Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim

Pruszcz Gdański

Opinie o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim

admin 2016-07-25 06:57:16
Czy twoim zdaniem Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim to dobry i godny polecenia pracodawca? Czekamy na twoją wypowiedź . Będzie ona bardzo pomocna dla osób szukających zatrudnienia w tej firmie.
Kasia 2016-12-02 10:01:45
Tragedia. Bylam w sprawie Dnia Dawcy Szpiku w Suchym Dębie, umówieni na godzinę. Ktoś w drzwiach załatwił nas w 30 sekund, brak czasu z jego strony, uważa że wszystko załatwił i pomógł, pewnie jeden plakat zawiesił chociaż od nas nie wziął. Ludzie to byl najgorszy człowiek jakiego spotkałam na mej drodze prosząc o chwilę rozmowy, nie byliśmy tam po pieniądze a prośbę naglosnienia. To nie był czlowiek, bo wchodząc do obory bydło się odezwie. Teraz wiem ze był to starosta Pruszcza Gdańskiego. Specjalnie starosta, i nie uzywam slowa Pan bo na to trzeba zasłużyć. A ten ktoś to........ Sskoda obrażać zwierząt bo mam do nich szacunek
Zostaw swoją opinię o Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim - Pruszcz Gdański
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starostwo Powiatowe w Pruszczu Gdańskim