Opinie o ICE GROUP SP Z O O w Rybnik

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ICE GROUP SP Z O O. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w ICE GROUP SP Z O O o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn przetwórstwa żywności i napojów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ICE GROUP SP Z O O w Rybnik

Nie polecam tej firmy. Po pozytywnym przejściu procesu rekrutacji, ustaleniu wszystkich szczegółów umowy, ustaleniu terminu rozpoczęcia pracy oraz wykonaniu wszystkich czynności związanych z badaniami lekarskimi dostałem informację, że cała rekrutacja jest anulowana, ponieważ "stary pracownik wrócił z podkulonym ogonem" :)

@Lidia

warunki proponowali w mojej opinii dobre, proces rekrutacji był krótki, ale ostatecznie zachowanie względem potencjalnego kandydata pozostawia sporo do życzenia

Słyszałem, że poszukiwany jest montażysta maszyn i urządzeń przemysłu spożywczego. Wymagana jest gotowość do wyjazdów służbowych, podobno mogą trwać do 2 tygodni. Czy trzeba się liczyć z częstymi wyjazdami? I czy firma zapewnia auto i zakwaterowanie?

Anonim Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 57 dni.

Dzień dobry, poszukujecie może automatyka do przyuczenia? Jestem studentem 4 semestru na kierunku Automatyka i Robotyka(zaocznie), posiadam wykształcenie jako Technik Automatyk.Aktualnie pracuję jako mechanik utrzymania ruchu, lecz mój „rozwój” stoi w miejscu. Z góry dziękuję za odpowiedź :).

Chcę aplikować na stanowisko pracownika działu handlowego z językiem hiszpańskim i angielskim. Czy płaca jest na dobrym poziomie, biorąc pod uwagę konieczność znajomości dwóch języków obcych? Wolałabym to wiedzieć przed ewentualną rekrutacją. Jest tu ktoś kto pracował w tym dziale? Jak oceniacie bazę klientów, na start otrzymuje się kontakty? I czy łatwo jest uzyskać premie z planów sprzedażowych?

Gosc

Jeżeli dobrze znasz hiszpański to warto.

@Gosc

Czyli wystarczy znać język i nic więcej? Reszta jakby nie jest tak istotna? Ile konkretnie można dostać podstawy jak znam hiszpański perfekt?

Jakie są warunki zatrudnienia w ICE GROUP SP Z O O?

ICE GROUP SP Z O O prowadziła rekrutację na stanowisko PIASKARZ . Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.

Lidia
@Kandydat

Dobre warunki chociaż proponowali? W ogóle to jak tu wygląda proces rekrutacyjny, długi jest czy nie? I ile etapów?

Lucky_Man
@Kandydat

Ten komentarz w mojej opinii nie jest prawdziwy.

@Lidia

Kolejna nieprofesjonalna firma w regionie. Po rozmowie, pomimo zapewnień o przekazaniu dalszych informacji, słuch zaginął. Nie polecam.

Alicja
@Kandydat

A jaki czas mieli na informację zwrotną? Kiedy aplikowałeś i na jakie stanowisko? Na produkcję? Jak w ogóle przebiega tu rozmowa kwalifikacyjna? Były omawiane zarobki? A ta rozmowa była osobiście czy telefonicznie?

Zofia

Jakiś czas temu szukali kogoś jako Pracownik produkcji - możliwość przeszkolenia. Podane byył tam widełki płacowe 4000 - 4100 zł brutto. A czy jakoś ostatnio były podwyżki inflacyjne? Czy może premie były jakiś, właśnie z powodu inflacji?

bs

Szkoda ze firma tak słabo sie rozwija i niw powieksza, nie ma własnego parku maszynowego i troche ma małe mozliwosci produkcyjne. Juz wiele lat jest w tym samym miejscu.

Karol
@bs

Wiesz, jaka jest przyczyna tego braku rozwoju? Nie mają kasy czy po prostu nie chce im się inwestować?

Ice Group sp. z o.o.
@bs

Prawdopodobnie jako były pracownik nie jest Pani/Pan w kontakcie z pracownikami naszej firmy. Firma w ostatnich latach wybudowała 2 hale produkcyjne i jest na etapie budowy kolejnej na nowo zakupionym terenie. Zatrudnienie w trakcie tych inwestycji wzrosło o 30 %. Stan techniczny parku maszynowego, którym dysponuje nasza firma jest na bieżąco oceniany przez kierowników i sukcesywnie wymieniany na nowe maszyny CNC lub konwencjonalne. Chcemy również dodać, że nie jesteśmy firmą obróbczą tylko produkującą maszyny. Obróbkę materiałów realizujemy tylko i wyłącznie na potrzeby własne. Firma jest w stabilnej kondycji i dysponuje stałym zespołem pracowników.

Mariolka

Szukają spawacza TIG za 2800 brutto. Firma wysokich lotów.

Ice Group Sp. z o.o.
@Mariolka

Ice Group Sp. z o.o. oświadcza, że ogłoszenia zamieszone w portalu gowork nie zostały zamieszczone przez nas i nie odpowiadamy za ich treść. Nasze aktualne ogłoszenia możecie Państwo odnaleźć na stronie: https://www.icegroup.pl/en/praca_i_kooperacja

Ciach

Nie potrzebujecie operatora maszyn tokarz/frezer ?:)

Mariusz Goik
@Ciach

Potrzebujemy , zapraszam do skontaktowania się z nami : icegroup@icegroup.pl

Ice Group Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą z 30 letnim doświadczeniem na rynku międzynarodowym. Oświadczamy, że wszystkie przejawy ksenofobicznych zachowań są nam obce i niedopuszczalne. Większość naszych pracowników tworzy tę firmę od lat, co potwierdza satysfakcjonujące warunki pracy, płacy, atmosfery wzajemnego szacunku i zaufania. Zachęcamy do odwiedzin naszej strony internetowej, gdzie znajdziecie Państwo bardziej szczegółowe informacje o naszej organizacji: https://www.icegroup.pl/galeria

Anka

Witam. Pytanie moje brzmi, czy przyjmujecie kobiety na produkcję?

@Anka

Jeżeli pracownik spełnia kwalifikacje to nie ma przeciwskazań

Anka

A jakie kwalifikacje muszą posiadać kobiety w firmie?

Hejgen

Zmieniło się coś w firmie pod kontem obostrzeń sanitarnych z powodu pandemii?

Ile jest zmian w ICE GROUP SP Z O O?

Jedna zmiana:)

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w ICE GROUP SP Z O O?

U nas pracują ludzie w każdym wieku, to nie wiek a nasze cechy osobowości, chęć nauki, otwartość i odpowiedzialność są ważne. Śmiało wysyłaj CV na adres: praca@icegroup.pl może akurat do Ciebie zadzwonimy! Powodzenia!

Dorota

Na stronie znalazłam dużo ofert pracy do firmy ICE GROUP, tylko same techniczne. Pytanie czy też poszukują pracowników biurowych, podpowiecie?

gość
@Dorota

Aktualnie jest ogłoszenie dla pracownika biuowego

@Dorota

Szukamy 3 osób do pracy biurowej. Zerknij na stronę: http://www.icegroup.pl/en/praca_i_kooperacja Tam znajdziesz informacje kogo szukamy = wymagania i na jakie stanowisko = jak będzie wyglądać twoja praca. CV można wysłać na adres: praca@icegroup.pl, powodzenia!

Czy w firmie ICE GROUP SP Z O O są regularne szkolenia pracownicze?

Tak, wewnętrzne i zewnętrzne, w zależności od stanowiska, przepisów i potrzeb.

Marian

Witam. Czy w firmie jest zapotrzebowanie na operatora CNC tokarz frezer ???

Wiktoria

Jaką macie atmosferę w pracy? Czy socjal w również macie?

gośc
@Wiktoria

prywatna opieka medyczna ( lux med), karta multisport

Firma bardzo dobra. Jeśli ktoś chce się dużo nauczyć to polecam Ice Group. Atmosfera miła

Zostaw merytoryczną opinię o ICE GROUP SP Z O O - Rybnik

• Jak się pracuje w ICE GROUP SP Z O O?

Zobacz opinie na temat firmy ICE GROUP SP Z O O tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

ICE GROUP SP Z O O