PHZ Orion - Grupa Kapitałowa Orion Ciech i sp.

Bychowo

Opinie o PHZ Orion - Grupa Kapitałowa Orion Ciech i sp.

anonim 2011-01-07 19:01:41
Miałam staż w tej firmie jako dyspozytorka. Firma bardzo pozytywna. Pieniądze zawsze na koncie. Fajnie że jest dużo premii i pakietów socjalnych. Stałe trasy do oddziałów i dużych centrów dystrybucyjnych jak Bims czy sieci jak Obi czy Castorama. Stali pracownicy w całej firmie. Wozi się praktycznie tylko w jedną strone towar z firm należacych do całego kombinatu.
Ostatnio nabyli w Bydgoszczy spory zakład chemiczny i robią gąbki.
Ważny 2011-01-20 18:41:04
Mój kuzyn pracuje w tej firmie już chyba 7 rok. Bardzo sobie chwali. Pieniążki nie są złe. A i praca poukładana. Zawsze stałe trasy i punkty. Wiem że oni kupili kiedyś oddział PKS`u w Żmigrodzie. I na ich samochodach bazowali.
Alfredzik 2011-03-03 21:36:03
Dość tajemnicza firma. W całej spółce akcyjnej jest mase spólek mniejszych. Jedną z nich jest właśnie Przedsiębiorstwo Handlu Zagranicznego Orion Sp. z o. o. w którego skład wchodzi były państwowy Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Żmigrodzie. Obecny PKS Orion Żmigród Sp. z o. o. Oni bardzo często wożą dla takiej firmy jak : Orion - Warszawska Grupa Dystrybucyjna ładunki na wschód (były ZSRR), Bliski Wschód. Zatrudniają na tych kierunkach Turków, Rosjan. Ale płacą solidnie i dobrze. Chociaż atmosfera jak w PRL-u. Nie zawsze ten co dużo jeździ zarabia więcej od tego co jeździ mniej. Niektórzy pracują na własnej działalności. Są też tacy co mają własne składy i nimi ganiają. Do wyboru do koloru. Najczęściej jeżdzi się dla Zakładu Produkcji Elektroinstalacyjnej Orion, czyli kolejnej spółki.
Igor 2011-03-07 07:53:13
Oni tych wszystkich aut mają od groma. Jedne bazują w Żmigrodzie, inne na ich bazie w tej wsi. A większość w prologisie pod Wrocławiem tam gdzie mają swoje magazyny. Nie tak dawno temu jeździłem dla nich busem po całej unii. Dobra praca, poukładana i dobrze płatna. Ale szkoda że rzadko nadają ładunki.
kuba 2016-04-18 21:56:06
Faktycznie oni kupili kiedyś oddział PKS`u w Żmigrodzie, ale cały czas dobrze im idzie, druga sprawa to to, że nie mają obecnie rekrutacji, ale zarobki były w miare dobre z tego co pamiętam po innych ogłoszeniach. Tylko mam pytanie jak jest z atmosfera?
Zostaw swoją opinię o PHZ Orion - Grupa Kapitałowa Orion Ciech i sp. - Bychowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PHZ Orion - Grupa Kapitałowa Orion Ciech i sp.