BPSC S.A.

Chorzów

Opinie o BPSC S.A.

gcf 2017-04-02 00:56
To jakaś gowniana ta firma, że się włącza na takim "pomyjowym" forum...
Nocny Marek 2017-04-02 02:59
Kilka slow wyjasnienia dlaczego zostawilismy osoby ktore teraz same odchodza, a zwolnieni zostali ci ktorych jednak potrzebujemy. Gdy pracownik sam odchodzi nie trzeba mu dawac odprawy, wiec zmusilismy ich do odejscia przez zwolnienie kolegow i dolozenie obowiazkow. Natomiast jesli ktos po zwolnieniu zgodzil sie wrocic do pracy to znaczy ze jest zdesperowany i bedzie pracowac za dwoch bez cienia sprzeciwu bojac sie ze znowu go zwolnimy.

Nieprawda ze nie ma kto zajmowac sie wydrukami w Crystal Reports, nadal pracuje Adam autor silniczka CR do evo 1.1 a wydruki sa do ogarniecia przez konsultantow na poziomie college. Szkolenia z tworzenia raportow rusza jak tylko zakupimy odpowiednia ilosc licencji CR.

Potencjalnych pracodawcow prosze o kontakt bezposrednio z Projekt Managerami lub Kierownikami zwolnionych pracownikow, prosze wziac pod uwage ze na rozmowy przychodza do Was autorzy produktu ktory na rynku wygrywal rywalizacje z najwiekszymi producentami oprogramowania. Gdyby nie grupowe zwolnienia to nie mielibyscie Panstwo szans nawet na rozmowe a co dopiero na zatrudnienie takich osob, bo tak jak przyznali headhunterzy Jaromira, wczesniej ciezko bylo kogos wyciagnac z BPSC.

Architektow Impulsa ktorzy juz planuja nowy biznes, prosze o nie podbieranie pracownikow aktualnie zatrudnionych w BPSC. Jesli ktos bedzie szukac nowej pracy to sam Was znajdzie.
Kubis 2017-04-03 10:19
Nocny Marek - zdesperowany kolego do psychiatryka lub komitetu obrony demokracji
Kubis 2017-04-03 10:19
Ciekaw 2017-04-03 14:05
Ciekawe czy przy zwolnieniach był brany pod uwagę klucz rodzina przyjaciele znajomi ?
Insider 2017-04-03 14:57
a jak myslisz??? :-)
Były 2017-04-03 15:27
Przy braku obiektywnych kryteriów zwalnianych ludzi na pewno ten czynnik był brany pod uwagę
Ciekaw 2017-04-04 09:35
Czyli zgodnie z przewidywaniami stare dobre standardy zostały zachowane.
Byly 2017-04-07 09:56
Co tam ciekawego w naszej byłej firmie ?
konferencja udana ?
klienci zadowoleni ze zmian ?
asd 2017-04-07 19:32
tak
Klient 2017-04-10 12:28
Nic się nie zmieniło poza anglojęzycznymi nazwami działów i stanowisk. I zapewnieniu że pracują nad tym że kolejne upgrade będzie się odbywało w zasadzie automatycznie. To może być interesujące
asd 2017-04-10 20:34
I to sie nie uda ;) za duzo klientow ma indywidualnie wszystko zrobione.
Aktualny zmartwiony 2017-04-11 08:54
Dokladnie pokazcie mi klienta który ma standard wdrozony. Właśnie Bpsc przez lata slyneła z tego i tym wygrywaliśmy z konkurencją, że realizowaliśmy projekty indywidualne. Klienci przechodzili do nas z systemów zamknietych. Teraz mamy zwrot o 180 st. wiec bye bye klienci z indywidualnymi potrzebami a dokladniej indywidualizmy beda wyceniane tak z 4 razy drożej. Wiec za połtora roku automatyczne podniesienia bedą dotyczyć tak 0,5 % klientów a reszta po staremu. Zaletą może byc to ze do standardowej funkcjonalnosci moze wpaśc wiecej indywidualnych rozwiazań dostosowanych do standardu czyli podniesie sie funkcjonalnośc. Pytanie jak zostanie pogodzone to ze zwiekszeniem ergonomi rozwiazania nie wspominajac o starym interfejsie
Inna bajka ale .. 2017-04-11 20:40
To ile tam zarabiacie bo początkujący informatyk teraz zaczyna z pensją 6000 brutto.Ludzie jak chcecie się uczyć i zdobywać nowe doświadczenie nic wiecznie nie trwa a jak długo siedziałeś w jednej firmie to masz kłopot i o rekrutacji nie wiele wiesz.Jak ktoś w firmie przepracuje 10 lat to gratulacje w tych zwariowanych czasach.Jedno jest piękne nikt waszych żali nie usuwa bo są firmy na GO worku których prezesi słono płacą za usuwanie prawdy o firmie.
Widzę was każdego dnia 2017-04-11 20:45
No postraszyłeś ludzi a to już kwalifikuje się pod paragrafy i odmawiasz im korzystania z art.54 konstytucji.No gieroj ty to jesteś .....żałosny
Widzę was każdego 2017-04-11 20:49
No kolejny mistrz sytuacji ,ciebie kmiotku też kiedyś zwolnią lub odrą z godności
333 2017-04-18 15:58
I kolejna delegacja. Tym razem do ... :)
Była 2017-04-18 16:25
bo pracujesz za dwóch, a zwolnieni mają płatne wakacje
111 2017-04-18 18:34
Tak to bywa, chcesz to zasuwasz, ja po niecałym miesiącu od zwolnienia, odpoczywam. Mam już nową pracę zaklepaną, nikt łaski nie robił. Wyższe wynagrodzenie, dodatki lepsze. Teraz się cieszę, że na mnie padło. Koledzy telefony mają, więc kontaktu nie tracimy, zaczyna być ciekawie a kilku klientów już prosi o pomoc poza BPSC bo z nikim podobno nie można się dogadać. Będzie wesoło.

Była 2017-04-18 20:41
wesoło może być gdy były pracownik wystawi fakturke klientowi a ten zażąda od bpsc zapłaty za usługę wykonaną przez byłego pracownika któremu kazano oddać telefon i iść do domu
Testo 2017-04-20 10:49
Jak tam szaraczki, dalej zapieprzacie po godzinach?
QWERTY 2017-04-20 15:15
naszej szlachty po godzinach nie uswiadczysz zreszta jak miliona innych rzeczy od nich nie oczekuj. jak ktos myslal ze sie cos zmieni dla zwyklych to tylko mozna smiechem sie zaniesc. jedyne co sie zmienilo to jeszcze wiekszy podzial pomiedzy ich a nas
Pokolenie JP 2017-04-20 23:04
Resources management ? Dalej PM -em potrafi być na przykład sprzedawca samochodów? Albo pseudo student który najpierw robi o kant [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] analizę wdrożeniową przejścia impulsa z 4 do 5 po czym na tydzień przed startem zwalnia sie i idzie do konkurencji by po 2 latach wrócić niby z wiedzą? by po roku powtórzyć ten scenariusz. Czy do impulsa można juz mowić ? Pamiętam taki świetlany pomysł prezesa I.M.
Karmi 2017-04-21 02:30
Do Impulsa mówią chyba wszyscy jego użytkownicy - z tym że są to przeważnie słowa powszechnie uznawane za obraźliwe
Byly 2017-04-24 07:20
Minął miesiąc od zwolnienia, z rozmów ze zwolnionymi wygląda, że powoli wszystko zaczyna się układać.
Większość z którymi rozmawiam ma już konkretne plany, wygląda, że nawet ciekawsze niż w BPSC.
W BPSC też podobno jest już nieźle, Zarząd daje radę, nowi zarządzający pracą codzienną powoli układają pracę, widać podobno światło w tunelu. Pracy jest więcej ale po tak dużych redukcjach można było się tego spodziewać ale nie ma już takiej presji, bo dogadują się z klientami.
bbb 2017-04-24 13:55
uuu - jednym słowem dobra zmiana...
notme 2017-04-24 17:37
A świstak siedzi i zawija te sreberka ;-)
Spy-eye 2017-04-25 21:29
No pięknie napisane odnośnie zmian w BPSC. Kto nie pracował tam i nie zna zarządzających może uwierzyć. Od ludzi, którzy zostali mam zupełnie inny obraz sytuacji. Hrowo-marketingowy post napisany na zamówienie.
Solos 2017-04-26 10:02
Wychodzi na prostą? Darujcie sobie! Kretyni dalej nie widzą, że sytuacja w firmie jest z dnia na dzień gorsza - nie ta finansowa tylko PRACOWNICZA. Teraz już wystarczy tylko iskra żeby było BARDZO nieprzyjemnie. A panicze jak sobie dogadzali, tak dogadzają i widzą tylko to co chcą widzieć.
Programista 2017-04-27 07:33
Potwierdzam tą opinię, mam podobne spostrzeżenia.
poliglota 2017-04-27 21:59
Powinno być"tę opinię" - biernik
nocna zmiana 2017-04-28 02:01
W firmie koncza przygotowania do przeprowadzki , w przyszlym tygodniu juz pod nowym adresem... ciekawe jak bedzie....miejsca chyba nie zbraknie...
Zmartwiony 2017-05-10 22:42
Jest lotnisko ... a na parkingu coraz mniej aut ...

Nie mniej jeśli ktoś dopiero zaczyna karierę zawodową, to polecam, bo kilku miłych ludzi jednak tam zostało:)
Karma 2017-05-11 16:48
Zastanów się czego taki młody człowiek w BPSC mógłby się nauczyć? Dla dobra firmy nie pisz tego tutaj i zachowaj dla siebie...
Byly 2017-05-12 18:19
Bez przesady, młodzi po studiach wg mnie dużo się nauczą od doświadczonych konsultantów i nawet gdyby mieli firmę zmieniać to mają solidne podstawy i doświadczenie
nocna zmiana 2017-05-16 03:11
tradycyjnie w maju odbywa sie impreza firmowa, w tym roku tez byla ...
byly nagrody i wyroznienia, ale to juz nie to samo bez B, I i F...
i bez calej reszty ludzi przez lata tworzacych te firme
Krótki 2017-05-16 07:33
Trochę jakby wyrwać serce
nocna zmiana 2017-05-24 01:27
Prace wykończeniowe w biurowcu BREMA jeszcze trwają, ale w czesci zajmowanej przez BPSC podobno juz wszystko wykonano.
"Podobno", bo jak się wejdzie do biura , to sprawia ono wrażenie nie dokończonego.
Wnętrza w ciemnych kolorach i miejscami goły beton , minimalistyczne umeblowanie, sztuczne oświetlenie mimo okien, nie osłoniete ciagi instalacyjne nad głowami pracowników, brak roslin ozdobnych - ogólnie dosc ponure i nudne wnętrze...

Z pewnościa białe podwieszane sufity i rosliny rozjaśniłyby i ożywiły te wnętrza.

Na plus windy i taras na dachu
Leń 2017-05-29 14:20
bepsca zwalniając ludzi chciała zaoszczędzić na wykończenie, daj trochę czasu aż się odkują ...
Nie_Konsultant 2017-06-16 12:30
A to jest najlepsze :P

OFERTY

Konsultant ds. wdrożeń SCM (RZ_1_2017_S&S _SCM)
Konsultant ds. wdrożeń MRP (RZ_1_2017_S&S _MRP)
2000 brutto 2017-06-18 14:56
możliwość pracy w stabilnej organizacji :-)
oraz atrakcyjny system wynagrodzeń!
IN 2017-06-19 13:36
Spełniając wszystkie warunki ogłoszenia można dostać 2900PLN na rękę.
ciekawa1 2017-06-19 14:13
Te 2900 to bez premii, czy z premiami?
IN 2017-06-19 17:43
Bez, premie dodatkowo, w gestii dyrektorów.
hehe 2017-06-19 19:34
...chyba że się zakolegujesz z kim powinieneś...
IN 2017-06-20 14:27
Nie wiem czy koleżeństwo z kimkolwiek ma tutaj coś wspólnego. Zarobki były marne, więc zmieniłem firmę.
Jarosław Wielki król Polski 2017-06-21 11:47
Jak ma się zatrudnianie nowych osób do tego że przez bodajże rok BPSC nie może tego robić z powodu wcześniejszych zwolnień grupowych? Pójdą do eflow?
hehe 2017-06-21 14:10
...ale w przebiegu selecji do zwolnień już tak :-)
Kadrowa 2017-06-21 14:50
Jarosławie, tylko osoby na umowach o prace moglyby byc ponownie zatrudnione na podstawie tego przepisu, a czesc z nas byla na umowach b2b bez prawa do odprawy i powrotu. Poza tym zmienily sie nazwy stanowisk (mimo ze zakres obowiazkow pozostal dokladnie taki sam), wiec nie moglbys wrocic na stare stanowisko, bo go juz nie ma. Na szczescie firma tworzy nowe stanowiska pracy, wiec mozna skladac CV :)
IN 2017-06-21 17:23
Ciężko mi potwierdzić, czy zaprzeczyć, odszedłem z BPSC do Comarchu przed zwolnieniami.
Zostaw swoją opinię o BPSC S.A. - Chorzów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BPSC S.A.