Opinie o Nivea w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Nivea. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Nivea o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów kosmetycznych i toaletowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Nivea w Poznań

NORBI

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Operator prowadzący linię. Może ktoś opisać charakter tej pracy , czy warto i jakie są stawki. Z góry dziękuję.

Remigiusz
@NORBI

6000 brutto chyba, że więcej wynegocjujesz charakter pracy jest opisany w ogłoszeniu.

Pytanie do HR

Jak to jest, że w badaniu zadowolenia firma jest wg. pracowników ok a pani Rose kolejny rok jest nie ok i dalej pracuje ?

Witam! Czy może mi ktoś powiedzieć jakie są zarobki jako operator? Jak wygląda systel pracy?

Barabarabbb

Witam, jestem zainteresowana pracą na stanowisku Specjalista ds. Logistycznej Obsługi Klienta, co możecie powiedzieć o twj pracy, czy warto aplikować?

Przedstawiciel Handlowy

Pierwszy etap bardzo fajny.Panowie na wysokim poziomie.Bardzo dbali o atmosferę rozmowy.Jedna scenka z typu proszę przekonać mnie abym kupił od Pani ten długopis.

Drugi etap:Z czym kojarzy się Pani firma Nivea. Atmosfera nieprzyjemna.Pytania o firmę w której pracuję obecnie: ile osób PH ,ilu kierowników,szkolenia,struktury,premia za co?

logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska
logo firmy Technik Farmacji
HSS Work Sp. z o.o.

Czy w Nivea pracuje się na open space?

Znawca

Tak

Zainteresowana

Dzień dobry. Jak wygląda praca biurowa? Szczególnie chodzi o obsługę klienta

Były33

Co to za ściema. Doskonały system zarządzania. Pracowałem tam ale wcześniej pracowałem w podobnej firmie i jedyne co mogę powiedzieć o Nivea to porażka na każdym kroku. Wyniki i postoje na linii zapisuje się piasakiem co godzinę na tablicy, jedna waga na dwie linie, jeden zestaw imbusów na pół zakładu, prawie całą produkcja odbywa się z paletopojemników, naciskanie jakiś przycisków, że np. jest przezbrojenie, itd. Takiej amatorki to jeszcze nie awidziałem, żadnej wiedzy, żadnej długofalowej wizji. Tylko linie mają nowoczesne, ale cała organizacja poniżej krytyki. Strata czasu i tyle

Szymon89

Witam czy warto iść na magazyn do nivei na wózek widłowy przez randstada jak płacą i ile można zarobić u nich przez agencje i jaki jest system pracy 3 zmiany czy 4 brygadowka?

@Szymon89

Jak solidnie pracujesz to masz duże szanse żeby potem być zatrudnionym bezpośrednio więc chyba warto. Praca w systemie 3 lub 4 zmianowym. Zależy gdzie trafisz. Jak masz doświadczenie to możesz stawkę negocjować. Jak nie masz, to za wiele nie dostaniesz

Zaciekawiony

Jaka stawkę ma operator linii produkcyjnej ? Byłem na konkurencyjnej firmie i zaproponowali mi 5800 brutto,praca w większości siedząca.Ioe tutaj mogę dostać na start i jak z umowami?

lider
@Zaciekawiony

U nas dobry operator zarabia porównywanie, lecz praca jest dość monotonna ale lekka .Stale potrzebujemy pracowników ponieważ opinia o doskonałym sposobie zarządzania nie pozwala nam utrzymać pracownika chcącego się rozwijać .

@Zaciekawiony

Tu siedział nie będziesz:) A stawka? Zależna od Twojego doświadczenia, wiedzy, odbytych kursów. Ale chyba nie dostaniesz tych 5800 (to bardzo dobra stawka jak na początek, ja bym brał). No chyba, że masz duże doświadczenie.

Czy w Nivea zatrudniani są obcokrajowcy?

Stefan

Nie bezpośrednio. Tylko przez agencję pracy.

FoLo

Firma, ktora szczyci sie swoimi wartosciami pozwala na stosowanie terroru przez przelozonych na swoich pracownikach w terenie. Dla Pana Sz oraz Pani Ro to jest codziennosc. Kazdy kto ma odmienne zdanie niz Oni jest systematycznie niszczony. Firma mimo fatalnych wynikow Teamvoica Pani R oraz Pana S nadal trzyma tych ludzi w pracy. Wielokrotne zglaszane oficjalne skargi na nich nic nie dały. Dyrektorka HR otrzymala oficjalna skarge i nic z tym nie zrobila. Wszystkie sprawy sa zamiatane pod dywan bo wiadomo, ze terror to najlepszy sposob na osiaganie wynikow. Firmy nie interesuje to, ze przedstawiciele moga przezywac osobiste dramaty w domu beda przesladowanym przez Pania R. Najwazniejsze sa poukladane polki a nie czlowiek. Dopiero gdy stanie sie jakis dramat, może ktos otworzy oczy. Takie piekne wartosci Zaufanie Troska Odwaga Prostota zamienilbym na Zaklamanie, Terror, Obluda, Prostota pasuje akurat idealnie do Pana S i Pani R. Najlepsza ich ocena sa wieczne wakaty na ich terenie, i ciagle zmiany PH.

Zdemotywowany
@FoLo

Firma już dawno nie ma wartości Tak jak nie ma HR Wartość tylko w teorii a HR tylko dla regionalnych a dla ludzi w terenie już nie

Zamek
@FoLo

Minęły kolejne miesięce i dalej jest to samo.

Praca od pon do piątku jedyny plus .Ogólnie praca ciężką za beznadziejne wynagrodzenie no i prawie same baby .fałszywe .Może się wydawać że fajnie jest pracować z młodymi babami ale one prawie wszystkie są fałszywe .Nie polecam nikomu pracy w tym niemieckim zakładzie szczerze .Najgorsza atmosfera jest na pakowni na liniach 8. 9 i. 10.

Karola

Hey, widziałam ogłoszenie na stanowisko asystentki zarządu. Czy ktoś wie jak wygląda proces rekrutacji oraz jakie oferują zarobki?

Zainteresowany pracą

Witajcie jestem zainteresowany pracą w nivea na magazynie czy ktoś mi jest w stanie napisać jak się u was na magazynie pracuje? Na jakich wózkach pracujecie no i najważniejsze ile dostaje nowy pracownik na start? Będę bardzo wdzięczny za odpowiedź

Stop animal testing!!!
@Zainteresowany pracą

Nie pracuj tam! Ta firma to wielkie zło które testuję swoje produkty na zwierzętach ?! I PO ZA TYM TAM JEST STRASZNIE NIESYMPATYCZNA ATMOSFERA !

Igor

Cześć, jak wygląda praca w laboratorium (dużo pracy)? Jaka atmosfera?

Ktoś z boku
@Igor

Prawie same baby. Nawet one twierdzą, że ich za dużo;) a resztę sobie dopiwedz. A pracy? Dużo, jak wszędzie. Na zasiłkach jest mało pracy.

Sto animal testing!!!
@Igor

Nie polecam tam pracować???? i tyle mam do powiedzenia

Sto animal testing!!!

Wasze produkty to jakiś szit ! I nie testujcie na zwierzętach bo wam wyrąbie ???? jesteście okropni w stosunku do zwierząt???? jak tak można niszczyć życie tym biednym zwierzątkom???? weźcie sobie tą opinie do serca???? niepozdrawiam.

Robert

Jeżeli ktoś chce zacząć pracę w BMP przez agencję to odradzam .Szczególnie na sortownikach chodzi o każdą zmianę .Fałszywe stałe pracownice .Na pakowni sytuacja jest taka sama .Szczerze odradzam stawka 17 zł plus 250 zł brutto premii no i w każdym tygodniu minimum jeden dzień odwołanie

Paula
@Robert

potwierdzam, pracownicy bardzo fałszywi i niechętnie patrzą na nowe osoby, kwitną donosy do koordynatora na każdej zmianie praktycznie, niemiła atmosfera i ciężka praca jednocześnie

ona x lat pracuje
@Paula

Ja pacuje x lat i zarabiam 3 tys zł netto na 3 zmiany.

Aninimowa
@ona x lat pracuje

Wg Ciebie 3000 tys za zapieprzanie na 3 zmiany to jest spoko stawka ? :-o

Ciekaw

Elo , prawda że robią Ukraińcy w Nivei?

@Ciekaw

Prawda to. Jak wszędzie.

ona
@Stefan

Nie wszędzie pracują ukraińcy bo w dużych zakładach ale nie w mniejszych. Ja w takim pracuje to nie ma ani jednego pracownika z ukrainy.

Poznan

Myślałem że w Poznaniu w takiej firmie to dobrze się zarabia. Nie jestem z Poznania ale ostatnio szukałem pracy w Poznaniu i widzę że tu straszna lipa. Mam duże doświadczenie w pracy na produkcji, złożyłem aplikacje do kilku firm między innymi do waszej i skończyło się na rozmowie a w niektórych to nawet rozmowy nie było. Pieniądze też jak na takie wymagania poniżej krytyki. Nie wiem czy te firmy z tymi ogłoszeniami to sobie jakieś jaja z ludzi robią? Ale dostałem się do Polskiej firmy z poza Poznania. Na rozmowie pokazali mi zakład, sama rozmowa bardzo konkretna bez (usunięte przez administratora) pytań i dostałem 3600 - 3700 na rękę, podkreślam na rękę na początek a niedługo będę miał 4100. Więc mili państwo słabo w tej waszej firmie i w Poznaniu. Wymagania kosmiczne a pieniądze lipa. Może niektórzy są zadowoleni ale ja jestem mocno rozczarowany. Myślałem że w Poznaniu w takiej firmie to będę dobrze zarabiał a tu widzę że 4000 brutto na początek to chyba jakaś kpina z ludzi.

oan
@Poznan

Poznań to nie jest bogate miasto, lepiej szukać roboty na obrzeżach gdzie potrzeba więcej ludzi

Śmiech
@Poznan

Ok czyli robotnik fizyczny ma zarabiać tyle co ludzie z wiedzą i na wyższych stanowiskach. Zastanów się czy z takimi wynagrodzeniami dla milionów ludzi którzy w ten sposób pracują produkty/towary które robią były by w takich cenach. Jeżeli mieli by zarabiać 4000 tyś albo jeszcze więcej to zwykły krem nivea musiał by kosztować ponad 20 zł. Dla prostego człowieka ekonomia nie istnieje...

Znawca
@Śmiech

Czyli nie byłeś nigdy na produkcji i nie wiedziałeś ile trzeba wiedzy żeby zrobić masę albo odpowiednio zapakować krem. ps. Pisze się "pracownik fizyczny"

Zarobiony
@Śmiech

Według ciebie 2500 to dużo? Eurostat podaje że koszt roboczogodziny w Polsce wynosi 11 euro czyli trochę więcej niż w Rumunii i w Bułgarii (8.1 i 6.5 euro) średnia unijna to 28.5 euro a Niemczech to 36.6 euro. To po co takie korporacje przychodzą do nas, jak im za drogo to może niech idąna zachód. Dziwi mnie taka postawa, jak Ci żal takich firm i uważasz że mają za małe zyski to może zrezygnuj z podwyżek wynagrodzenia. Szampon czy odżywka to głównie woda a kosztują kilkanaście złotych a nawet kilkadziesiąt.

Śmiech
@Zarobiony

To jest bardzo mało. Ok rozumiem frustrację ludzi którzy ciężko pracują fizycznie i zarabiają grosze ale to mają zarabiać 5000 zł jak księgowy? W każdej branży są określone zarobki.

Krzychu

Widziałem ogłoszenie na operatora i mam pytanie jaki macie system 4-brygadowy bo pisze że 4 brygady. Czy to 7/2 i jaka stawka na początek i za system? I co to jest odpełnianie bo myślałem że na linii to raczej się napełnia.

@Krzychu

12h trzy dni od 6 do 18. Potem 3 dni przerwy i 3 dni od 18 do 6. I tak w kólko. Chyba najlepsza czterobrygadówka, o ile w ogóle można tak powiedzieć o czterobrygadówce. Odpełnianie - niema takiego słowa. I tak, masz rację, chodzi o napełnianie. To nasz wewnętrzny slogan, widocznie w haerach niezbyt rozgarnięci pracują i myśleli, że to jakieś słowo branżowe;) Stawka, zależy od Twojego doświadczenia. Jak jesteś mocny to śmiało stawiaj wymagania z sufitu;) tu nie ma reguły.

Nalewam
@Krzychu

Dostaniesz nie więcej niż 5000 brutto. Możesz powiedzieć więcej ale raczej Cię nie wezmą.

Krzychu
@Nalewam

Ale te 5000 brutto to wszystko czy plus jakąś premia i dodatek za system?

Nalewam
@Krzychu

Wszystko. 5000 brutto to najwyżej. Raczej na początek mniej.

Zostaw merytoryczną opinię o Nivea - Poznań

• Jak się pracuje w Nivea?

Zobacz opinie na temat firmy Nivea tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 51.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Nivea?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 1 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Nivea?

Kandydaci do pracy w Nivea napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Nivea
2.6/5 Na podstawie 303 ocen.
  • Gnieźnieńska 32
    61-021 Poznań

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042