Opinie o POLL-NUSSBAUMER w Chałupki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie POLL-NUSSBAUMER. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie POLL-NUSSBAUMER na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POLL-NUSSBAUMER w Chałupki

Ferdek Nowy wpis

Na ich facebooku znalazłem informacje że rekrutują kierowców silosów C+E z zarobkami powyżej 10 tys. Ostatnio system pracy 3/1 ale komentarz widziałem był sprzed 2 lat więc mogło się zmienić. Teraz ile w trasie a ile odpoczynku bo od tego zależy czy będę aplikował.

Dorota Nowy wpis

Czy ktoś wie jakie wymagania mają co do kierowców, na swojej stronie jest tylko formularz zgłoszeniowy bez ofert pracy, ale podają też że zatrudniają każdego, powiecie coś na ten temat? Czy kierowca musi mieć duże doświadczenie czy może ta firma zapewnia nabranie stażu pracy? Mąż chciałaby wiedzieć ile można tutaj zarobić.

Zombiaczek Nowy wpis
@Dorota

Nie posylaj go do tego (usunięte przez administratora), no chyba, że taki masz cel, żeby go w domu nie było. Nie będziesz miała ani chłopa w domu, ani pieniędzy.

Rysiek_z_klanu Nowy wpis

Na chwilę obecną (usunięte przez administratora) pieniądze. Najniższa krajowa i 250zl dniówki. Jakieś śmieszne pieniądze za mycie i zamiatanie silosa. Systemy 3/1 lub 2 tygodnie w trasie i weekend (sobota rano w domu i w niedzielę wieczorem wyjazd). Kilku przyd***sów zjeżdża co weekend do domu. Nawet ukraińscy kierowcy narzekają i uciekaja. Dyspozytorzy też pouciekali. Na pewno bym tu nie wrócił. Wszędzie są dużo lepsze stawki i warunki niż tutaj.

Olga

duża rotacja jest w dziale logistyki ? jest teraz ogloszenie i tak sie zastanawiam czy warto wyslac cv ?

t
@Olga

Nie warto. Praca w Austrii, (usunięte przez administratora) pieniądze. Ostatnio zwolniło się 3 z 5 starych dyspozytorów. Sama sobie odpowiedź.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie POLL-NUSSBAUMER? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
Szczur

Zadowolony z tej waszej pracy to tylko szef bo jak na Austrię to psie pieniądze daje tyle w temacie

Aneta

@kryna a co spotkałeś/spotkałaś się z mobbingiem?

Kryna

Czy stosowanie mobbingu w tej firmie to standard?

Iza

@Zombiak mógłbyś uargumentować aż tak negatywny stosunek do firmy POLL-NUSSBAUMER? Rozumiem. że nie masz, delikatnie mówiąc, najlepszych wspomnień odnośnie współpracy, ale warto pisać treściwe i merytoryczne komentarze, które się przysłużą naszym użytkownikom w zdobywaniu informacji na temat poszczególnych firm.

Zombiak

Firma dramat... rotacja kierowców sama mówi za siebie :)

Pracujacy
@Zombiak

Skąd

Czarek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

T

Dobra firma i dobre zarobki to powód, że nie chce się nikomu pisać? Chciałbym tu pracować i liczyłem na info od pracowników!!

Iza

Terminowość wypłat i jeden z podstawowych warunków, które praca powinna zapewniać @jose, dobrze, że w POLL-NUSSBAUMERZE można na to liczyć. Podajesz kwotę po 4 latach pracy, to znaczy, że można liczyć na podwyżkę na przestrzeni pracy?

José

Na dzień dobry podstawa najniższa krajowa, po 4 latach mam 2250zł netto podstawy, dieta 200zł za dzień, również weekendy płacą, a jeśli zostaniesz w systemie 2/week nas jeszcze jeden tydzień, to dodatkowo wypłacone 2 dniówki. Ci którzy chcą pracować, będą zadowoleni, Ci którzy chcą "przyjść do pracy", lepiej niech omijają. Wpłaty na czas, bez ściemy, atmosfera ok, praca poukładana. Może czasem terminy wyżyłowane, ale każdy rozumie, że po drodze różne rzeczy się dzieją i nikt głowy nie urwie za spóźnienie. Od tego roku jest też możliwość jazdy po kraju z cementowozem, płacą ok 4700-4800zł, robota od poniedziałku do piątku. Ogromny jeszcze plus tej firmy, to to, że cała wypłata przychodzi jednym przelewem na konto, nie ma problemów ze zdolnością kredytową.

Iza

Z tego co piszesz płace @TGX E6 musiały ulec zmianie bo jeszcze dwa lata temu @kaktus pisał o niewspółmierności co do wykonywanej pracy. Czy każdy kierowca może teraz w POLL-NUSSBAUMER liczyć na takie wynagrodzenie jak przedstawiłeś?

Zdik

O! To naprawdę bardzo dobre wynagrodzenie @TGX E6. Jestem pod wrażeniem. Zgodzę się z tobą - ja chętnie przyjmę takie stanowisko. Ale widzę, że rotacji brak...

TGX E6

Powiem tak: to prawda, że trzeba zapi***, ale mi to nie przeszkadza bo mam do spłacenia kredyty. A za ok. 8000 na rękę! jest z czego spłacać. Podwyżki oczywiście, że są, ale za bezszkodową jazdę (nie chwaląc się, na razie mam co roku). Co do zjazdów to polecam system 3 na 1, prawie 9 dni w domu. Nie potrzebne mi pochwały i głaskanie po głowie. Hajs się musi zgadzać i tyle. Niektórzy widzę lubią popłakać. Niech się zwalniają i robią miejsce dla kogoś kto szanuję konkretną wypłatę.

nn

Bos d...e mioł dwordo tos zorobil iles byl w doma???w tym czosie??

sssssssssssss

przerobiłem 30 dni 8900 zł

patent1

W poniedzialek rano z busa nieczesto po 13-tu i wiecej godzinach siadasz za kolko i... 15 godz. pracy!.9godz przerwy i...15godz.pracy.9godz.przerwy i15godz.pracy i9godz przerwy.Niema czsu na jedzenie,toalete a o prysznicu zapomnij bo przerwy nocne robisz gdzie popadnie.Czynnik ludzki to cos co nieistnieje w tej firmie!Bracia kierowcy niedajcie sie zwiesc,bo 200 zl.diety to duzo zamalo za ta niludzka prace niewolnicza.A najnizsza podstawa to w razie czego niestarczy nanic nawet na sznur by sie powiesic.Pozdrawiam myslacych o swej przyszlosci byly kierowca z firmy Poll-Nuss....

patent1

Praca,zjazdy itd.masakra.Pauzy na rozladunku lub zaladunku,bo przeciwnym razie niedojedziesz na czas.Omin tego pracodawce,jest wiele firm lepszych.

Zostaw merytoryczną opinię o POLL-NUSSBAUMER - Chałupki

• Jak się pracuje w POLL-NUSSBAUMER?

Zobacz opinie na temat firmy POLL-NUSSBAUMER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

POLL-NUSSBAUMER
2.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Zabełkowska 26
    47-460 Chałupki