Sagittarius Sp. z o.o.

Lublin

Opinie o Sagittarius Sp. z o.o.

anonim 2011-01-06 10:19:41
UWAGA> Ostatnio na stronach internetowych znowu ukazało się ogłoszenie o pracy z pełnym rozmachem. Tyle tylko , że teraz nie Solidium tylko pod nazwą Sagitarius. Przestrzegam , to normalni [usunięte przez moderatora] Owszem praca jest tylko że za darmo. Uzgadniają z Tobą stawkę godzinową. A dostajesz to co im się spodoba..
anonim 2011-03-04 12:22:09
anonim - 2011-01-06 10:19:41

UWAGA> Ostatnio na stronach internetowych znowu ukazało się ogłoszenie o pracy z pełnym rozmachem. Tyle tylko , że teraz nie Solidium tylko pod nazwą Sagitarius. Przestrzegam , to normalni[usunięte przez moderatora]i. Owszem praca jest tylko że za darmo. Uzgadniają z Tobą stawkę godzinową. A dostajesz to co im się spodoba..

solidium czy tez sagitarius to jedna klika [usunięte przez moderatora]pracownikow ich nowy adres rzeszow ul mickiewicza 19 to lipa gdyz [usunięte przez moderatora]i ten jej [usunięte przez moderatora]nie pokazuja sie tam wszystkich oszukanych prosze okontakt nr.666535457
sol 2015-12-17 15:36:13
cos mi nie pasuja mowiac ze po ustaleniu stawki dali inna.. ludzie po to podpisujecie umowe.. a tak jest czarno na bialy wyplata, godizny pracy. a dla mnei firma Sagittarius Sp. z o.o. to na prawde solidna firma
Zostaw swoją opinię o Sagittarius Sp. z o.o. - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sagittarius Sp. z o.o.