Zakłady Mięsne Herman

Kielnarowa

Opinie o Zakłady Mięsne Herman

anonim 2009-04-27 16:14:18
Słowa kojarzące się z Zakłady Mięsne "Herman" sp z oo (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w Zakłady Mięsne "Herman" sp z oo:
Najbardziej nie podobało mi się w Zakłady Mięsne "Herman" sp z oo:
jaaa 2013-06-27 21:15:39
odezwij sie kto pracuje w tej firmie
benef 2014-03-20 13:38:13
Nie zapłacili mi wynagrodzenia za dwa miesiące oraz odprawy.
benef 2014-03-24 09:55:41
Prawnym spadkobiercą Zakładów Mięsnych Herman sp. z o.o. jest firma Hermaanova sp. z o.o. w Rzeszowie (usunięte przez administratora)
anonim 2014-05-29 00:12:27
i nie zaplaca ci zadbaja juz o to panstwo szczepaniak i iris-scieranka, popatrz ile spolek juz uwalili
SS 2014-06-05 17:55:54
Ja mieszkam w bloku w którym ci "państwo" mają firmę na sikorskiego. Większych chamów nie widziałem
POLAK 2014-06-09 19:23:01
KIEDY PAŃSTWO RACZYCIE WYPŁACIĆ ZALEGŁE POBORY ORAZ ODPRAWY.
UPADŁOŚC ZOSTAŁA OGŁOSZONA A PIENIĘDZY JAK NIE BYŁO TAK NIE MA .
A PREZES ŻYJE SOBIE W LUKSUSIE I MA WSZYSTKICH W DUP......
butcher 2014-08-13 20:20:50
witam pracowałem tak od samego początku przez pare lat było super z Ryśkiem Maciną z Alą Płoskoń i co się stało
aga 2015-01-15 16:10:02
Na początku 2014 r. firma praktycznie zaprzestała produkcji. O skali problemów świadczy fakt, że pracownicy w Hermanie nie dostawali pensji, a inspektorzy Państwowej Inspekcji Pracy wykazywali na liczne nieprawidłowości. Dla byłej załogi jedyną dobrą wiadomością jest to, że udało się wypłacić zaległości płacowe z Funduszu Gwarantowanych Świadczeń Pracowniczych.
ulka90 2015-03-17 16:35:50
a wiadomo czy ta firma ruszy bądź już ruszyła znowu naprzód z produkcją i zatrudnieniem? bo aktualnie bardzo pilnie szzukam zatrudnienia w właśnie w takim mięsnym temacie. a możecie napisać nieco konkretniej na jakie nieprawidłowości wskazywała Państwowa Inspekcja pracy u nich i czy rzeczywiście nie płacono pracownikom?
bianka 2015-03-31 21:31:12
w sumie to jakaś plaga jest ostatnio wśród polskich firm że mają podobne problemy, pozostaje jednak mieć nadzieję że Zakłady Mięsne Herman uda się jakoś wstac z kolan i ruszyć dzielnie naprzód bo tutaj w okolicy to jednak mieli dobrą opinię jako pracodawca no i przede wszystkim byli ważnym źródłem pracy w okolicy trzeba przyznać
Siebie 2016-05-14 18:14:08
Jesli jesteście masarzami to polecam Wam pracę w ten sposób, tutaj, bo naprawdę jak na taką prace, to jest całkiem sympatycznie, no i są fajne paczki na święta, więc polecam generalnie próbować się tu
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Herman - Kielnarowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Herman