Opinie o Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy sprzątające

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek w Bytom

Bywalec

Tutaj chyba wypowiadają się ludzie którzy by chcieli z teczką (usunięte przez administratora) i nic nie robić tylko na (usunięte przez administratora) siedzieć i pieniądze z nieba, otóż ta praca jest dla ludzi którzy doceniają pracę , i chcą pracować fizycznie i mają z tego satysfakcję że coś zrobili...z umowami rożnie bywa , ale trzeba z siebie dawać w kazdej pracy 100% może wtedy za jakiś czas awans sam przyjdzie? Nie narzekałem jak tam pracowałem wypłata na czas , towarzystwo fajne (takie normalne swojskie ) Nie jakieś snoby co boją się wszystkiego , zawsze mozma liczyc na pomoc od pracowników lub dyzpozytorów. Tyle zabierac dupcie w troki i do pracy nauczyć się pracować !

Znawca tematu
@Bywalec

Ten właściciel jest ewidentne wybitny, wyróżniający się w Bytomiu i okolicach i inny niż wszyscy. Wszechwiedzący komentator na wszystkich forach internetowych a w szczególności na Fb. Jest znawcą wszystkich tematów . Głównym komentatorem Bytomia. Najlepiej ze wszystkich zarządzałby Miastem i wszystkimi jego jednostkami. Jest tak świetny, że również zna się najlepiej na zarządzaniu drogami, mieszkaniami, urzędnikami. Jest po prostu geniuszem. Przy okazji jest też najlepszym w mieście politykiem. A tak naprawdę kim jest Pan Jacek W.? Wystarczy poczytać komentarze. Po tym co widać nie za dobrze radzi sobie ze swoją firmą i formą bo z całą pewnością za dużo czasu spędza na Fb. Co do firmy to jego zaniedbania doprowadziły juz do tego, że w ostatnim czasie między innymi Bytomska Spółdzielnia Mieszkaniowa wypowiedziała firmie pana Jacka W. wszystkie umowy i wybrała na jego miejsce nowego wykonawcę. Jeśli będzie tak dalej pewnie Bsm nie jest ostatnim zleceniodawcą, który rozwiąże umowy z p. Jackiem W. Co do formy p. Jacek W. nie za dobrze radzi sobie również w tej kwestii, ale to juz temat dla znawców. Tak więc czy naprawdę jest taki świetny, doskonały i bezbłędny wątpię.

Pokrzywdzeni przez JW

Jestem byłym pracownikiem Zakładów Konserwacji Zieleni Jacek Wieczorek. Pracowałem częściowo "na czarno" w tej firmie, wszystkie osoby, które chciałby coś z tym zrobić zapraszam do kontaktu: pokrzywdzeni.wieczorek@protonmail.com, gwarantuję anonimowość.

Syb
@Pokrzywdzeni przez JW

Chciałam zapytać bo jestem ochotniczką jako dozorca szczerze jak się pracuje w tej firmie?

Na stronie czytam „ Zatrudnimy kierowców kat. C z aktualnym prawem jazdy z kodem 95.” Byłbym zainteresowany ale trochę mało informacji, właściwie to nic o warunkach. A tu mocno krytyczne komentarze i nie wie człowiek, czego się ma spodziewać. Jak liczona stawka jest w ogóle?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Iza
@Bywalec

Piszesz, że z umowami różnie bywa, czyli jak różnie? Dla wielu osób umowa to podstawa więc jakie komplikacje stanowi umowa w Konserwacji Terenów Zielnych Jacek Wieczorek? Czy można dostosować rodzaj umowy do własnych potrzeb?

@Iza

Umowa jest śmieciowa nie ma wyboru, chyba ze po latach gdy się na nią zasłuży ale szczerze mówiąc lepiej robić ze zgraną ekipą i z humorem na zleceniu niż wkurzać się z szefunciami na umowie o pracę. Chyba że ktoś lubi się podlizywać całe życie i być na posyłki władców..

Iza
@Bywalec

Tu masz słuszność - zgrana ekipa to dobra atmosfera w pracy. Piszesz, że jest możliwość podpisania tu umowy o pracę, ale jedynie w przypadku długoterminowej współpracy z Konserwacją Terenów Zielonych i w momencie, gdy się na nią zasłuży. Jak konkretnie można sobie zasłużyć na taką umowę? Czy rzeczywiście każdy z pracowników ma problemy z podpisaniem tutaj umowy o pracę? Może dla osób, dla których jest to ważna kwestia, idzie się o to jakoś dogadać?

@Bywalec

CO za bzdury???? NIe ma tak !!!!

@Ania

no to jak jest ????

Bolo
@Bywalec

Akurat pracowalem kilkanaście lat temu w tej firmie i z ręką na sercu tacy pracodawcy powinni być zmiecieni z powierzchni ziemi. Jezeli mowimy o jakichkolwiek standardach to kiedys niebylo ich tam wcale i w 100% wierze komentujacym. Jezeli mowisz ze ktos by chcial z teczką siedzieć i za darmo kase brać to juz wiem kim jestes i jak bardzo ograniczony jesteś ponieważ tam panowaly takie warunki; mialem prawo jazdy kat c , srednie wykształcenie, bylem naprawdę bardzo pracowity i chetny rozwoju a otrzymalem za ciężką prace stawke najniższej krajowej, prace na czarno. Firmą zarzadzali ludzie ktorzy powinni na tasmie smieci segregowac w pojedynczych stanowiskach pracy

@Bolo

można podpytać z jakiego okresu jest ta Twoja opina? Szukają na stronie właśnie kierowcy ale faktycznie bez większej liczby informacji odnośnie oferty. Oni w ogóle mają jakieś inne stanowiska do obsadzenia gdzie byłaby już opcja na normalne uop? Ciekawa jestem czy z czasem to się zmienia

Znawca tematu Nowy wpis
@Bywalec

Patrzac po stronie www to szukają kierowców kat. C z aktualnym prawem jazdy z kodem 95. I co, taki kierowca też pracuje na śmieciowych umowach? A jakieś ubezpieczenie mimo wszystko ma na wypadek wypadku?

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Pokrzywdzeni przez JW

Jola
@Pokrzywdzeni przez JW

Proszę podać nr tel bo ja jestem jedną z tych co nie odpuszcza tym którzy potraktowali mnie jak zero a wygrała osoba która daje (usunięte przez administratora) i się puszcza

Syb

Mieszkaniec

Mam pytanko do pracowników Firmy Pana Jacka Wieczorka . Jak bardzo każą wam sprzątać terenu zielone Kto wam kazał nie wyciągać worków że koszy a tylko je ugniatać i wkładać nowe . Dlaczego nie sprzątanie w koszach (usunięte przez administratora) które są poza workiem ?? Jest to wasza inicjatywa czy nakaz z góry :-) pozdrawiam

NowaRe

Samochody w większości były w stanie tragicznym wręcz nie powinny wyjeżdżać z firmy, ponieważ to narażenie bezpieczeństwa pracowników. Praca przez cały tydzień po 8 godzin + czasami nadgodziny "trzeba zrobić rejon bo sprawdzają " polecam stanąć z alkomatem przy wyjeździe z bazy( gwarantowane wrażenia).

@NowaRe

Ciekawa jestem z jakiego okresu to opis, bo piszesz, że te samochody "były", a nie że są w złym stanie. To budzi chyba nadzieję?

NowaRe
@Karolina

Wątpię, że w tej firmie jest jakakolwiek nadzieja..

@NowaRe

Oj sceptycznie widzę sceptycznie... Chociaż teraz jak tak głębiej o tym myślę to bardzo niebezpiecznie brzmi, bo zły stan pojazdów + potencjalny alkohol? Były tu jakieś wypadki w ostatnim czasie może?

Były

Sprawne pojazdy-brak. Odzież robocza- brak. Godziwe wynagrodzenie-brak. Szacunek do pracownika-brak. Logiczne zarządzanie-brak. Umowa o pracę-brak. Stałe zmiany/dniówki-brak. Zaplecze socjalne-brak. Jeśli lubisz być traktowany jak zero i goniony jak pies,a przy wypłacie dowiedzieć się,że jesteś nikim to jest to FIRMA DLA CIEBIE!

Ed
@Były

Zgadzam się w 100%. Szkoda nerwów i czasu.

@Były

Dla tej firmy nie ma już nadziei. Tyle lat i nic się nie zmienia. Rzeczywistość jak w latach 90-tych. Przede wszystkim brak szacunku dla ludzi! W dzisiejszych czasach tak pracowników się już nie traktuje.

Kazimierz
@Były

Piszesz że samochody są niesprawne. Czyli psują się podczas jazdy?

@Kazimierz

One z bazy wyjeżdżają niesprawne(większość)a Ty się módl,żeby nie zrobic komus krzywdy/szkody i cało wrócić na bazę.

Nnn

Dokładnie

@Były

co sie dzieje w sytuacji jak ten niesprawny sprzet stanie w trasie ? jak wyglada dalsza procedura ? czy pracownik dostaje wtedy dniowke ?

Piotruś

Mi tam wszystko pasuje mam super brygadzistkę i wiadomo nikt za darmo nikomu nie da..a pracuję na Zabrzu... I ludzie są oki

LL
@Piotruś

A ktp ta super brygadzistka/? S?

Lala
@Piotruś

A kto jest ta brygadzistka ?

Marco

Właściciel to kawał chama i buca do potęgi, nie polecam

@Marco

To sama prawda.najgorsze jest to,że on jest z tego dumny i sprawia mu to radość.

Agnieszka
@Były

Chyba żartujesz... Jak niby okazuje radość ze złego traktowania ludzi? Nie umiem sobie tego wyobrazić... Nie no, nie może być aż tak źle.

Szukają kierowców ciekawe jakich ??na rozmowie obiecują 200 godzin w miesiącu po czym w rzeczywistości w tygodniu robi się 1 dzień za 110 zł . zapraszam tych w biurze za takie stawki wyżyć cały miesiąc . (usunięte przez administratora)

Dziewczyny jaki styl panuje w Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek?

An

Nie polecam pracowałam tak kiedyś.wlasciciel słoma z butów zero kultury osobistej żona Pani Jola też niski poziom.zatrudniaaj cie do działu marketingu i handlowego robisz dok do zamówień publicznych nikt cię nie szkoli a potem pretensje do wszystkich.obluda i fałsz z dala od takich ludzi

@An

Tylko lekkie sprostowanie. Jola to nie Jola tylko Genowefa. Co do reszty - pełna zgodność.

@atsm27

Bo wstydzi się swojego imienia.

Czy Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek organizuje staże dla studentów?

Szef lubi zwalniać uczciwie pracujących. Obiecuje umowę, po czym się wycofuje. Mimo, że człowiek się wykazał, włożył wysiłek w pracę. Mówi jedno, a robi drugie.

atsm27

Pracowałem u Wieczorka parę lat temu. Dla niego (Wieczorka) największym nieszczęściem i stratą w firmie byli zatrudniani przez niego pracownicy. To chyba dobitnie świadczy o tym, co ten facet reprezentuje. Dla mnie żenada i pato - przedsiębiorczość.

Janusz

Jeśli ktoś ma uwagi do firmy to trzeba zgłaszać na adres firmy a tu to chyba konkurencja zainspirowała?

@Janusz

Nie jestem konkurencją. Pracuję w zupełnie innej branży. Opinie każdy ma prawo wyrazić gdzie chce. Może Ci to nie pasować, ale po co piszesz głupoty?

Dziki dżon

(usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , (usunięte przez administratora) , nie polecam Każą robić nadgodziny potem szef każe wybierać na dni wolne, żadnego socjalu, Auta złomowiec , szef wszystkich ludzi uważa za (usunięte przez administratora) zima do (usunięte przez administratora) wchodzą żeby jeździć i odśnieżać po 13 h złomami , poczekalnią akcji zima to 15 m2 na których siedzi 20 os bez jakikolwiek warunków tylko tv i czajnik , Chcesz być (usunięte przez administratora) zatrudnij się Zarobki żenada kobieta w biedronce lepiej zarobi niż kierowca C.

Marunio

Byłem tam kierowcą kat. C przez tydzień i się zwolniłem. Auto jakim kazali mi jeździć to totalny złom. Z takich spektakularnych usterek to silnik którego nie można było zgasić przez cały dzień jazdy ponieważ była uszkodzona stacyjka. Kiper można było podnieść wajchą znajdującą się poza kabiną, ale jak byłeś załadowany to żeby pompa dawała radę to trzeba dodać gazu. Więc na wysypie gaz musiałem blokować kijem i z zewnątrz podnosić kiper. Paka tak zgnita że trawa się blokowała i nie chciała lecieć po podniesieniu kipra. Plandeka podarta na jakiś sznurkach. w zasadzie to nie była plandeka tylko jakaś (usunięte przez administratora) Szyb nie dało się uchylić a z nawiewu leciało gorące powietrze którego nie można było zmienić na zimne. Masakra. Usterki zgłaszane ale nikt z tym nic nie robił. I co najlepsze te auta mają przegląd wbity w dowód. Gruboooooo Dodatkowo chaos organizacyjny. Jeden dyspozytor każe Ci przyjść na 8.30 , a o 5.30 masz telefon od jego zmiennika czemu Cię nie ma w pracy. Porażka.

Leon
@Marunio

To jest praca bardziej dla ludzi mało ambitnych na umowie zleceniu (usunięte przez administratora)

Zyni

Tragedia! Pracownik jest niewolnikiem, ma sie stawić na wezwanie. Nie ważne czy pogrzeb czy ślub, masz być

Dla mnie praca w firmie to przyjemność i do tego całkiem niezłe zarobki ale wiadomo, że nie uda się wszystkich zadowolić.

Co jaki okres czasu w Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek można ubiegać się o podwyżkę?

Anon

Nigdy :)

Zostaw merytoryczną opinię o Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek - Bytom

• Jak się pracuje w Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek?

Zobacz opinie na temat firmy Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek?

Kandydaci do pracy w Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Konserwacja Terenow Zielonych Jacek Wieczorek
1.5/5 Na podstawie 59 ocen.
  • ul. Władysława Łokietka 4
    41-933 Bytom