Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j.

Strzelinko

Opinie o Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j.

Jan 2014-08-30 13:50
nie polecam,omijac jak najwiekszym lukiem,banda debili
JJ 2015-09-20 19:21
Radzę się zastanowić nad pracą w tym zakładzie.
Beata 2017-02-01 11:16
Nie polecam. Firma rodem z poprzedniej epoki, system zarządzania scentralizowany. Tylko prezes o wszystkim decyduje i jego humor. Można wylecieć z dnia na dzień zupełnie bez powodu, zero poszanowania pracownika. Nie jesteś człowiekiem tylko podludkiem. Szkoda czasu na takiego pracodawcę.
kandydatka 2017-02-28 22:32
można wiedziec dlaczego?
tom 2017-02-28 22:38
Poproszę o więcej informacji na temat pracy w tej firmie . Mam zamiar zatrudnić się tam.Kiedys pracowałem i nie było tragicznie.Jak jest teraz?
Adam 2017-03-20 10:18
Firma najlepsze lata ma za sobą. Przez wiele lat utrzymywała się dzięki eksportowi na wschód zaniedbując jednak rynek krajowy. Efektem jest brak własnej sieci sprzedaży w kraju i niska rozpoznawalność marki wśród klientów. Znikoma sprzedaż powoduje nieustanną frustrację pana Kazimierza, którą przelewa na pracowników niszcząc w ten sposób atmosferę pracy i doprowadzając do rozpadu zespół pracowniczy. Pietą achillesową firmy jest jej właściciel który pomimo ogromnej wiedzy obuwniczej nie posiada jednak kompetencji menadżerskich i jak się wydaje nie rozumie również trendów koniunkturalnych w gospodarce. Brak mu najzwyczajniej wiedzy ekonomicznej i marketingowej. Niestety uznaje się za wszystko-wiedzącego na dodatek najlepiej. Efektem są nieustanne awantury na żenującym. Nie polecam pracy w tej firmie.
Zostaw swoją opinię o Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j. - Strzelinko
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słupska Fabryka Obuwia"NORD" Meka Sztrajbel Sp.j.