Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Sniadry

Powinny zwolnic ich a nie trzymac nie dlugo tamten to po schodach nie wejdzie na gore haha

Zdumiony

Mnie zadziwia jak ludzie potrafią się zmienić i być fałszywymi za pare złotych wiecie jak się nazywa takie osoby

Lucyfer

Nie wiem. Ale albo mi się wydaje albo nie pracuje w tej firmie. Miałem okazję pracować na każdej zmianie i nie zauważyłem żeby pracownik robiący swoje był traktowany jak śmieć. Wręcz przeciwnie i pogada z kierownikiem i z kolegami obok . Raczej normalne że osoby udające że coś robią i myślące że osoba na wyższym stanowisku to (usunięte przez administratora) i tego nie widzi niech się nie dziwi że też go tak się traktuje . A Herman spoko gość i pomoże i pogada . A poza tym na szacunek trzeba zasłużyć .

Obiektywny
@Lucyfer

Nie znam sytuacji na produkcji ale też nie słyszałem od osób z tego działu żeby była tam aż taka tragedia.... Chociaż rozmawiamy w pracy i po za nią... Fakt jest taki że są ludzie którzy do pracy przychodzą pracować... kolejna część przestać zmianę ... a kolejna część zrobić wrażenie że cokolwiek robi przy czym przy najbliższej okazji schować się na pół dnia... (bywa i tak) Robota jak robota lekko nie ma ale i najgorzej nie jest... Jeśli przychodzisz do pracy z nastawieniem...zarobić zerowym nakładem sił... to sorry raczej w tej firmie tego nie doświadczysz. Atmosfera... jest jak jest tragedi nie ma są ci fajniejsi i ci mniej fajni i da się to odczuć ale pomijając ten fakt nikt nie stosuje mobbingu

Nieznajomy

Jak nie zwolnia Hermana i tego zdziska od niego lidera i tego mortki to nic z tej firmy nie bedzie psuja wszystko :)

Ciasny Wiesiek
@Nieznajomy

A po co zwalniać lepiej zaproponować stanowisko na produkcji jako pracownik. Sam się zwolni, może to będzie pierwsza osoba w zakładzie która sama z własnej woli się zwolniła. (Bo jeszcze takich nie było jak to mówi nasz prawdomówny dyrektor) ????????

Smrodliwy Czesiek
@Ciasny Wiesiek

Teraz to sami się wyeliminują bo już jeden na drugiego (usunięte przez administratora) z tego co słyszałem boja się ze 4 to nie wiadomo jak i po co czyli jeden jeszcze jest zbędny uwaga uwaga jak w reality show emocje !!których 3 kierowników zostanie ?kto okaże się sprytniejszy kto wartościowszy kto ma dłuższy i bardziej wilgotny język?. Jeżeli interesuje cię dalsza historia to zostań z nami!! Wielki Brat-siwy i miłościwy i mściwy patrzy i obserwuje jaka podejmie decyzje? komu powierzy swoje zaufanie ??

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
ziomal

wczoraj Herman pokazał jaki jest psychol opierdzielił pracownika na całą hale było go słychać a potem sadystyczne spojrzenia na resztę ludzi bo może któryś spowolnił ruchy taki Herman powinien być wysłany na psycho testy droga dyrekcjo

@ziomal

Zenus ile ty masz lat ze dajesz tak sobą pomiatać przez Hormona sorry ale to nie wyglada zbyt fajnie. Chłopie trochę godności

Nick 2

Szkoda tylko ze dyrekcja nie reaguje na tego typu sytuacje

Sokrates
@Nick 2

Art. 94 § 1. Pracodawca jest obowiązany przeciwdziałać mobbingowi. § 2. (usunięte przez administratora) oznacza działania lub zachowania dotyczące pracownika lub skierowane przeciwko pracownikowi, polegające na uporczywym i długotrwałym nękaniu lub zastraszaniu pracownika, wywołujące u niego zaniżoną ocenę przydatności zawodowej, powodujące lub mające na celu poniżenie lub ośmieszenie pracownika, izolowanie go lub wyeliminowanie z zespołu współpracowników. § 3. Pracownik, u którego (usunięte przez administratora) wywołał rozstrój zdrowia, może dochodzić od pracodawcy odpowiedniej sumy tytułem zadośćuczynienia pieniężnego za doznaną krzywdę. § 4. Pracownik, który doznał mobbingu lub wskutek mobbingu rozwiązał umowę o pracę, ma prawo dochodzić od pracodawcy odszkodowania w wysokości nie niższej niż minimalne wynagrodzenie za pracę, ustalane na podstawie odrębnych przepisów. § 5. Oświadczenie pracownika o rozwiązaniu umowy o pracę powinno nastąpić na piśmie z podaniem przyczyny, o której mowa w § 2, uzasadniającej rozwiązanie umowy.

Taki nikt

Praca jest jak każda inna ale liczy się atmosfera i szacunek do pracownika jak tego niema to pieniądze tego na dłuższa metę nie wynagradza, zdrowie psychiczne jest bardzo ważne.

Myślący

Byłem osobą chętną do podjęcia sie do pracy, jednak jak widzę podejście pracowników nie widzę dobrej współpracy w takim zespole. Sama krytyka wobec innych osób, jeśli wasi pracodawcy tak mało płacą i tacy są okropni zastanawia mnie czemu nadal tam pracujecie i nie zgłaszacie tego dalej. W pracy musi być jakiś rygor aby ludzie pracowali, do pracy przychodzi sie pracować i zarabiać pieniądze ale niektórzy pracownicy najwidoczniej wyobrażają sobie raj gdzie inni robią za nich. Cieszy mnie fakt iż inni zdają sobie sprawę że go work to nie wiarygodne źródło. Większość informacji to żale pracowników bez zajęcia. Polecam przestać krytykować a wziąć sie za robote bo problem leży w was samych. Po wpisach widać niski poziom wykształcenia!!

ziomal

A co do HERMANA bez niego też robota będzie zrobiona a psychicznie człowiek będzie zdrowszy lepiej niech spada na boczny tor

Obserwator
@ziomal

Co byście nie napisali to i tak to nic nie zmieni w przyszłym tygodniu się dowiemy. Teraz to wszystko jest możliwe większość stawiała ze milicjant zostanie a tu niespodzianka i dlatego kadra trzęsie portkami bo jak widać nie o wyniki chodzi trzeba wiec się zastanowić wdg jakich kryteriów będą dobierać jak myślicie ? ?? Mi się wydaje ze zostawia osoby które często przesiadują pod biurkiem u byka i spółki i dobrze nawijają makaron. Napiszcie jak myślicie ? Tylko kulturalnie żeby nie usunęli

Ww e

Heh narzekacie ze nas pracowników firma zle traktuje bo (usunięte przez administratora) brak socjalu itp. zobaczcie co teraz robią z kadra kierownicza jak ich traktują nie mówiąc czy będą pracować czy nie hala aż huczy od plotek a tamci nie wiedza co ze sobą zrobić o czymś to świadczy jak widać trochę „kadra” zmieniła zdanie o swoim pracodawcy. Takiej presji psychicznej to się sami nie spodziewali. Brawo aż miło popatrzeć :) kiedyś ktoś mądry napisał ze sralgas jest jak układ pokarmowy wchodzisz buzia a wychodzisz ta druga strona:))))

Radomiaczek

Wy sobie napier alajcie na tego Hermana dla mnie ważne jest żeby kasa się zgadzala. Jak się komuś nie podoba to droga wolna. Nikt Was w tym obozie na siłę nie trzyma. Zluzujcie kalesony i weźcie się do roboty he he he

Heh

Chyba nigdy nie pracowałeś u łysego na zmianie ze tak piszesz. Dba o swoich i nie da sobie w kasze dmuchać wszyscy wiedza ze rządzi kolesiostwo, pogadaj z kolegami którzy przewinęli się przez zmianę C

Fredu

Sokol i Mortka na ochroniarza ?

Kowal losu
@Fredu

Najpierw o zgodę musza się zapytać Ciecia naczelnego z nadętym ego ze zm B jak łun ma hormon czy estrogen ? Nie może hermon. Pozdro ziomeczki coco jumbo i do przodu a złych i (usunięte przez administratora) ludzi (usunięte przez administratora)

Maja

Jeżeli ktoś nie chce pracy fizycznej to polecam Abrige w Radomiu ul. Staromiejska praca przy biurku , super atmosfera niezła kasa

Zdziczały Rysiek
@Maja

Niezła kasa czyli ile? Bo dla jednego to może być np 2500 zł a dla mnie niezła zaczyna się od 3500zł netto

m
@Zdziczały Rysiek

zależy na jakim stanowisku ale 3500 to wyciągają siedząc na sluchawce i to na pewno.

PYtalski

Who is CIPOBAX , bo nie wim :)))???

O co tu chodzi? Panie Pukafka doprawdy nikt nie został zwolniony ze względu na koronawirusa a jak zwalnialiscie w momencie pojawienia się pandemii to mówiliście ze ze względów ekonomicznych np. Dziewczyny z tokarek czy z wtryskarek czy to nie to samo ? Oczywiście nie przedłużanie umów a później wydzwanianie po 3 miesiącach do pracowników żeby przyszli bo jednak nie jest tak zle to tez jest Ok. Ludzie pamiętają i pamiętać będą obłuda level expert. Byko ze swoim pomagierem Cipobaxem nawet kilku zdań nie potrafi płynnie powiedzieć potrzebna mu kartka z której nie potrafi przeczytać co to jest za szopka. Od pracowników wymagacie wysokiego poziomu ale zacznijcie od siebie bo wstyd. No i chociaż raz jakaś paczkę na święta byście zrobili w ramach socjalu tak dla oka to by trochę odwróciło uwagę od jąkającego się Byka i Cipobaxa.

Lucyfer

(usunięte przez administratora) Stare ludzie jeszcze mają jakieś sumienie. Chyba że im pieniądz uderzy i się we łbie (usunięte przez administratora). Dlatego każdy robi bo robi a i jakości nie ma . Zero motywacji dla ludzi . Sypnęli by kasa to i ludzie by się starali i liderzy . Nie musieli by szukać nowych pracowników. Pracowałem w jednej firmie w której jeden mądry Dyrektor powiedział jeżeli dyrektor nie potrafi stanąć na wszystkich stanowiskach to nie jest dyrektor tylko w jakiś sposób kupił sobie to stanowisko.

Mamisynki
@Lucyfer

(usunięte przez administratora) Czy zamiast pieniędzy na święta znowu dostaliście kalendarze i pomarańcze? :D

@Mamisynki

Nawet skórki z pomarańczy nie było. Szkoda słów.

Lucyfer

Ja tak tylko się zapytam ???? Jak to jest ? W innych firmach i w mniejszych i w większych i w tej samej branży i w innej , pracownicy są doceniani i na święta dostają od firmy od 400zł w górę a tutaj ...

Lucyfer

Naprawdę mi jest przykro ????????. Nie wiem kogo ma być mi żal? ????

Nie ważne
@Lucyfer

W tej firmie nie ma socjalu, ani bonów. Niczego

@Nie ważne

Duże firmy składają o taki fundusz pracowniczy i później rozdają pracownikom a sami mogą to jakoś odliczyć .

Mirek nastawiacz

UWAGA! Na stronie rządowej można zobaczyć ile firmy dostały dotacji z Tarczy Antykryzysowej https://sudop.uokik.gov.pl/ NIP Stalgastu: 5242734228 Zobaczcie, sam Stalgast Radom dostał 3 489 692,09 zł, czyli prawie 3,5 miliona złotych!!! Kiedy my pracowaliśmy za obniżone pensje Stalgast nas dymał jak głupie panienki i chował nasze pieniądze do swojego worka!!! Powiedzcie mi skoro niby spadła sprzedaż to czemu zapieprzaliśmy tyle samo tylko za mniejsze pieniądze i co się stało z tym "niesprzedanym" towarem?? WSTYD JAK TAK MOŻNA WYKORZYSTYWAĆ LUDZI W TRUDNYCH SYTUACJACH???

Kowalski
@Mirek nastawiacz

Według podanej strony ta konkretna pomoc została udzielona 01.06.2018. A pomocy w 2020 nie przyznano. Sprawdzałeś te dane??

Darius

@Obserwator1 czyli kierownicy nie chcą bądź nie umieją pomagać zwykłym pracownikom w kontakcie z szefostwem i rozpatrywaniu ich uwag?

Obserwator 2
@Darius

Darku nie przejmuj się ty jesteś w porządku

Obserwator

Po przeczytaniu tych wypocin dochodzę do wniosku że to zwykły bełkot. Zapewne nikt na waszych spotkaniach z zarządem nie ma odwagi się odezwać. Standard. Wszyscy mądrzy w necie a (usunięte przez administratora) w świecie

Obserwator1
@Obserwator

Od kontaktu z zarządem jest Dyrektor, który powinien otrzymywać informacje od kadry kierowniczej a nie zwykły pracownik, doucz się (usunięte przez administratora), ale niestety nasze żale nie dochodzą do Zarządu, bo się boicie pseudo kadro zarządzająca ze dotrze do Prezesów ze nie umiecie zarządzać pracownikami i liderzy za was wszystko załatwiają, bełkotem można nazwać twoj komentarz.

@Obserwator1

Pracownicy mają teraz swoich przedstawicieli hehe których zdaniem dyrekcji "sami wybraliśmy" taka informacja wisi w gablocie. Tylko nikt nie głosował i nic nie podpisywał. W tym zakładzie idą takie wały, że głowa mała byle PIP nie miał się do czego przyczepić. Kierownicy nic nie załatwią w imieniu pracownika bo są zwykłymi p***ami. Do niższych w hierarchi ura bura a wyżej ciche myszki ,liderzy to samo a jeśli nawet coś pójdzie wyżej to prezes się nie dowie. Jedynie żeby coś pracownik osiągnął to trzeba się zgadać i robić takie akcje jak z odwołaną sobotą

@Obserwator1

Czy w tej kwestii coś się poprawiło?

Nie usuwajcie prawdy!

Widzę, że wpisy są usuwane, więc w skrócie co tak na prawdę się dzieje w tej firmie: - z powodu Covid obniżyli pensje o 40% + zabrali premię czyli w sumie o 60-70% (druga połowa wynagrodzenia jest w premii, żeby nie płacili podatków) argumentując, że robią to dlatego żeby nikogo nie zwalniać - kazali iść na zasiłki rodzinne i bezczelnie kazali pracować na zwolnieniach (!) - teraz wracają pensje, ale nie w całości tylko w premiach żeby znowu ominąć podatki - pracownica, która przez pół roku pracowała za pół darmo, zaraz przed powrotem normalnych pensji została zwolniona !!! - teraz mają iść jeszcze dalsze zwolnienia, bo minął już okres kiedy pracownicy pracowali za pół darmo, więc nie ma sensu ich już trzymać

@Nie usuwajcie prawdy!

A jak tam drugi rzut ?

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.