CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI

Opinie o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI

Starszy 2014-05-18 11:13:11
To jest nieporozumienie
kamperman 2014-10-24 12:42:24
Remontowałem samochód kempingowy w tej firmie. Naprawa była duża, wszystko zrobione solidnie i fachowo. Nawet mam zdjęcia z każdego etapu remontu. Jestem bardzo zadowolony i polecam Camppol w Oblasach. Są profesjonalni.
Mareczek 2016-03-19 16:04:15
Popieram. Ja już po naprawie przyczepy.Gość daje gwarancję na uszczelnienia wykonane przez niego. W środku były naprawiane szafki i prana tapicerka. Profesjonalnie i czysto zrobiona robota.
Alex 2016-05-18 11:43:44
Remontowałem przyczepę w tej firmie. Szybka i solidna robota. Właściciel wszystko konsultuje.Ma gust - dobierał nam kolory ścian, tapicerki, firanek, zasłonek - wyszło bardzo ładnie i elegancko. Polecam
Andrzej55 2016-12-05 19:01:08
Bardzo dobrzy fachowcy. Od wielu lat tam jeżdżę, najpierw z kempingiem a teraz z kamperem. Polecam tą firmę.
Zostaw swoją opinię o CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI - Oblasy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CAMPPOL PRZYCZEPY CAMPINGOWE SPRZEDAŻ-KOMIS-REMONTY P.KLAPIŃSKI