Opinie o Skodex Krotoski-Cichy w Wysogotowo

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Skodex Krotoski-Cichy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Skodex Krotoski-Cichy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Skodex Krotoski-Cichy w Wysogotowo

Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Wiecie może, czy w Skodex Krotoski-Cichy szukają chętnych na staż?

Byly Nowy wpis

W firmie bylem przez ponad 5 lat na stanowsku handlowiec. Zawsze było parcie na wynik. Odkad nastapiła zmiana zmiana zarządu pracownicy mają co chwilę ucinane pensje. Nowe kalkukatory wprowadzane aby pracownik nie mógł wykonać celów a co za tym idzie nakeżnej premii. Brak szacunku dla czasu wolnego. Na urlopach dzwonią telefony. Atfosfera we wszystkich oddziałach grupy bardzo napięta. Panowie właściciele chyba powinniście sìę przyjrzeć bliżej pomysłom zarządu bo nie długo odejdą wszyscy pracownicy( ci doświadczeni i mniej doświadczeni)

Grażyna Nowy wpis
@Byly

Z jakiego powodu są obcinane pensje ? Rozumiem że to efekt nowego zarządu , ale jaki oni podają powód ? I dużo jest obcinane ?

także były Nowy wpis
@Grażyna

Jak nie zrobisz 60% wyniku sztukowego, dostaniesz gołą podstawę, 3000 brutto

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Skodex Krotoski-Cichy?

Ex

To teraz grupa cichy zasada

Praco

Firma od wielu lat nie istnieje.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Skodex Krotoski-Cichy spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
tajemniczy

Sprawa na dzień dzisiejszy wygląda podobnie, jak wyglądała przez poprzednie lata. Kalkulatory wynagrodzeń zmieniają się jak pogoda za oknem. We wtorek pracujemy za stawkę X, a w czwartek "góra" orientuje się ile byśmy dzięki temu mogli zarobić i zmienia kalkulatory. Ciągła presja, niezdrowe relacje na linii kierownik-współpracownicy. Brak dobrej organizacji pracy ze strony kierowników przekłada się na ciągły stres podwładnych. Telefony służbowe dzwonią jak szalone nawet w trakcie urlopu, nie jest szanowany czas prywatny. Jeśli się na coś nie zgodzisz- tracisz w oczach kierownika. Ta firma kocha pracowników robiących nadgodziny tak długo, jak nie upomną się o należne im za to wynagrodzenie. Najważniejsze informacje docierają do pracowników w formie plotek. U mnie w dziale odbywają się cotygodniowe rozmowy, na których jesteśmy rugani za niewystarczające wyniki. Nie ma w tej firmie nic stabilnego. Zakres obowiązków dowolnie zmniejsza i rozszerza kierownik, w zależności od tego jaki ma w danym miesiącu humor. Wypłata jest na czas, jednak bardzo często kompletnie niezgodna z ustaleniami, w związku z czym trzeba walczyć o swoje. Tak jest właściwie na każdym kroku.

Zdziwiona
@tajemniczy

Ale przecież na e-poznań taka piękna laurka, że firma za Pracownikiem stoi ????

Były pracownik Warszawa

Serwis blacharsko lakierniczy to Jedna wielka pomyłka!!!! zapowiadało się pięknie a wyszło kiepsko. Ogólnie atmosfera nerwowa, nie można nawet spokojnie porozmawiać a co dopiero rozmowa prywatna - jest zakaz. Kierownik tyran, ciągle się wydziera i nic mu się nie podoba. Zamiast pomagać włóczy się gdzieś ciągle ze swoją przyjaciółka z recepcji. Jakość świadczonych usług bardzo słaba.

Kola
@Były pracownik Warszawa

Tak to pomyłka wyzyskują pracownika trzeba się upominać o wynagrodzenie ,maja pracownika za nic.

Elita

Zanim kupicie auto w tym salonie zadzwoncie do salonu autpoleasingowych w Swarzedzu ul. Poznanska49 mamy lepsze auta i przebijamy kazda ich oferte. Chetnie poprawimy po tym serwisie!!!

Magda

Czyli atmosfera między szefostwem a pracownikami słabo?

...

w firmie nie ma żadnych benefitów. w tej chwili pracuje się jak w saunie, pot leje się po człowieku, nie ma wyznaczonej przerwy - jak się uda to przerwę się zrobi i charuje się jak wół

CynikCzepialski69girlsucker
@...

Ciulu bez nicka/imienia pisze się"haruje", a nie "charuje". Trochę szacunku dla ortografii. Nie wiesz jak napisać dane słowo - użyj innego. To jak ten milicjant/policjant co głowę pobitego zsunął z chodnika na drogę, bo nie wiedział, jak "chodnik" napisać????

@CynikCzepialski69girlsucker

Na forum publicznym staramy się pod żadnym pozorem nikogo nie wyzywać - pamiętaj o tym. Super, że tak zwracasz uwagę na zasady ortograficzne, ale jednak nie one są tu najważniejsze. Zachęcam Cię wyrażenia - ale w sposób merytoryczny - swojej opinii odnośnie Skodex Krotoski-Cichy jako pracodawcy. Użytkownik przed Tobą wspomniał o braku benefitów dla pracowników. Zechcesz powiedzieć coś więcej na ten temat?

Matador

Jestem byłym pracownikiem tego (usunięte przez administratora). Na szczęście! Ogółem firma z zewnątrz wygląda fajnie. Nie, jeżeli zna się jej wnętrze. Pomijam fakt, że podstawa to najniższa krajowa + premia ( premia, którą się ucina, gdy chce się kogoś pozbyć z pracy). Ciągła niewiadoma, czy dostanie się pełne wynagrodzenie, czy nie. Kierownictwo-dramat. Firma schodzi na psy, a oni za wszelką cenę próbują ją ratować chowaniem kasy do kieszeni. Oczywiście swojej ;) Patrząc na to jak te auta są traktowane, to NIGDY ale to PRZENIGDY nie kupił bym tam samochodu. Pracownik ma robić to co mu się karze i nie ma prawa się odezwać. Nie ma co liczyć na podwyżkę. Ta opcja równa się ucięciem premii i "samozwolnieniu". Gdy wraca się z L4 dłuższego niż 2 tygodnie, można sobie już szukać drugiej pracy. Tam musi być przemiał. Kierownicy specjalnie piszą tutaj pochlebne opinie, żeby zachęcić ludzi do podjęcia pracy w tym zakładzie, ale jak widać nie każdy jest tak głupi jak myślą zarządzający tą firma. NIE POLECAM NIKOMU! Moje sugestie dla Skodex Krotoski-Cichy: Lepsze wynagrodzenie dla pracowników. Otwarcie się na ich sugestie. Trzeba przestać traktować ich przedmiotowo Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć traktować pracowników jak ludzi

@Matador

Dziękuję Ci za szczegółową wypowiedź. Mógłbyś jeszcze napisać, czy w umowie jest określone, za co przydzielane są premie? Dlaczego sądzisz, że nie ma możliwości otrzymania podwyżki? Napisałeś, że pracodawca powinien otworzyć się na propozycje pracowników, czy przedstawili może propozycje jakichś ciekawych zmian?

Chciałabym przypomnieć, że portal GoWork służy do wyrażania opinii na temat firmy przez jej pracowników. Opinie klientów są istotne, jednak celem działania forum jest poznanie zdania zatrudnionych w danej firmie osób. Czy znajdą się osoby, które wypowiedzą się tu o aktualnej sytuacji? Czy w ostatnim czasie wydarzyło się coś istotnego?

kupione/niekupione

nie kupować ... bo kupione

Niezdecydowana

Poszukuję samochodu sprawnego technicznie . Opinie o Krotoski- Cichy nie napawają optymizmem. Kupować czy nie kupować w tej firmie ?

Bartek
@Niezdecydowana

nieee. kupiłem skode. i musiałem w nią włożyć 6 tys. odzyskam drogą sądową

@młody, rozumiem, że osoby bez doświadczenia również mają szansę na pracę w firmie, a na co pracodawca zwraca uwagę, zatrudniając nowych pracowników? Czy przechodziłeś jakieś szkolenie wdrażające w nowe obowiązki? Wymienisz jakieś dobre strony pracy w Skodex? Będzie to wskazówka dla innych szukających pracy.

młody

niestety atmosfera przyjazna nie jest... jestem tu nowy i wepchnięty na głęboką wodę, bez doświadczenia, a współpracownicy mają stosunek - radź sobie sam, a jak się noga powinie, to radość na twarzy.

@..., rozumiem, że obecne temperatury mogą być uciążliwe, a czy znajdziesz też coś, co uważasz za zaletę zatrudnienia w tym miejscu? Czy atmosfera jest przyjazna? @Cezary, wnioskuję, że Ty jesteś zadowolony z pracy w Skodex. Jak sądzisz, u tego pracodawcy można się rozwijać zawodowo i nabyć przydatne umiejętności?

Wojtek

Czy warto aplikować do firmy? Trudno jest się coś dowiedzieć

@Wojtek

szkoda Twojego czasu i zdrowia

Cezary

Niektórzy to chyba tylko narzekać potrafią? Można zwolnić miejsce i chętny skorzysta!!

Od dawna nic nie pisaliście o tym pracodawcy, czy jest on godny polecenia? Jakie warunki są oferowane osobom zatrudnionym w Skodex Krotoski-Cichy? Czy pracownicy otrzymują umowę o pracę i pakiet dodatkowych benefitów? Jak oceniacie atmosferę panującą w firmie? Czekam na Wasze komentarze!

Grzesiek

Firma działa bez zakłóceń? Szkoda, że nikt nie pisze, mam aplikować

Zostaw merytoryczną opinię o Skodex Krotoski-Cichy - Wysogotowo

• Jak się pracuje w Skodex Krotoski-Cichy?

Zobacz opinie na temat firmy Skodex Krotoski-Cichy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Skodex Krotoski-Cichy?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042