Opinie o Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA" w Kołobrzeg

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA". Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA" na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sklepy rybne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA" w Kołobrzeg

Czy zdarzają się nadgodziny w Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"?

Tomasz

Zamiast traktować forum jak magiel byłoby lepiej gdybyście napisali jak się tu pracuje?

Abc Nowy wpis
@Tomasz

Źle

Zbigniew Nowy wpis

Zastanawiam się czy firma normalnie pracuje bo zupełnie zapomnieliście o tym wątku. Warto składać cv?

Ktoś, pracownik Nowy wpis
@Zbigniew

Nie, nie, nie no chyba, że brakuje Ci wrażeń wynikających ze współpracy z psychop.... p. Dyrektor

Kuki

Czy ktoś pracował w tym roku, coś się zmieniło?

Kierownik Produkcji

Ogłoszenie w internecie - moja odpowiedź na zgłoszenie - rozmowa z właścicielami zakładu.

Przebieg pracy zawodowej - dlaczego tu czy tam pracowałem i dlaczego odszedłem? Znajomość branży rybnej - rodzaje ryb i sposób obróbki surowca rybnego przeznaczonego do marynowania, proces marynowania, stężenia garbadu. Znajomość systemu HACCP - czy spotkałem się z systemem, czy umiem go czytać, czy umiem go prowadzić itp. Zarządzanie ludźmi - jakie relacje tworzę z załogą, co zrobię w przypadku takich czy innych sytuacji? Po oprowadzeniu i pokazaniu zakładu przez właściciela - pytanie czy dam radę? Odpowiedź: dam radę, lecz jak poznałem Panią Dyrektor to po miesiącu zmieniłem zdanie i odszedłem z własnej inicjatywy. Nie mój typ przełożonego.

@smerfetka czemu tak krótko? Jaki był główny problem ?

Smerfetka

Pracowałam w Alcie jako brygadzista kontroler, przez 2 tygodnie. Tyle czasu dałam radę z Panią Dyrektor..... Ogólnie mnóstwo stresu i chaosu.

Magda

@aaa jeśli jesteś pracownikiem, wypowiedz się na temat zarobków i atmosfery w pracy

@Magda

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) zakładzie produkcyjnym. Atmosfera stresująca, w szczególności, kiedy na produkcję wchodzi " p dyrektor" najmądrzejszy człowiek na kuli ziemskiej ???? ( za taka się uważa). Swoje błędy przypisuje każdemu, bo przecież ona się nie myli ????????????. Pracownicy zastraszenia. NIE POLECAM !!!!

jegomość

@Aaa Czy dowiemy się coś więcej to tej opinii? Chyba, że to konkurencja zainspirowała.

Aaa
@jegomość

Pracownik, który w 100 % popiera negatywne komentarze.

Aaa

Najgorszemu wrogowi nie życzę tutaj pracować !!!

Oceniacz

Słyszałem, że to dobra firma,

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Najgorsza firma z jaką miałam do czynienia !!!!

Szukam pracy , słyszałam sporo dobrego o nich. szkoda, że tak dawno nikt nie pisał.

Wiki
@Karolina

Dobra firma. Szef najlepszy.

Maja
@Karolina

Ja tez mam dobre zdanie o szefie. Wyplaty w terminie. Na produkcji zgrzyty jak wszedzie.

jaa
@Maja

I dodałyście dwa popierające się wpisy w odstępie 2 minut? :)

Zuzanna

A na jakie warunki zatrudnienia mogą obecnie liczyć pracownicy firmy?

gosc

Najgorsza firma jaka mozna sobie wyobrazic. Szef udaje , ze nic nie widzi, nie slyszy i niczego nie wie. Jest jak kukielka w lapach nie powiem Pani bo tu ten przydomek pasuje do kobiety z klasa i wyksztalceniem. Ale kobiety Dyrektor , ktora szczerze nie ma nawet pelnego wyksztalcenia by miec to stanowisko. Zarzadza firma jakby nalezala wylacznie do niej do czego doprowadza to do konfliktow, ludzi tam pracujących zas do depresji, a firme ciagnie na dno. Niestety pracownicy sa oszukiwani na kazdym kroku z wyplatami. Biuro , czy tez kierownicy-brygadzisci wiecznie obciazani zlymi decyzjami Dyrektorki, ktora za każdym razem gdy jest coś nie tak umywa rece i udaje niezastapiona straszac i wmawiajac pracownikom sytuacje ktorych nie bylo tylko po to by sie wybielic, a z nich zrobic idiotow. Krzyki, wyzwiska, i walenie przedmiotami badz rzucanie dokumentami przez zarządzającą to norma. Plotki są również na początku dziennym. A to co sie dzieje za drzwiami produkcji przechodzi ludzkie pojecie. SZCZERZE NIE POLECAM TEJ FIRMY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

As

Przecież za atmosferę w firmie raczej odpowiadają pracownicy a szef?

zatrudniony

ogólnie w ALCIE często pracownicy sie zmieniają a problemem jest chyba atmosfera i podejście do pracowników ze strony P,Dyrektor,która pracownika ma za nic,za kogoś gorszego.Właściciel super człowiek tylko jak w firmie będzie rządzić Blondyna -P.Dyrektor, przez którą nikt nie bedzie chciał tu pracować- to co właściciel ma do powiedzenia.Jedna osoba czy większość pracowników.......

Byłoby fajnie gdyby właściciel przejrzał na oczy zmienił Panią Dyrektor , która stwarza nieprzyjemną,niemiła atmosferę- dlatego nikt nie chce tam pracować albo tez jest tak duża rotacja pracowników.

Olek

ile zarabia brygadzista , kierownik ?

gość

jest dużo ofert pracy w alta... powie ktoś co nieco czy się pozmieniało ??? jak Pani dyrektor, atmosfera, ludzie i praca?? konkretnie chodzi o pracę dla brygadzisty. Pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA" - Kołobrzeg

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"?

Kandydaci do pracy w Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA" napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Przetwórstwo Art.Spożywczych "ALTA"
2.7/5 Na podstawie 14 ocen.
  • ul. Jasna 19
    78-100 Kołobrzeg