nie widać ze ludzie maja juz dość ?? Jak macie wiecej zamówien to sobie dotrudnicie ludzi.. wiesc niesie sie szybko, za chwile slawus i reszta będzie musiał zakasac rękawy, bo nikt nie zostanie..

Pracownica

Nie wiem jak zarząd pozwala na terenie zakładu na zachowania majstra P. , który z pracownicami zachowuje się jak na £ące w środku lasu. Już dwa powiaty śmieją się że najlepiej co refresco produkuje to majstrów seksoholików.

@Pracownica

Zazdrościsz bo się na łąkę nie załapałaś?

Ktoś, coś.
@Marek

@marek czego ma zazdrościć? Że Pan P lubi tylko (usunięte przez administratora) i cycki? Serio? To ma być majster? Na innych zakładach by już dawno za to wyleciał.. Za tzw romanse z pracownicami. I to nie jedna tylko z wieloma.. Kamery patrzą, kamery wszystko widzą, a i ludzie mają oczy. Kwestia czasu kiedy trafi na ten gorszy obieg i już mu nie pójdzie tak łatwo.

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie jakichś pracowników? Jaka macie atmosferę i zarobki?

@Piotr

Atmosfera jest beznadziejna. Zarobki też. Nie polecam. W grupie Kęty na start masz minimum 3600 brutto A tu 2320. Masz odpowiedź

@Rep, możesz dokładnie przedstawić obowiązki, za które byłe odpowiedzialny w trakcie zatrudnienia w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)? Nie byłeś zadowolony z wynagrodzenia zaproponowanego Ci przez pracodawcę na rozmowie kwalifikacyjnej. Co w takim razie wpłynęło na Twoją decyzję o rozpoczęciu współpracy z tą firmą?

Rep

Orać tyrać kasa kasa 1800zł hehehe nie nigdy jestem człowiek, godnie chce żyć.

@Pracownica @Mao z tego typu wpisami proszę, żebyście przenieśli się do innego miejsca. Chcę Wam przypomnieć, że forum to ma inny temat i przeznaczenie. Służy do gromadzenia wyłącznie merytorycznych opinii o Refresco Poland jako pracodawcy, aby potencjalnie przyszli pracownicy tej firmy mogli uważać ten wątek za cenne źródło informacji o tym miejscu.

@Marta

A to nie jest informacja o tym co czeka pracowników w spotkaniu z "takim" majstrem?.

Pracownica

A co tam u pana P. brygadzisty z produkcji, żona wybaczyła?

Mao
@Pracownica

Pjoter czy ktory?

Anita

Czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

@Anita

Atmosfera świetna tylko te wstrętne kamery przez które napalony brygadzista nie ma gdzie się ukryć z panienkami.

Igor

Nie rozumiem osób, które idąc do pracy wiedzą jaka praca ich czeka a później jak dzieci zaczynają narzekać!!

andrew

zgadzam się. Mechanicy są leniwi. Powinni usuwać usterki. Tu gdzie teraz pracuję tak jest i wydajność jest zawsze. Jak się im nie chce pracować to niech poszukają innej pracy. Za naprawy biorą pieniadze. Ciekawe jak długo by takie ściemnianie tolerowano gdzie indziej. System pracy jest na zaj....nie. Robisz cały tydzień bez dnia wolnego. ten kto to wymyślił jest niepoważny. Szkoda że w tym systemie nie pracuje bo od razu by go zmienił.

Remek

Niestety byli pracownicy mają zawsze najwięcej do powiedzenie. Szkoda, że nie pracowali tak dużo jak firma oczekiwała.

@Zainteresowany, i jak, aplikowałeś? Dostałeś się do pracy? Możesz powiedzieć coś więcej na temat rekrutacji albo już samego wdrożenia? Nie znalazłam żadnych aktualnych ofert pracy z Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL). Czy wiecie o obecnie prowadzonych rekrutacjach? Czy jest sens wysyłać CV? No i przede wszystkim czy osoby zatrudnione poleciłyby innym tę pracę?

Nie plackorz

Ta firma to same plackorze i okolica oraz najwybitniejszy ale tylko jeden karierowicz z Żywca.

Mirek typowy handlarz

tez chciałbym uszczknąć tego tortu ;)

Zostaw merytoryczną opinię o Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) - Kęty

• Jak się pracuje w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Zobacz opinie na temat firmy Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)
  • Fabryczna 8
    32-650 Kęty

Refresco Poland Sp. z o.o. (KENTPOL)