"Unidom" Przedsiębiorstwo Handlowe Renata Urbaś

Żywiec

Opinie o "Unidom" Przedsiębiorstwo Handlowe Renata Urbaś

anonim 2011-01-18 19:24:41
Żałosne, tak wypowiadają się tylko pracownicy, którzy zlewają pracę,w związku z czym na własne żądanie zostają zwolnieni. Ja pracowałam tam niedługo a potem poszłam na macierzyńskie i już tak życie się potoczyło, że nie wróciłam. Pracy dużo ale szefostwo przyjazne i w razie problemów bardzo elastyczne.
anonim 2011-01-19 09:02:04
W żadnej pracy nie ma lekko, jak się komuś nie chce pracować w myśl powiedzenia "bez pracy nie ma kołaczy" ja pracuję w tej firmie parę lat i mam doświadczenie w pracy w innych firmach . Nie ma różnicy zawsze ktoś będzie narzekał , a ktoś chwalił . To forum ma pomagać w ocenie firmy a nie służyć do tego żeby się ktoś mógł odgryżć za swój brak kompetencji.Pozdrawiam.
ala 2012-08-23 12:51:13
skoro pracowałaś niedługo to się nie wypowiadaj jakbyś po długim stażu pracy tam mogła się na ten temat kompetentnie wypowiedzieć. Na chwile zawsze jest fajnie, a opnie że tak się wypowiadają TYLKO pracownicy, którzy olewają swoją pracę i na własne życzenie są zwalniani brzmi jakbyś należała raczej do tamtejszej kadry zarządzającej, jeżeli tak ich można nazwać w ogóle.
xxx 2012-09-01 22:06:52
hmm po pierwsze moze i zionie ale inteligencja i wiedza niewiele osób mu tam dorównuje!jak sie olewa prace to kazdy kierownik bedzie niemiły nie wazne jaki zakład;)z tego co kojarze nie ma wymogu co do jednolitych strojów więc córki niech chodza ubrane jak na codzien,pozatym to ich firma wiec co ci do tego?!sprzedawcy brudni i odbierasz od nich kase?!od kiedy to skoro tym zajmuja sie kasjerki?!czy ty aby piszesz o tej samej firmie:)sprzedajemy różnoraki towar,jak chcesz pracować w aptece trzeba było sie do nauki przykładac :)sprzedawców nie widziałem na magazynie żeby nosili jakieś płytki wiec o czym mówisz?!że muszą sie zajac swoimi grupami towarowymi normalka,jakis pożądek musi byc!skoro taki z ciebie dobry organizator,inteligentny nie-wazeliniarz i aka tam lipa to czemu nie jestes prezesem we własnej firmie :) hehehe
osi 2016-05-21 10:46:11
Witam serdecznie. To co urzekło mnie w firmie i zrobiło największe pierwsze wrażenie to na pewno atmosfera. Wiem , ze nie każdy potrafi się w niej odnaleźć , jednak ja trafiłem moim zdaniem idealnie ;)
Zostaw swoją opinię o "Unidom" Przedsiębiorstwo Handlowe Renata Urbaś - Żywiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Unidom" Przedsiębiorstwo Handlowe Renata Urbaś