Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Hej

Jak przyjdziesz to będzie

kandydat
@Hej

może ktoś powiedzieć ile można zarobić na prasach krawędziowych ?

swojak
@kandydat

od 5 tys na start młody kawalerze :)

Andrzej Gołota

Czy walki kierowników to juz nowa tradycja w tej firmie? Xd

Najman
@Andrzej Gołota

Myśleli ze są na ksw. Ha ha ale wstyd ale wiadomo przykład płynie z góry. Strach się teraz o coś upominać bo jeszcze dostaniesz wpier….

Adamek
@Najman

Panowie i panie po pijaku się robi różne rzeczy za które później trzeba sie wstydzić bądźcie wyrozumiali kierownik nie kierownik ale człowiek

Tomi
@Najman

Co jest większym obciachem: 1. Dwaj faceci po wódce, którzy się szarpią? 2. Rozpowiadanie o tym "w tajemnicy" na lewo i prawo? 3. Anonimowe pisanie o tym na GoWork? Ja stawiam na 3 ;)

H
@Tomi

Punkt 4 zapraszanie nieodpowiednich osób które później chodzą śmieją się i rozpowiadają po ludziach i rodzinie a już najgorszy jest ten typ co nie pije i obserwuje mówię o tym co ma koleżankę która powinna trafić do stylisty bo sama sobie nie radzi. Maski już dawno spadły.

Ciekawska
@Tomi

5. Największym obciachem jest ze byla zaproszona tylko góra.. firma to nie tylko zarząd i kierownicy . To też zwykli ludzie z produkcji którzy swoją ciężka pracą w klimatyzowanej hali zapie...dalaja nie tylko na swoje pensje ale i na to by góra mogła się bawić. Moim skromnym zdaniem firmę stać by raz w roku zrobić imprezę dla całej firmy... nie wspomnę o paczkach czy bonach na świętach...Liderzy z produkcji tez juz maja was w (usunięte przez administratora) a macie większe pojęcie o produkcji niż kierownicy..pozdrawiam

Weź się ogarnij
@Ciekawska

Za imprezę na której było mordobicie nie płaciła firma tylko zrzuta

kylo

kto sie bił???

Scooter yeeea, yeeea

Wracał z apteki a był po lek na tego gluta pod nosem, czerwony był bo się wstydził swoich brudnych spodni, to nie jego wina ze monopolowy wybudowali obok.

@Scooter yeeea, yeeea

Nie komentujcie kto co robi po pracy na forum pracy Jeżeli do zakładu przychodzi trzeźwy a zakładam ze tak powinno być to co to kogo obchodzi!! Pracowałem w wielu zakładach i w każdym jest to samo jak jest komuś lepiej to już jest nagonka. Stać go to se pije a jak będzie codziennie zamawiał catering to tez go objedziecie ?

Poważny

Wszystk byloby dobrze zeby tylu ze wsi tam niepracowalo chłopków powinni hektary obrabiac.. Na krawedziowkach gowniarze liderami zostali bracia co mysla ze fachowcami sa.. Programy wgrane a jak cos nowego to odrazu jeden wziol i popsul... Gówniarstwo musza dorosnąć

Pomp
@Poważny

A kogo maja wziąć jak nie potrafią utrzymać poważnych ludzi tzn nie słuchają i nie liczą się ze zdaniem wola zwolnić niż posłuchać i podjąć działania. Wygodne stołki

@Poważny

Tu nie chodzi o fachowca, wiedzę czy staż pracy tylko o to ze łatwo nimi manipulować z poziomu intelektualnego ich bezpośrednich przełożonych jest to udowodnione naukowo wiec nikogo tym wpisem nie obrażam.

wsiok
@Poważny

gdyby nie my, pracowite chłopy ze wsi to byśta miastowe (usunięte przez administratora)mieli :)

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Senior w Zespole VAT Compliance
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Asystent Zdalnego Wsparcia Serwisowego
Zielona Góra
EKOENERGETYKA - POLSKA SPÓŁKA AKCYJNA
logo firmy Ślusarz lub ewentualnie pomocnik ze znajomością niemieckiego
4470 Enns - dolna Austria
Allpersona GmbH
OBSERWATOR

O co chodzi?? Mamy pracę, wypłatę na czas a że czasami góra szaleje to nie tylko u nas.

Joanna
@OBSERWATOR

No musisz mieć na czas, przecież Firma nie będzie łamała prawa raczej. Niedługo to sam fakt, że jest praca będzie już plusem dla polskich pracowników hahaha. A jakieś benefit chociaż jest??

Nikt
@Joanna

Jakie benefity? Impreza raz w roku za która musisz sam zapłacić co więcej trzeba uważać bo możesz dostać od kierownika w papę. Zapraszamy do wspólnoty.

@Nikt

Taki agresywny jest? :D A tak na poważnie - serio trzeba zapłacić za wstęp? To już firma raz na rok nie może czegoś sama zorganizować??

@Edward

Organizują ale nie dla pracowników niskich szczebli

Fajna masz kobite

Zamontujcie kamery w pomieszczeniu dla kierownika a najlepiej na nockę wstawcie łóżko i telewizor 42 całe żeby lepiej się mecze oglądało. Zlewa totalna a później zwalanie winy na pracownika

Wiem co mowie
@Fajna masz kobite

Co ty gadasz kierownik mobilny jest tylko na pierwszej zmianie 2 i 3 zmiana jest praca przy komputerze. Nie znasz się to się nie odzywaj

Kliczko

A z kim się integrowali ze nazywacie to impreza integracyjna?

Jean-Claude Van Damme
@Kliczko

Integrowali się z podłoga bo poniedziałek był ciężki

Edward

Zainteresowała mnie oferta urządzeń do wyposażenia baru na stalgast.pl. Czy często można trafić na specjalne okazje cenowe albo promocje? Jak sprawdzają się Wam takie urządzenia w użytkowaniu? Jak oceniacie konkurencyjność jakości?

Cenzik

Czy dziala klimatyzacja w tym zakladzie chociażby w szatni lub na stołówce ? Czy tylko jest wietrzenie? Zróbcie coś z tym! Ludzie popadają jak muchy przy takim upale! Jest gorzej niż na kozienckiej!

Lucyfer

Na pytanie co z temperaturą i czy będą dodatkowe przerwy usłyszałem ... Że uznaje że takiego pytania nie było . I tyle w tym temacie. Także czekamy aż ktoś zemdleje . Obiecanki cacanki . Na logistyce mają chłodno a człowiek na produkcji cały mokry . :(

M&m
@Cenzik

Po co wam klima na produkcji? Najważniejsze, że działa drzwi obok na magazynie żeby się regały nie spociły.

Cenzik
@Lucyfer

Już kilka razy słyszałem od kilku osób ze im się w glowie kołuje. Miało być tak chłodno a jest jeszcze gorzej.

@Cenzik

Hej, widzę że znasz Stalgast, powiedz mi proszę czy przyjmują ludzi bez doświadczenia? I ile dają tu na start? Jest podstawa + jakieś premie ewentualnie?

Siema
@Edward

Teraz wszędzie wszystkich przyjmują wiec nie wiem po co to pytanie. Stawki minimalne gwarantuje ci ustawa. Denerwuje mnie ten(usunięte przez administratora) bo wszędzie jest praca i trzeba walczyć o pracownika za PO tego problemu nie było.

@Siema

Hmm, a co jest złego w tym że istnieje jakiś próg pensji? Bo chyba nie rozumiem. :) Nie odpowiedziałeś też czy są jakieś premie w Stalgast, daj znać w odpowiedzi czy wiesz coś na ten temat. Będę wdzięczny za wskazanie warunków.

Są premie.

@Lucyfer

To może wyjaśnisz od czego zależy przyznanie premii? I czy Stalgast oferuje też premie dla młodszych stażem na tych samych warunkach jak dla tych bardziej doświadczonych pracowników? A jeśli nie, to na jakich? :D

Łos
@Cenzik

Nikt nic nie zrobił z temperatura i nikt nie padł a upały się skończyły wiec jak na Januszy przystało narzekamy dalej. Wiecie dlaczego Byk nigdy nie chodzi sam tylko z kimś? - bo nieszczęścia chodzą parami. Joł

Wiesław Wszywka

Jeździ skuterem bo żyje oszczędnie w dzisiejszych czasach każda złotówka się liczy taki skuter pali ze 2 litry jak nie przekracza 40 km/h to i myć nie trzeba bo muchy się nie rozgniatają, serwis stosunkowo tani opłaty małe z 60 zł roczne, czego wy chcecie? w zimę opon nie zmienia bo żebra u pracowników o podwózkę, niech się odezwie osoba która nie chciałaby podwozić kierownika do pracy. Same zalety wincyj na gorzołke zostaje. ram pam pam pam

RC

Hejka ale u was są jaja kierownik do pracy popyla skuterem, hi hi

@RC

Po pracy pizzę rozwozi

@RC

I co w tym śmiesznego? Jesteś tak żałosnym człowiekiem, że cię to śmieszy? Z innych też się śmiać będziesz bo np. rowerem przyjeżdżają? Albo lider zarabiający 5k z premią co przyjedzie starą Toyotą? Jedyne co jest śmieszne to Ty i Twój wpis błaźnie

Vega

Mokotów Pany !

STALGASTOWSKI

Weźcie się do roboty, a nie perolycie tylko jak to Wam żle, po pierwsze mało co umiecie po drugie jak Wam źle droga wolna,! kto inny przyjdzie, my nie potrzebujemy leniów tylko normalnych pracowników którzy lubią dobrze pracować i dobrze zarabiać :)

Twoj stary
@STALGASTOWSKI

A kim ty jesteś pajacu, widać że siedzisz tam za biurkiem i palisz franka cały dzień nie wiesz jak prawdziwa praca wygląda leserze.

@Twój Stary
@Twoj stary

nie pasuje Ci praca?????nikt na siłę Cię nie trzyma

Programista Wyklęty
@@Twój Stary

Miasto zaoferowało pomoc w otworzeniu biznesu :) Zobaczymy czy się uda Przejeżdżałem obok Stalgasta rowerkiem... niestety prace stoją, bo kto miałby inwestować teraz w gastro? Napisałem w sprawie karty miejskiej... ale sieczka, kto to robił, będzie afera, w końcu otwieram firmę i trzeba zarobić. Na siłę się nie czepiam, zwyczajnie widzę masę błędów, których programiści z Radomia nie umieli ogarnąć. Spokojnie, print screeny porobione jak system jest zwalony :D Ktoś nie umiał programować, ktoś wziął pewnie sporą kasę za zrobienie badziewa... Ja tu chyba zostanę na dłużej przewały radomskich komuchów odkrywać (uwikłanych w układy i kontrakty z władzą - mi mówili, że nie umiem programować, bo umiem i z tego tytułu chciałem zarabiać, a oni woleli zapłacić jak najmniej i sprzedać badziew, a łapówkami podzielić się z władzunią... ) teraz sielanka się kończy Zapraszam do moich układów. Mamy fajną ekipę na poziomie, fajne chłopaki :D I grzecznie mi tam politykiery... bo za przyjęcie takiego badziewia jako pełnoprawnej aplikacji są paragrafy :D Już dzwonię do Pisiorków z informacją, że zrobiłbym to lepiej... A jak nie będzie zlecenia na poprawkę dla mnie albo wykonawca poprawi nie za darmo tylko za kasę, będzie dym na całą Polskę znów :D Trzeba było zatrudnić specjalistę, dobrze zapłacić, problemu by nie było, a Wy robiliście problemy, to teraz my porobimy je Wam xD Panie Stasiu, czemu Magento nadal nie ogarnięte :D Pozdrawiam

Qwerty

Zmiany są dobre zawsze była rywalizacja miedzy zmianami kto zrobi więcej teraz przynajmniej jest spokój na produkcji nikt się z nikim nie ściga może mniej się zarobi ale spokojniejsza praca

Lucyfer

Jaka tu cisza . Wreszcie wszyscy zadowoleni :)

Lipa
@Lucyfer

A co tu pisać? Ciagle jeden wielki (usunięte przez administratora) i brak jakiejkolwiek organizacji. Zrobili sobie zmiany które wprowadziły jedynie zamieszanie. Nikt nic nie wie, zero przepływu informacji, jeden mówi tak a drugi inaczej. Norma w tym zakładzie chyba każdy się do tego przyzwyczaił to i wpisów nie ma

@Lipa

Bo chyba na tym to wszystko polega , albo się przyzwyczajamy do tego co jest . Albo się zgadzamy na wszelkie zmiany . A gdy komuś coś nie pasuje sam to zmienia :) czekam na ciekawe wpisy .Pozdro.

B,A
@Lucyfer

u siebie na gorze maja (usunięte przez administratora) to i na produkcji zrobili

Obw

I co milicjant pozostali kierownicy maja lepsze układy z bykiem, mówiłem żebyś uważał bo kadra na ciebie napier... ale szkoda bo jako jedyny był za ludźmi i dotrzymywał słowa

@Obw

Cofamy się do czasów rzadkowskiej, cicho cicho dobrze będzie nikt nie widzi nikt nie słyszy aż się w końcu ktoś (usunięte przez administratora) Byczek chce dopracować spokojnie emerytury bo wie ze nie znajdzie drugiej takiej roboty wiec nie potrzebny mu taki milicjant żeby mu błędy wytykał a ten typ ma do tego dar i pamięć Bysiu proponuje usunąć go z zakładu za dużo wie i teraz może donosić pukafce.

Informator
@He he

Uwaga Hormon zaczyna kampanie nienawiści wobec pracowników i liderów ze zm C łysemu już odpuścił ale chodzi i zbiera informacje na wasz temat

Tomi
@Informator

Kierownik pyta o pracowników i liderów - "zaczyna kampanie nienawiści" Kierownik nie pyta o pracowników i liderów - "olewa ludzi z innych zmian". :D :)

Głupi jesteś
@Tomi

Mówił do swojej ulubionej liderki ze zrobi z nimi porządek. Ha ha, tak naprawdę to zmiana się cieszy ze będziemy go widywać raz lub 2 tygodnie w miesiącu trochę psychicznie odpoczniemy, do wiosny i odchodzę wiec mi nie zależy poza tym nie pisze kłamstw żeby sie czegoś obawiać na koniec napisze podziękowanie do prezesa przytaczając hermona słynne odzywki i jak traktuje ludzi. Pozdro covidowcy

Pffffppp
@Głupi jesteś

Porządek to niech zrobi u siebie na strychu!! najlepsze jest to ze z jego ust czasami pada słowo współpraca tylko ze tyle ile krwi nam napsuł to może sobie współpracować ale z kolegami za płotem po sąsiedzku bo każdy wie jak się kończy z nim współpraca. Była szansa odsunąć go od stanowiska to jakimś sposobem się uchował i dalej będzie mataczył i kręcił na samom myśl mam mdłości.

Wiesław wszywka
@Obw

Z tego co się słyszy to rogal ze swojej zmiany stworzył grupę mokotowska która kontrolowała słabsze grupy a i b, zarząd Pruszkowa podjął decyzje o jej rozbiciu ze względu na ich rosnąca moc.

BYKU

Panowie ile można tak na starcie zarobić przy 8 h pracy jako spawacz ?

Uczę się

Jak zawsze wszystko wygląda pięknie, ale tylko w teorii. A w praktyce... (usunięte przez administratora)W tym czasie nie miałem ani jednego szkolenia wewnętrznego, nikt nie wytyczył mi ścieżki rozwoju. A usprawnienie procesu komunikacji wewnętrznej... jest jeszcze gorzej niż było. Jeśli to miało być ogłoszenie o pracę w Stalgaście, to umieściliście je na najgorszej z możliwych stron. Ktoś, kto się naczyta tutaj tego szlamu, jadu i hejtu na pewno zechce pracować w Stalgast.

Du

Minimum socjalne plus 20%premi to Max na takim etacie .kto taki lansuje takiego (usunięte przez administratora) Proponuję jeszcze kapelana zakładowego i trzech kapelanów zmianowych z uposażeniem według portali branżowych między 8a10 k netto.Tworżąc HR zmianie firma ruszy z kopyta. (usunięte przez administratora)

Ktoś

Merytoryczne korzyści z "funkcjonowania" w tej firmie działu HR wynoszą zero absolutne.(usunięte przez administratora)Szanowny Zarządzie, może po kilku latach tej szopki czas na wnioski, że jest to pierwsze stanowisko, z którego można zrezygnować nie tylko w czasie kryzysu ale i na stałe. Nie będzie HR, będą normalne kadry, służące temu, do czego zawsze były powołane. Zaoszczędzony na bzdury czas i pieniądze mogą posłużyć zdecydowanie lepszym celom. Siła Masa Stalgast

@Ktoś

Jak tam ? Są zatrudnienia

Tak

Obiektywny

Moja propozycja... Stalgast kończy się wraz z bramą wyjazdową...Skoro gość robi ci pod górę załatw sprawę jak facet... Nic nie sugeruję... Ale patrząc na te wypociny widzę ludzi z mojej starej firmy gdzie typ szczekał na starszych ludzi niemiłosiernie... No i.... Przeżył mała 3 wojnę światową... takie małe bombardowanie po wszystkim nawet Ukraińcom zaczoł mówić... Dzień dobry... Pamiętaj kolego na ile sobie pozwolisz na początku pracy na tyle będą cię traktować podejrzewam że od początku wolałeś się nie odzywać niż w gębę powiedzieć weź wyp...laj a po wszystkim szacun dla ciebie tylko wtedy kiedy ja go dostanę...

He he

Tak ci się wydaje ze stalgas kończy się za brama i możesz robić co chcesz, są osoby którym Pukafka nie odmówi (większość wie z jakich przyczyn)

Obiektywny

Panie i Panowie oto i on bohater własnego domu wrucił po robocie przyjął 4pak z Lidla setunię i załączył się tryb bohater... Żal mi ciebie alfonsie własnego losu he he... W robocie ciotka w stringach... Teraz już bez pampersy potrzebne z każdym przejściem Hermana emocje emanują w dół he he...Typowy przykład fajansu życiowego

Hahahah

Widać po zasobie słownictwa, iż osoba przedstawiająca swoją opinie ma problem z trzymaniem nerwów ale jak to sie mówi kozak w necie p**da w świecie. Wstyd patrzeć jak mężczyzna piszę takie rzeczy w internecie bo wypowiedzenie opini w rzeczywistości go przerasta. Haha nie wiecie jak łatwo sprawdzić od kogo płyną dane opinie. W internecie nikt nie jest anonimowy ale widać edukacja w tym poziomie wygasła :) Pozdrawiam

Sniadry

Powinny zwolnic ich a nie trzymac nie dlugo tamten to po schodach nie wejdzie na gore haha

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.