ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Zakład Prusice

Wszemirów

Opinie o ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Zakład Prusice

ja 2014-05-10 07:15
nie polecam nikomu pracy w tej jebanej firmie. dyrektor zamiast zająć sie produkcją to sprawdza profile facebookowe swoich pracowników !!!! a osoba najważniejsza na całym zakładzie niejaki bolek to idiota do potęgi n-tej !! zwalniają ludzi z dolnego śląska a przyjmują tylko pyrusów (wielkopolska) bo wg bolka oni są wydajniejsi a w rzeczywistości nic nie robią tylko włażą mu w dupę (mam na myśli dział perfect)i donosza na wszystkich !!!
Robertos 2016-09-09 17:06
Hmmmm.....Każdy włazi swojemu przełożonemu w dupę, w każdej firmie, tak było jest i będzie, bo człowiek jest z natury egocentryczny i patrzy tylko na swój interes - zrobię komuś przysługę, wyjdę na tym lepiej. Powiem tak - pracowałem w 3 różnych firmach i muszę powiedzieć z pola neutralnego, że firma jest na prawdę na poziomie. Płacą na czas, wynagrodzenie nie jest oszukane, tyle ile zarobiłeś tyle dostałeś, nie jak w większości reszta pod stołem. Ja nie jestem z wielkopolski i nie jest tak że zwalniają ludzi z ego rejonu a biorą z WLKP. (bullshit). Jeżeli ktoś jest ogarnięty chce pracować, nie koniecznie włażąc nikomu w dupę to zarobi dobre pieniądze w dzisiejszych czasach. Kolega wyżej chyba został zwolniony, albo za picie, albo za coś grubszego. Ja mogę polecić firmę, wystarczy tylko chcieć pracować i wykonywać swoje obowiązki, a wszystko jest dobrze. Zjebana firma ? dlaczego? płacą normalnie, urlopy dają normalnie, pracujesz 8 godzin, czasem trzeba zostać ale za to jest płacone, więc nie rozumiem kompletnie takiej wypowiedzi, a niejaki bolek, to nie idiota, tylko ogarnięty gość, bez niego tak by to wszystko nie funkcjonowało, chyba musiałeś dać plamy i to konkretnie, że piszesz takie brednie.
Jedyny pracowadca odkąd pracuje, który płaci uczciwie i cała struktura jest jak należy, chodzi mi o zarząd, kierowników, i resztę, wszędzie są drobne usterki w każdej firmie, jednak patrząc na ZPB przez pryzmat innych, nie można powiedzieć, że jest źle

Pozdrawiam Cichy terminator
ON 2016-09-13 21:04
Taką opinię o zakładzie ma właśnie ten co w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] BOLKA wchodzi. Osiem godzin plus cztery lub więcej nawet w sobotę . Ale spoko już jest kilku towarzyszy z Ukrainy zastąpią wszystkich polaczków
Stary pracownik 2017-02-07 16:26
Nikomu nie polecam pracy w tym zakładzie, chyba, że ktoś ma ochotę dostać nerwicy, wszechobecny burdel, dyrektorzy i kierownicy zamiast zajmować się poprawą jakości pracy to szukają haków na pracowników, byleby tylko był pretekst na obcięcie premii, zero współpracy między poszczególnymi działami, zamiast tego wzajemne obwinianie się o wszystko, żeby tylko zwalić winę na kogoś innego, takie praktyki to codzienność, wieczne obietnice lepszych zarobków, z których od lat nic nie wynika. W kilku słowach większość pracowników stąd ucieka po góra 2 miesiącach, a Ci którzy zostają są w trakcie poszukwania nowej pracy.
ja 2017-05-10 22:19
Kolejna magiczna data 10 dzień miesiąca a na koncie tradycyjnie brak wpływów za miesiąc potów w zpb KACZMAREK . Ciekawe jak długo jeszcze takie opóznienia , w końcu będzie musiała pojawić się inspekcja pracy. Zastanówcie się dobrze dwa razy nad ofertą pracy w tym zakladzie.
Zostaw swoją opinię o ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Zakład Prusice - Wszemirów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ZPB Kaczmarek Sp. z o.o. Zakład Prusice