POLL-NUSSBAUMER

Chałupki

Opinie o POLL-NUSSBAUMER

marcin 2012-07-25 21:53:05
napisaLem do nich ale się nie odezwali,widać sądują rynek.kilku starych mietków ze starym silo widziałem na niemczech.
gidek 2013-01-21 20:25:00
Jak na obecną chwilę firma nie najgorsza chociaż do ideału daleko.
Zaleta: płacą terminowo i zgodnie z umową, nowe (max czteroletnie samochody )
Wady:zjazdy, częste bez sensowne gonienie kierowcy a po dojechaniu do celu trzeba czekać, i jeszcze zjazdy, zjazdy, a i jeszcze zjazdy
kaktus 2014-09-10 13:28:23
Wynagrodzenie na czas, niewspółmierne do wykonywanej pracy.Podwyżki wg uznania p.Szydło i P.Bartochy- brak podwyżek stażowych.Podstawa- najniższa krajowa.Firma ma dużo pozwów do sądu pracy.Może jeden dyspozytor jest w porządku-tzn kulturalny,rzeczowy.Reszta zachowuje się wobec kierowców w zależności od tego jaki mają dzień. Zjazdy- masakra.W systemie 2/1 jesteś w domu w sobotę póżnym ranem, wyjazd w niedzielę po południu. Czyli jakieś 32 godz w domu.Z racji ciąglego zwalniania się kierowców dużo przepinek.Jeden plus- wypłata na czas i możliwość zdobycia doświadczenia jeśli ma się stalowe nerwy i twardą d...ę.
bobek 2015-04-02 23:45:11
Jeden dyspozytor wporzadku, reszta jest "wszechwiedzaca i zawsze ma racje" kierowca w 99% podejrzewany jest o klamstwo.wyplaty terminowe, atmosfera ok chociaz trzeba uwazac co i przy kim sie mowi.Terminy rozladunku w wielu przypadkach niewykonalne (za malo czasu na dojazd itp) wypowiedzenia z dnia na dzien, przyjmuja jakies sieroty,zwalniaja dobrych kierowcow wedlug wlasnego widzi mi sie.. Niby podwyzka po 2 latach pracy,sle jesli spowodowana jestvjakas kolizja etc. to zapomnij
patent1 2015-04-26 00:36:45
Praca,zjazdy itd.masakra.Pauzy na rozladunku lub zaladunku,bo przeciwnym razie niedojedziesz na czas.Omin tego pracodawce,jest wiele firm lepszych.
patent1 2015-04-26 01:16:49
W poniedzialek rano z busa nieczesto po 13-tu i wiecej godzinach siadasz za kolko i... 15 godz. pracy!.9godz przerwy i...15godz.pracy.9godz.przerwy i15godz.pracy i9godz przerwy.Niema czsu na jedzenie,toalete a o prysznicu zapomnij bo przerwy nocne robisz gdzie popadnie.Czynnik ludzki to cos co nieistnieje w tej firmie!Bracia kierowcy niedajcie sie zwiesc,bo 200 zl.diety to duzo zamalo za ta niludzka prace niewolnicza.A najnizsza podstawa to w razie czego niestarczy nanic nawet na sznur by sie powiesic.Pozdrawiam myslacych o swej przyszlosci byly kierowca z firmy Poll-Nuss....
sssssssssssss 2015-05-17 12:36:48
przerobiłem 30 dni 8900 zł
nn 2015-10-08 23:16:48
Bos d...e mioł dwordo tos zorobil iles byl w doma???w tym czosie??
TGX E6 2016-05-11 22:46:52
Powiem tak: to prawda, że trzeba zapi***, ale mi to nie przeszkadza bo mam do spłacenia kredyty. A za ok. 8000 na rękę! jest z czego spłacać. Podwyżki oczywiście, że są, ale za bezszkodową jazdę (nie chwaląc się, na razie mam co roku). Co do zjazdów to polecam system 3 na 1, prawie 9 dni w domu.

Nie potrzebne mi pochwały i głaskanie po głowie. Hajs się musi zgadzać i tyle.

Niektórzy widzę lubią popłakać. Niech się zwalniają i robią miejsce dla kogoś kto szanuję konkretną wypłatę.
Zdik 2016-06-15 21:07:06
O! To naprawdę bardzo dobre wynagrodzenie @TGX E6. Jestem pod wrażeniem. Zgodzę się z tobą - ja chętnie przyjmę takie stanowisko. Ale widzę, że rotacji brak...
Zostaw swoją opinię o POLL-NUSSBAUMER - Chałupki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLL-NUSSBAUMER