Opinie o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej w Katowice

kompot

Stanie pod płotem w Warszowicach w deszcz,mróz,słońce ,wiatr polecam taki preparing zarządowi Tomboru ! Bear Grylls tam był zobaczył i stwierdził nie dam rady !

Dziś byłem na rozmowie na KWK WUJEK,starsza Pani z demencją starczą co innego napisała w ogłoszeniu,co innego mówiła przez telefon a co innego twarzą w twarz,oni szukają ludzi z grupą 02-P czytaj chorych psychicznie którym można wszystko wcisnąć.I ten tekst że z racji tej że mnie nie zna to proponuje mi umowę zlecenie a w ogłoszeniu nawet na stronie Urzędu Pracy w Katowicach jest napisane umowa o pracę na okres próbny trzech miesięcy nie wspomnę już o używanych ubraniach roboczych i butach które ta firma oferuje na start w podjęciu pracy.LUDZIE NIE DAJCIE SIĘ ZWODZIĆ ZA NOS I UMOWA O PRACE WAS RATUJE PRACUJĄC W TAKICH FIRMACH TYPU"KRZAK"BO PRZYNAJMNIEJ Z DZIADAMI MOŻNA SIĘ SĄDZIĆ.OMIJAĆ Z DALEKA!!!

Eryk

Najgorsze jest to, że żaden z włodarzy firmy Tombor nie złożył życzeń na święta swoim pracownikom. Wstydu nie mają. Nie mówiąc już o jakimś małym geście. Wszędzie dają coś na święta, nawet najgorsze formy a tu nawet zwykłych życzeń zabrakło. Dla każdego, kto chce pracować w tej firmie, niech sobie sam wyrobi opinie, jak się tu traktuje pracowników. Dla nich jesteśmy nikim. Szefowie nie mają za grosz szacunku. Zakłamane ...

@Eryk

Witam a powinien tym bardziej ze sa pracownikami tej firmy a nadodatek sylwester jest tylko raz w roku i ten dzień jest najważniejszy w roku bo zaczyna się nowy kolejny dzień nowego roku i tu jest sens

dariuszlaabs42@gmail.com

Witam jestem nowym pracownikiem ochrony na obiekcie zaklady miesne (usunięte przez administratora) Radzionkow .czy ktos moze mi powiedziec czy tu sie dobrze pracuje bo szlyszalem ze pracownicy czesto odchodza z tego posterunku,,..Mysle ze ja chyba rade sobie dam nie wiem zobacze choc przyjecie bylo od tych pracujacych pracownikow ,,OK,, owszem jedna osoba jest nie zabardzo .ale mysle ze sie dogadamy ..pozdrawiam wszystkich Darek Bytom ( slask ) Poland.08.10.2023

@Fire

Na Warszowicach, jak gościu wspomniał o premii-bo cały miesiąc przerobił (30 dni po 12 godzin) to go (usunięte przez administratora) dyscyplinarnie...

Tati Nowy wpis

Kto mi to wytłumaczy, czemu praca w ochronie na monitoringu w Rybniku jest dla kwalifikowanych pracowników z dopuszczeniem do posiadania broni na obiekcie? To nie jest tak, że kto inny obsługuje monitoring, a inny lata, jak ten pierwszy coś dojrzy na ekranie? Coś mi tu nie gra, koledzy pomóżcie.

dariuszlaabs42@gmail.com

Nikodem
@dariuszlaabs42@gmail.com

A ty jak oceniasz pierwsze dni pracy? Atmosfera ok? Powiesz jaką stawkę ci zaproponowali na początek? Sam myślę o takiej pracy i byłbym wdzięczny za podpowiedzi.

@Nikodem

Narazie jest spokojnie wydaje mi się że jak zaproponują mi żebym dłużej został w tej firmie to chyba zostanę narazie układa mi się z pracownikami zobaczę jak pójdzie. Pracowałem wcześniej gdzie indziej i w tamtym miejscu mi się też podobała choć była w Katowicach A stawka jest taka jak wszędzie ta najniższa ale narazie nie narzekam zobaczę luźniej

@Dariuszlaabs42@gmail.com

Skoro proponują żeby zostać dłużej w firmie, to jakie umowy wtedy dają i na jaki czas są podpisywane? Jakieś premie do tych najniższych stawek dają w ogóle?

Fire

Premia haha nie ma żadnych premii dawają tylko najniższą krajową

dariusz

No nie stety premie narazie nie mam ale stawka chyba nocna mnie zdziwila bo jest mniejsza niz w innych zakladach do tylu gdzies okolo 200.00 zl.,, bede prubowal przejsc do firmy TOMBOR bo w actusie nie ma dofinansowan do lekow dla mnie to dziwne bede rozmawial w styczniu do konca tego roku zostane .w actusie choc podoba mi sie tu ALE ,,,..a narazie mam umowe prubna 4-y miesiac a szkoda bo wydawalo mi sie ze zaczyna sie mi ukladac a tu takie cyrki przykro mi sie zrobilo .zastanowie sie czy tu zostac .pozdrawiam Darek 18.11.2023

Siofer Nowy wpis
@Fire

Może się wydzieliła inna firma z tej, ale ta nadal się nazywa Tombor i jest aktywna. A co możecie napisać o pracy dla personelu sprzątającego? I o tym wspominają na swojej stronie, ale nic o warunkach i zapłacie. Ktoś ze sprzątających - dajcie znać :)

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej na Pracownik Ochrony? 8 stycznia ogłoszenie na Lento.pl.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
dariusz.laabs@opoczta.pl

Witam juz ostatni raz pisze nie stety firma AKTUS mi nie przedlozyla umowy a SZKODA BO PRACOWALO mi sie dobrze a firma nazywa sie W CZESNIEJ TOMBOR A OD JAKIEGOS CZASU ,,AKTUS ,, podzielona na pol. szkoda bo kierownik J. U. JEST ,,OK,, NIC DO NIE GO NIE MAM a wspolpracownicy az dziw bierze ze nie miale konfliku sa tez ,,OK,, Tylko szkoda ze nie ma dofinansowan do lekow a tak wszystko jest super nie nazekalem pozdrawiam .

Kamil

Witam wszystkich serdecznie przepracowałem w tej firmie tylko 3 miesiące ale odradzam dostałem ciuchy które nie dał bym bezdomnemu zmechacone brudne znoszone co do firmy jak każda parcie na dotacje z PFRON za wszelką cenę niestety.Nie wiem jak jest na innych obiektach ale u mnie w Katowicach grafiki robione na tak zwaną pałę jeden ma wszystkie weekendy wolne drugi robi wszystkie weekendy niesprawiedliwie .Podziękowałem im za współprace chodz chcieli ze mną podspisać dalszą umowę.Już byłem zmęczony tymi prośbami o zmianę grafików i ludzmi z którymi pracowałem żałosne to wszystko.Nie polecam tej firmy nikomu !

@Kamil

To jak to jest z tymi grafikami? Czy można mieć jakiś wpływ na to, jak będą one wyglądać? Trzeba jakoś wcześniej powiadomić? ;)

@Kamil

a jak z zarobkami u nich było? nawet to Cię nie przekonało by jednak z nimi współpracę przedłużyć? i te ubrania robocze były za darmo, czy jednak odciągali z pensji za nie?

Słychować coś, ile będzie od nowego roku zarabiał pracownik z wpisem na listę kwalifikowanych, z pozwoleniem na broń i z orzeczeniem? Dajcie koledzy stawki w PLN, jeśli wiecie, a jeśli nie, to tegoroczne też pomogą. @Insaneous oczywiście, że nie ma, im więcej ludzi pracuje gdzieś, tym większy odsetek niezadowolonych.

xyz

Witam, czy jest jakaś firma ochrony o której nie ma złych opinii?

Poszukują tez osoby z orzeczeniem. Nie piszą nic o wymogach. Jest potrzebne doświadczenie czy nie? Zastanawiam się czy mnie przyjmą bo wcześniej nie pracowałem na podobnym stanowisku. Wypłaty na czas? Chciałbym prace nie na pełny etat. Można się o taka prace starać? Jaki jest system pracy ???

Wilkołak

Wszystko było całkiem normalnie do momentu wydawania umundurowania. Dreszcze po plecach mnie przeszły, gdy zobaczyłem polar, który miałbym nosić w pracy. Przecież on był tak wyciorany, że niejeden bezdomny, by pogardził tym umundurowaniem. To nie była rzecz, co ktoś zrezygnował po miesiącu i oddał, to firmie szkoda było wyrzucić na śmieci, ten ciuch to lekko cztery lata i niejeden użytkownik pewnie. Najlepsze jednak, że dzień wcześniej dzwoniłem do kierowniczki z KWK Wujek i pytałem czy dostane nowe umundurowanie, bo czytałem tutaj, że wydają używane, to zapewniła mnie, że każdemu nowemu pracownikowi wydają nowy sort umundurowania. Jeśli nie jesteś jeszcze starym dziadem, któremu wszystko jedno i masz jeszcze jakieś ambicje, choćby najmniejsza i jakiekolwiek poczucie własnej godności, to unikaj jak ognia tej firmy.

Bartosz
@Wilkołak

Nie dało rady odmówić tego polara i poprosić o nowe ubranie powołując się na rozmowę telefoniczną z kierowniczką? Czy nie chciałeś robić kwasu od pierwszych dni w robocie? Inni pracownicy też mają takie wysłużone umundurowanie czy tylko tobie się trafiło?

Wilkołak
@Bartosz

Oczywiście, że dzwoniłem do kierowniczki i powiedziałem jej, że inaczej się umawialiśmy. Mamy tutaj do czynienia z przypadłością jak w filmie "psychoza" Alfreda Hickoka, gdzie główny bohater ma poważne problemy psychiczne i rozdwojenia jaźni albo po prostu liczyła, że po czterech godzinach spędzonych tam (wypisywanie papierów, badania i szkolenie bhp) przełknę tą gorzką pigułkę. Oni dostają setki tysięcy, jak i kwoty zbliżone do miliona złotych rocznie za ochronę obiektów, a nam, pracownikom żałują 200zł na nowego polara i nową kurtkę. Gdybym wziął te używane "(usunięte przez administratora)", to nie mógłbym spojrzeć w lustro.

@Wilkołak

A idź znałem jednego co musiał się prosić o nowe buty ale i tak się nie doprosił

Jaki jest styl zarządzania w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

Eryk

Maja
@Eryk

Faktycznie, a z innymi dodatkami jest tak samo? Chcę się upewnić, że nie jest tak, że sama podstawa "goła" i do widzenia.

Java
@Maja

Tak zgadza się sama podstawa i nic więcej człowiek dobrego słowa nie usłyszał nawet o dodatkach to można zapomnieć tak samo jak na święta nawet życzeń nie złożyli a chociaż po 2OO stówki na świeta żeby dali ale nic i patrzą żeby może im dać na święta a z czego najniższej krajowej . Żenada .

Zbigniew
@Java

E to słabo trochę. W sumie miło by było coś tak dostać od czasu do czasu. A podwyżki się zdarzają, jak są wewnętrzne awanse (o ile takie są)? Jeszcze chciałem zapytać o urlopy, bo w każdej firmie to inaczej. Tu urlopy można normalnie brać kiedy się chce, czy trzeba do zespołu się dostosować?

Władek
@Zbigniew

Z czego mogą dać jak dadzą pracownikowi to dla siebie premi nie będa mieć a zwykły robotnik już nauczony że na świeta nic nie ma bo leki musiał wykupić i na życie zabrakło . Podwyżki bywają raz na rok jak stawka najniższej krajowej się zmienia to wtedy podwyżka jest 8 to z wielki łaska wypłacana a premie żeby dostać to trzeba dodatkowo przyjść i zarobić a żyja z osób niepełnosprawnych .

Jarosław
@Władek

Czyli podwyżki są tylko z przymusu jak rząd zwiększa wynagrodzenie minimalne i cały czas oferują w sumie tylko tę najniższą krajową? To trochę słabo. O co chodzi z tą premią, jak dodatkowo przyjść i zarobić, chodzi Ci tutaj o nadgodziny? Dużo ich jest?

@Eryk

Zgadza się Sama postawa minimalna krajowa a traktowanie pozostawia wiele do życzenia

Wiesio
@Fire

Masz na myśli że atmosfera nie za ciekawa? Przełożeni nie traktują właściwie pracowników? Podasz jakieś przykłady takich zachowań?

@Wiesio

Powiem tak jeśli mam podać pierwszy przykład to zero szacunku do pracownika jeśli chcesz przekonać się jak się traktuje pracownika to zobacz na swoje własne oczy

pysia

NIE polecam pracy w firmie Tombor przyjęłam się dostałam stare ciuchy i buty .Kierownik obiektu pan S.T do niczego kierownik ,zerowe podejście do pracowników, grafik układany na pałę .Przyjmuje ludzi nawet nie wie jak wyglądają liczy się grupa .Co to za kierownik co nie interesuje się obiektem za co im płacą .Bardzo mam złą opinie o tym kierowników niemiły i tyle .Zarząd Tomboru powinien przyjrzeć się pracy tego kierownika .Taki kierownik jak on mógłby być każdy .ŻENADA.

@pysia

Rozwiniesz coś o tym grafiku? Co to znaczy że jest układany na "pałe"? Nie uwzględniają zdania pracowników w tej kwestii? Czy zmiany jakoś godzinowo źle wychodzą?

@pysia

Tam wszyscy kierownicy są tacy sami i nic sobą nie reprezentują oprócz wciskania ludzią kitu mysląc że dadzą się nabrać na ich bajki.ŻENADA!!!

kompot

@kompot

Od czasu gdy Michał(stażak) przestał tam pracować, to jakośdziwniesiuętam przyjeżdza,niemaz koim pogadać,nawet wody na kawę nie chcą pożyczyć a Michał nawet poczęstował fajką czy nawet włsną kawą czy cukrem

Bogdan
@Siofer

To czemu już go tam nie ma? Zwolnili go czy sam odszedł? Może pojawi się ktoś nowy, równie ciekawy ;)

@Bogdan

Sam odszedł, teraz podobno pracuje w zakładowej straży pożarnej kopalni w Bełchatowie

Asidor
@Siofer

Niema tam nikogo Kto zasługuje na szacunek?

Katarzyna
@Asidor

w jakim kontekście padło tu to pytanie? gdzie brak szacunku zauważyłeś w tej wypowiedzi albo ogólnie w warunkach zatrudnienia?

NIE POLECAM PRACY W FIRMIE TOMBOR SZCZEGÓLNIE POD KIEROWNIKEM S.T MA OBIEKT ŻORY ,WARSZOWICE TO NIE JEST KIEROWNIK NIE INTERESUJE SIĘ OBIEKTEM , PRACOWNIKAMI JEST NIE MIŁY I WULGARNY .FIRMA BEZNADZIEJNA DAJE STARY ŚMIERDZACY UBIÓR ŁAPIĄ LUDZI Z GRUPAMI NAWET KIEROWNIK NIE WIDZI KOGO PRZYJMUJE LICZY SIĘ GRUPA I KASA DLA FIRMY ZA CI TYM KIEROWNIKOM PŁACĄ TEN KIEROWNIK TO PORAŻKA Z TAKIM KIEROWNIKIEM BEZNADZIEJNYM JESZCZE SIĘ NIE SPOTKAŁEM ŻENADA ŻENADA

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej? 8 stycznia na portalu Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony. Ktoś z Was aplikował?

siofer

Szkoda Twojego czasu na tą firmę, na rozmowie, będą wychwalać "pod niebiosa" a dają cvi stary znoszony mundur zdany wczoraj, jak sobie przypomnę co mi "strażok" mówił jak wracał z Katowic do żor, to mi się odechciewa jechać na Warszowice...

Oliwka
@siofer

A czemu nie dostaje się nowych kompletów odzieży ? Tak odchodząc trochę od tematu to długo się czeka za jakimś odzewem z ich strony, od momentu złożenia aplikacji?

Czy w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Pracownik Ochrony?

siofer

Zapytaj się kolesiostwa w biurze w Katowicach tam co trzeci to rodzina...

Franciszek
@siofer

Hej. Pytanie mam do tego co napisałeś. To firma rodzinna i nikogo z zewnątrz nie przyjmują? Sorki ale taki wydźwięk ma Twój post stąd moje pytanie. Akurat bym chciał aplikować ale jak mam nie mieć szans to po co. Ktoś z zewnątrz tu się dostał?

Łysy

Przepraszam ja mam pytanie dlaczego na żużlu podpisujemy listę płac przed meczem,czegoś tu nie rozumie.

Maja
@Łysy

Jaka lista płac? O czym ty dokładnie mówisz teraz?

Ja się nie będziesz upominł "o swje"to będą Cie (usunięte przez administratora) na kase

To dlatego już jesteś "były" bo coś mącili z Twoimi wypłatami? Czy koniec końców udało się odzyskać całą pensję?

Czym w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej zachęcają przyszłych pracowników? Jakie mają dodatki?

500+ 300+ no i wolne weekendy (do pierwszej wypłaty) no i wałóa w postaci Pół litra wódki co piątek "na głowe"

Zostaw merytoryczną opinię o P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej - Katowice

• Jak się pracuje w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

Zobacz opinie na temat firmy P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej?

Kandydaci do pracy w P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

P.U. TOMBOR Sp. jawna Zakład Pracy Chronionej
2.7/5 Na podstawie 150 ocen.
  • Zbożowa 38
    40-657 Katowice