Opinie o stalgast.pl - Stalgast sp. z o.o. w Radom

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Stalgast sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Stalgast sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Stalgast sp. z o.o. w Radom

Cienki

Ciekawe czy prezesi będą się chwalić ile to dzięki pracownikom zarobili i jak to obronna ręką przeszliśmy przez koronę. Mam pytanie biuro miało zabrania część wynagrodzenia na 6 miesięcy A produkcja na 3 lata dobrze to rozumiem ? szukacie sprawiedliwości to biuro również powinno mieć ciecia A chodzą i odliczaja że im zostało tylko 3 miechy. Mówiąc o sprawiedliwości odnoszę się do dyr. To za mniejsza płacą powinna iść mniejsza praca lub zmniejszenie ilości godzin. Teraz niema mowy o sprawiedliwości bo przerabiamy więcej sztuk niż w zeszłym roku. Dziekuje za uwage

hamil
@Cienki

wlasnie. z tego co sie orientuje to produkcja idzie wieksza niz normalnie. a jak biurowcom tak zle sie pierdzi w fotele za biurkiem w klimatyzacji to niech ida sie przejsc po hali pare minut to zobacza jak maja ludzie z produkcji. a nie mowie juz i (usunięte przez administratora) jak oni

Ech

Ale tu (usunięte przez administratora) wypisujecie, ale w sumie nie tylko tu bo poczytać goworka na innych firmach to można stwierdzić że to standard. Tak już po prostu jest zrobiony ten świat.

Eheheh
@Ech

Jak nie pasuje to zawsze możesz podążyć za tymi co już odeszli:)

Witam. Ciekawe ile jeszcze zakład ludzi będzie się pozbywal.w końcu nie będzie miał kto robic szkoda że tylko szarakow sie pozbywają A na krzeselkach siedza i nić nie robia

Nic

Jak nic nie robią na stołkach... trzymają się mocno dwoma rękoma i grzeją .

Nic nie robim

Widocznie pozbyli się tych których mieli się pozbyc:)

@Nic nie robim

Tam nie jeden jeszcze jest do pozbycia bo nic nie robi.

@Nic nie robim

A teraz ty super pracowniku rób za marną podstawę bez premii i dalej wskazuje ludzi do zwolnienia ????????

Nieznany

Ta wyplata majowa to nie za ciekawa byla duzo ucieli ...

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w Stalgast sp. z o.o. na stanowisko Analityk Sprzedaży? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,

Trochę jak w Korei Północnej. Reżim taki sam, zarobki dużo gorsze.

Konon

Siemka ludziska widzę że się dzieje, spokojnie! przetrwaliscie rzadkowska to i przetrwacie koronawirusa. PS. Szefo produkcji nadal chodzi w zapierdzianych gaciach ?

Ha ha
@Konon

Już nie, ale słyszałem że w gablocie przy wejściu do fabryki mają wisieć :)))) takie trofeum

Ciekawy

Wiadomo coś jakie kroki dalej planuje zarząd będą zwalniać ludzi czy jakoś to przetrwają??

German
@Ciekawy

Sami chyba nie wiedzą co dalej, jakby powiedzieli że będą zwalniać to ludzie by sami odchodzili narazie nie przedłużają umów.

@German

?? To prawda?

@Nowy

I co nie mówiłem?

Tytus

Spokojnie miesiąc wypowiedzenia więc jeszcze rzucisz parę razy okiem:)

Przeznaczenie ;)

Maskotka i tak nie pasowała wizualnie i nie tylko do pozostałej części towarzystwa, młoda ładna, wykształcona zakładam że wiertarka nie jest szczytem jej ambicji. Kto wie a może zrobili jej przysługę?

@Przeznaczenie ;)

Haha dobre ????

Hesus

Dużo ludzi zwolnili?

No widzę że firma z kartonu zwalnia już pracowników, ale tylko tych bez znajomości .

Tytus

Chyba nie każdemu te znajomości pomogły jak widac

@Tytus

Za to innym bardzo pomogły nawet koniec umowy nie przeszkadza bo mozna dostać nowa .Wystarczy mieć zięcia kierownika ????????????????

Riki

Słyszał ktoś co z osobami z urządzeń bo jak narazie roboty nie mamy?

marcin

Cześć, jak wyglądają zarobki dla konstruktorów?

Równe traktowanie

Jak to jest że pracownicy którzy mają w domu osoby pracujące w służbie zdrowia są pozbawione możliwości wypracowania jakiejkolwiek premii a dyrektorek zakładu może pracować pomimo że ma domownika ze służby zdrowia. No chyba że jest nadczlowiekiem i nie zaraża i gdzie tu sprawiedliwość i równe traktowanie, jak to się mówi ryba psuje się od głowy.

qwadrat

ciekawe, co firma ktora "przerobila" 100mln zł da na swieta swoim pracownikom - dzieki ktorym (jak sadzi zarzad) to osiagneli

Nic
@qwadrat

Z tego co się orientuję to każdy dostanie po kilo niczego

Kubeczki
@Nic

Może kubeczki im zostały.

bon dzon
@Kubeczki

byly kubeczki haha ale chyba w styczniu nie pamietam

Nieznany

Ciekawe czy tym osoba co sie konczy umowa czy przedłuża ??

@Nieznany

Z całą pewnością

NNNN

Słyszałem że sa jakieś zwolnienia to prawda?

Mateusz

Stalgast z dnia na dzień wysłał maila, że wszystkim obcina 40% wynagrodzenia + premię (większość żyje z premii kwartalnej, specjalnie nie dają podwyżek tylko premie, aby nikt przypadkiem nie poszedł na L4 bo od razu tną premię). W efekcie ludzie stracili ok 60% wynagrodzenia na pół roku bez żadnego zwrotu, ale za to mają jeszcze więcej pracować zdalnie. Nie obchodzi ich, że ludzie mają dzieci do wyżywienia czy kredyty do spłacenia, ale za to martwią się o swoją "rodzinną" firmę. Co najlepsze, kto ma dzieci kazali iść na zasiłek dla dzieci(usunięte przez administratora)

German
@Mateusz

Panie MQ ciekawe jak zaczną wychodzić tzw "Tasmy Prawdy"

Gn

Jak to co, zaczyna się... ratuj się kto może.

Hi hi
@Mateusz

Po co te wszystkie szkolenia jak sam MQ nie potrafi przestrzegać tego co sam zleca co więcej potrafi się wydzierac jak się robi zgodnie z zasadami szkolenia. Szkolenia są tylko na papierze a w rzeczywistości trzeba sobie radzić. Taki typ

Ula

Byłam na rozmowie o pracę i rozmawiałam z HR menadzerem jestem zachwycona jej postawa. Jednakże pracy nie dostałam ale i tak jest super

Czy każą lub sugerują wam chodzi mi o dyrekcję żebyście chodzili na zwolnienia lekarskie?

Zostaw merytoryczną opinię o Stalgast sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Stalgast sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Stalgast sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 138.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Stalgast sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 130, z czego 30 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 50 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Stalgast sp. z o.o.