MINIMAX Polska

Łomianki

Opinie o MINIMAX Polska

Super pracownik 2015-03-30 22:28:07
Minimax Polska z siedziba w Łomiankach branża: Instalacje PPOŻ

Nie polecam. Praca na terenie całego kraju (dotyczy serwisu). Wynagrodzenie slabe w stosunku do zakresu ( głownie hydraulika 90 % ) i czasu pracy. Nie platne nadgodziny. Brak organizacji ( ukladnie grafikow itp.) Praca w zespolach dwuosobowych (jeden cos umnie drugi to przylepa - podaj przynies pozamiataj ). Jeden samaochod wiec trzeba jezdzic i odwozic kolege z zespolu- bezwzgledu na to czy mieszka 5 czy 50 km. Brak szkoleń. Niezadko dojazd do pracy PKP lub PKS ( 300 -500 km.) z bagazem i odzieza roboczą.
Waldek 2015-05-24 18:05:57
Potwierdzam to co napisał poprzednik, będą pomiatać po całej Polsce, nie placą nadgodzin, kierowników więcej niż serwisantów, nie mówią prawdy do końca, gdzie będziesz pracował, jednym słowem ściemniają, na każdym kroku ściemiają ( jeden mówi to , inny co innego )...nie chce mi się więcej pisać bo wymiotować się chce myśląc na tej firmę..ODRADZAM
Michal 2015-12-01 16:01:44
Jest źle, bardzo źle -to co nspisali poprzednicy to prawda.
ib 2016-04-22 20:48:43
to normalne, najzwyklejsze wręcz biuro handlowe. Nie mam pojęcia czego się po nich spodziewasz @obi. Na pewno można liczyć na umowę, ale to jedyny pewnik który tutaj znam. Chętnie poczytam aktualnych opinii
Zostaw swoją opinię o MINIMAX Polska - Łomianki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MINIMAX Polska