Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

nick

opinia atmosfery w pracy : 2009- wspaniale 2010-2014 - bardzo dobrze 2015- w miarę dobrze 2016 - jako tako 2017 - źle 2018 - zapowiada się fatalnie ciekawe dlaczego ???

ABW

Praca w sprzedazy to dramat. Kazdego miesiaca straszenie i mobbing. Kazdy miesiac najwazniejszym miesiacem sprzedazowym w histroii firmy, jezeli ktos go nie zrobi musi miec poczucie ze moze byc zwolniony. Zastraszanie kazdego miesiaca jest tak ciagle ze czlowiek mysli ze to normalnosc. Do tego przelozeni, ktorzy kazdego ph traktuja jako oszusta. NIE POLECAM NIKOMU !!!!

Niewolnik

Najlepsi są RSM,ściągają ludzi na 2,3,4 dniowe spotkania które kompletnie nic nie wnoszą ,a potem czepiają się o wyniki ....to jakaś bzdura ,jak masz zrobić plan skoro 20% czasu tracisz na bzdurnych spotkaniach....Ta firma niepotrzebuje pracowników tylko niewolników!

@
@Niewolnik

Kolego, widzę że nie jesteś online i przeoczyłeś, że niewolnictwa już nie ma :) Spokojnie możesz opuścić tą „plantację” i iść szukać szczęścia gdzie indziej - nie bój się nikt nie będzie do ciebie strzelał ;)

Zuzi
@@

No dobrze ,jest wykład na temat plantacjach i niewolnictwa ....a dalej.....

Zuzi
@@

.....a dalej brak argumentów

Krem N... wzmacnia skórę i pod
@@

Widac, Północ sie odezwała. Te podejscie bez szacunku to chyba ze strachu z niego wychodzi. Co zrobić uczyć sie nie chciało to strachem posadę utrzymuje.

Motocyklista
@Krem N... wzmacnia skórę i pod

Święta prawda brachu widać że wiesz co się tu dzieje

CBA

Jeżeli masz rodzine to nie polecam,w sprzedaży PH od rana do późnego wieczora.....a jak dojedziesz do domu to kolejne 3 godziny przy kompie.Musisz liczyć się z 12-15godzinnym dniem pracy...Martwi mnie gdzie jest Państwowa Inspekcja Pracy !!!!Czy tej firmy nie obowiązuje kodeks pracy?

Do Zuzi
@CBA

......a dalej brak argumentów

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Dietetyk
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.
Agnieszka

@oli, jak długie jest Twoje doświadczenie z Nivea? Napisałeś, że odpowiada Ci fundusz socjalny. Możesz opisać, co wchodzi w jego skład? Jakie jeszcze inne benefity oferuje pracodawca swoim pracownikom?

Agnieszka

@Pracownik, może te osoby, o których napisałeś po prostu stwierdziły, że jednak praca w Nivea nie jest dla nich. Jak myślisz? Za jakie obowiązki jesteś odpowiedzialny w tej firmie? Długo z nią współpracujesz?

????

Jeżeli chodzi o Prace to nie jest zla jesli chodzi o ludzi to wiadomo jak w każdej firmie są ludzie i nie ludzie krzyki plotki tak jest ale cóż mogę więcej pisac .najgorzej nie jest sami musi się przekonać czy ta praca jest rzeczywiście dla was jak idziecie na sortownie to wypijcie meliske

Nie polecam tej pracy, a raczej agencji pracy tymczasowej. Traktowanie ludzi jest poniżej krytyki. Ciągłe odwoływania i odbieranie premii za wypadki. Brak wsparcia od koordynatora agencji.

X.....
@:)

Dokładnie, jeśli chodzi o Panią O... Sz..... To niewłaściwa osoba, na niewłaściwym miejscu.

IZA
@:)

ALE JAKOS DZIEWCZYNY STARE PRACOWNICE CO PRACUJA X LAT NIE ODCHODZA Z TEJ PRACY BO MAJA W MIARE ZAROBKI I SOCJAL .

Szopi

Czy ktoś pracował jako dermokonsultanka / trener marki nivea ? Jakie opinie ?

Agnieszka

Część z Was pisze w swoich komentarzach o mobbingu. Skutkiem mobbingu jest poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie lub wyeliminowanie z zespołu pracowników. Czy w Waszych przypadkach dochodziło do takiego traktowania? Jeżeli tak, to warto takie sytuacje zgłaszać kierownictwu, ponieważ jest to łamanie przepisów Kodeksu Pracy. Czy ktoś z Was podjął działania w tej sprawie?

lenovo
@Agnieszka

A co jeśli kierownictwo daje ciche przyzwolenie na takie zachowania? Sam się o tym przekonałem, mam dowody, jednak w takiej sytuacji zostaje tylko PIP albo sąd ale kto ma siły i czas żeby się tym zająć..

Haha

Wszędzie czytam o mobingu. Czy na prawdę jesteście takimi kretynami za preproszeniem że nie potraficie nic zrobić z tym mobbingiem. Jeżeli sobie na to pozwalacie to tak macie.

Śmigło
@Haha

To nie takie proste Przyklad idzie z góry Regionalni sie nie boją

Zaintwrwsowany

Witam. Jakie zarobki sa na stanowisku operatora nawazalni surowcow? Ogolnie nanczym polega praca na tym stanowisku?

Robert
@Zaintwrwsowany

Witam Ja akurat nie pracuję na naważalni ale wiem na czym ta praca polega. krem składa się z wielu komponentów (składników), praca na naważalni polega na ważeniu tych składników na specjalnie do tego przystosowanych wagach (specjalne system ). System dokładnie precyzuje ile musisz naważyć tego danego surowca. Po zważeniu surowca system drukuje "paszport" (kod kreskowy z informacją o surowcu jego wadze itp). Umieszczasz zważony w surowiec na palecie zbiorczej. Po zważeniu wszystkich surowców do danego nastawu (produkcji danego kremu), surowce wędrują dalej ale tym zajmuje się inny zespół. Reasumując praca na naważalni to w sumie ważenie różnych surowców na "inteligentnych" wagach i przekazywanie ich dalej do produkcji kremu. Jeżeli jesteś zainteresowany zgłoś się zapewne dokładnie Tobie wytłumaczą o co chodzi w tej pracy. Pozdrawiam

@Zaintwrwsowany

Pracowalem na nawazali czlowieku nie ic tam mojego znajomego poj..... Baby chcialy złamać nie dal sie pracowal sumiennie ale nadal na niego cisly ze to ze tamto szukaly tylko zeby sie odczepić donosic wymyślać. W koniec końców musial isc na zabieg ręki poinformowal kierowniczke w kwietniu ze idzie na zabieg czekal na konsultacje i kwalifikacje do zabiegu, kwalifikacja byla 6 lipca jesli dobrze pamietam 27 lipca data zabiegu mial wyznaczoną ale 4 dni puzniej po kfalifikacji czyli 10lipca przyszedl do pracy dostal wypowiedzenie. Wracajac do mobigu przez czarna i gremlina w okularach juz dla tych dwóch starych ropuch nie pchaj sie w to (usunięte przez administratora) Idz na inny dział. Naprawde

Janosik

Zatrudnijcie się a nie teoretyzujcie czy warto czy nie i dlaczego szukają pracowników, ja osobiście nie polecam pracodawcy. Atmosfera coraz gorsza praca na okrągło, kultura pracy coraz gorsza i nie zanosi się na poprawę wręcz przeciwnie. Ale spróbujcie jak chcecie może dla was ta praca będzie ok. Ale nie wiem czy warto ryzykować jeżeli ma się inną pracę. Wszędzie dobrze gdzie nas niema :) Jedno jest pewne NIVEA i BMP zapewniam was zagwarantują wam odpowiednią dawkę stresu i nerwową atmosferę tego możecie być pewni. Na początku w pakiecie "pranie mózgu" o niebieskiej krwi, niebieskiej misji wspaniałej organizacji wartościach którymi kieruje się pracodawca itp. Wartości te są wyłącznie na papierze i tego musicie mieć świadomość.

@Janosik

Potwierdzam wypowiedz. pracowałęm w swoim życiu w rożnych branżach markety, produkcja, sprzątanie,kierowca (obecnie) ale to co sie dzieje w BMP szczególnie na na Nastawni i na naważniu surowca przechodzi ludzkie traktowanie człowiek szczególnie stare pracownice które prowadza mobing na nowych pracownikach.

Janosik

O mobbingu nic nie wiem, wiec nie mogę potwierdzić - mnie w każdym bądź nie dotknął. Organizacja pracy beznadziejna i jest coraz gorzej, Panowie managerowie nie wystarczy tylko chodzić po fabryce i się uśmiechać (oczywiście czasami i to bywa potrzebne), ani zatrudniać nowych pracowników tylko po to aby pewne wskaźniki zadowolenia "podskoczyły" do góry. Robienie tłumu przy tablicach i omawianie problemów przez osoby które niemające bladego pojęcia o technice produkcji itp. wiec jak oni mają taki problem rozwiązać skoro nie mają pojęcia jak dana maszyna działa itp. Robienie z kogoś Lidera tylko dlatego że tego pragnie to nie tędy droga, w ten sposób takiej osobie robi się jedynie krzywdę . Później taka osoba nie radzi sobie z problemem i próbuje ratować sytuacje i naciska na osoby które mają odpowiednią wiedzę techniczną (np. firmy zewnętrzne), tylko jest problem taki że lider z "mianowania" nawet nie potrafi przekazać dokładnie istoty problemu i koło się zamyka. Za chwile słupki wydajności polecą na łeb na szyje ale wówczas będzie trudno w krótkim czasie wrócić na właściwe tory. To jest oczywiście tylko moja opinia i można jak najbardziej z nią się nie zgadzać ale tak moimi oczami wygląda sytuacja w firmie. Wnioski proszę wyciągnąć samemu, nie wszystko w firmie jest złe ale wiele nowych pomysłów delikatnie mówiąc jest głęboko kontrowersyjne. Pozdrawiam wszystkich obecnych i przyszłych pracowników BMP i NIVEA.

OLKA
@Janosik

ALE DZIEWCZYNY JAKOS PRACUJA NA PRODUKCJI MOJA ZNAJOMA PRACUJE X LAT I NIENARZEKA A WREDNI LUDZIE TO W KAZDEJ FABRYCE SIE ZNAJDA I TAK MAŁO NIE PŁACA U WAS BO NA 3 ZM W GRANICACH 2500ZŁ A JAK BEDA 4 BRYG TO ZA WIECEJ ,

Po raz kolejny widzę oferte do nivea do Logistyki tym razem specj. ds. eksportu, czy wiadomo dlaczego poszukują nowej osoby, jaka atmosfera, warunki, godziny pracy?

aloha

rozwój działu po prostu

Kaś

I znów rekrutacja do SC Marketingu? O co tu chodzi - szukają kogoś od marca? To na serio jest ciągle to samo stanowisko?

ROCK
@Kaś

no to samo a zobacz sobie od kiedy szukają inżyniera automatyka chyba już od przeszło roku :) i o czymś to świadczy.

lacha
@ROCK

szukaja kilku bo firma sie rozrasta kilku juz przyjeli

Kanar
@Kaś

Rozrast?! Dobre!!:) szukaja bo ciezko wytrzymac w tym dziale! Szefowa ma zero kwalifikacji a liczba priorytetow wymaga siedzenia po ok 10-12 h/dobe

Agnieszka

@lacha, czy Twoim zdaniem firma rozrasta się w dobrym kierunku, skoro decyduje się na zatrudnianie nowych pracowników? Jakie są Twoje odczucia? Chętnie dowiemy się jak wygląda aktualna sytuacja w Nivea.

mały

Najlepsza firma na świecie wprowadza jeszcze 4 brygady i będzie super...... Tak twierdzą menagerowie a oni zapewne mają racje

znam tych ludzi i nie sadzę że ktoś cię mobingował, trzeba w tej firmie pracować i tyle można tej firmie wiele zarzucić ale na pewno atmosfera jest ok

Obecny Pracownik

Atmosfera ok hahahhahahahah no z tymi kobietami co 20 lat tam robia tylko mlodych mobinguja daj tempo takie a same sie opierdalaja chodza do An.. i jada na innych zeby bylo ze one najlepiej pracuja a Lili wraz se swojim gremlinem w okularach doprowadzaja do tego ze mlodzi i nowi pracownicy sa zerami w oczach kierowniczki

Obecny Pracownik

Znasz i jestes w gronie zastraszonych

@Obecny Pracownik

Znam pracuję i nie jestem zastraszany, po prostu trzeba pracować a nie marudzić i tyle. Pracuję z nimi ładnych parę lat i jest ok, wiadomo raz lepiej raz gorzej ale atmosfera jest w porządku. Niektórzy przychodzą i myślą że "za darmo" dostaną wypłatę ale oprócz przychodzenia do pracy trzeba po prostu pracować :)

Tutaj chodzi o A.pracy tym.PROGRES niestety atmosfera jest tragiczna Wykorzystuja ludzi nie placa za nadgodxiny weekendy i odwolania robia A teraz zstrudniaja Ukrsincow Nivea poupadla Nigdy nie kupie kosmetyku firmy Nivea A tez nikomu nie polece

Chlopak z Gniezna

Wiec tak dziekuje firmie za pokazanie jakim zlym jest pracodawca pozwala mobigowac ludzi .men. A.... o tym wie .A kobietą z zycze wszytkiego najg.... za to ze mobiguja mlodych. Chodzi tu o Lili.... , B.Z.

Girl

Jak wyglada praca w biurze? Chodzi o działy np. księgowość, finanse, badania marketingowe itp. Oczywiście w poznaniu

pracownik b...
@Girl

normalne wygląda :) ale pytanie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 1 to opinie pozytywne, 22 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań