LUPOL Sp. z o.o. Export - Import

aaa 2015-04-20 20:01
TRAGEDIA !!!
Nie polecam
NN 2015-12-28 17:30
zgadzam sie, nie polecam, uklady i ukladziki, donosicielstwo za drobnostki po to by chronic wlasne d**y, na umowie najnizsza krajowa reszta na slowo niby z premii wyplacana czesto jednak sie pojawi na koncie gole 1286....porazka i strata czasu, plusem tylko to ze praca na miejscu bez dojazdow no ale czy za te pieniadze warto psuc sobie nerwy?
rzeczowy 2016-04-26 18:11
po kolei :
1. odciąganie z premii za nie wpisanie się na listę obecności ( weszło ostatnio)
2. podczas choroby korzystamy z urlopu bo inaczej najniższa krajowa
3. permanentna inwigilacja ( ok to moje zdanie)
4. urlop tylko wtedy gdy W wyrazi zgodę, ale nie chętnie
5. W wysyła na urop brdzo często kiedy sam chcę
6. nie odbieramy świąt w dniu przepadające w łikend
7. stawki głodowe

jeśli komuś nie przeszkadza co powyżej gorąco polecam :)
M 2017-05-13 19:34
Pomimo wielu negatywnych opinii na temat osoby Pana Wojciecha ja odniosłem odmienne zdanie. Pracodawca to pracodawca - zawsze będzie wymagać i dążyć do utrzymania dyscypliny. Każdy pracodawca wyraża w inny sposób swoje racje. Prezes Lupol Sp. z o.o. robi to w sposób otwarty, jak człowiek do człowieka a nerwowość i wypowiedziane przykre słowa, dość często idą za tym w parze. Nie mniej jednak uważam, że taka reprymenda w wielu przypadkach jest lepsza niż dobór odpowiednich słów z użyciem dyplomacji. Lupol cenię również za różnorodność powierzonych zadań do wykonania. Każdy, kto jest kreatywny i nie chce nudzić się codziennym wykonywaniem tej samej czynności na pewno w Lupolu tego doswiadczy. Poza tym panuje rodzinna atmosfera w firmie i to dla wielu osób jest dużym plusem. Są też osoby w firmie na których się zawiodłem, jeśli chodzi o współpracę. Za to cenię osobę obecnego dyrektora Pana Piotra, jest profesjonalistą i doskonale widzi problemy zakresu technicznego i personalnego firmy.
Paweł 2017-06-15 00:11
powyżej artykuł sponsorowany ;0
Damian 2017-06-20 08:02
Masakra.
Zostaw swoją opinię o LUPOL Sp. z o.o. Export - Import - Łask
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LUPOL Sp. z o.o. Export - Import