AMI MIKSTAT

Ostrów Wielkopolski

Opinie o AMI MIKSTAT

hmm 2011-01-22 16:38:12
ja pracuję ponad dwa lata w tej firmie i nie przypominam sobie żeby pan [usunięte przez moderatora] wyzywał mnie albo którąś z pracownic, nie przesadzajmy... Fakt, też nie jestem zbytnio zadowolona z pracy dla tej firmy, bo zarobki są poprostu śmiechu warte... W odzieżowym za nic nierobienie babki tyle dostają co my tu... Jak masz jakieś nadgodziny to inwenture Ci pochrzanią żeby tylko jak najmniej Ci wypłacić...
koralik 2012-02-01 08:57:06
Ja jestem za i parę innych osób które boją się wypowiadać głośno na ten temat.Wiem jak jest w sklepie w Miliczu,kierowniczka uprawia mobbing a kierownik sklepów na to pozwala.Ludzie nie pozwalacie sobą wciąż pomiatać!
widziałem 2012-03-05 20:18:58
Widziałem w piątek na 100% inspektora pracy w godzinach popołudniowych któremu towarzyszył dorabiający w AMI chłopak najpierw rozmawiał z prezesem który chyba na dzień dobry się na niego wydarł :D potem był w sekretariacie i kadrach.
Zdaje się że już odpowiednie służby się AMI zainteresowały.
koliber 2015-07-18 16:52:10
NIKOMU BYM TEJ PRACY NIE POLECIŁ NIE MA LUDZI DLATEGO UKRAINCÓW TYLE JEST PRACOWAŁEM TAM ALE KRÓTKO MASAKRA ( usunięte przez administratora ) TYLE
Donald 2016-04-21 11:18:04
Ale wiesz co, tak naprawdę nie jest to coś strasznego, bo prawda jest taka, że jeśli jesteś w miarę normalnym człowiekiem, to wszyzstko Ci pójdzie normalnie, jak pogadasz że chcesz pracować, że niezawiedziesz, to Cie przyjmą, pewność siebie kochani, pewność.
Zostaw swoją opinię o AMI MIKSTAT - Ostrów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie AMI MIKSTAT